مشعل: حماس و مقاومت به حمایت ایران افتخار می‌کنند

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 983
تاریخ عضویت: یک شنبه 29 دی 1387, 12:05 am
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

مشعل: حماس و مقاومت به حمایت ایران افتخار می‌کنند

پست توسط @lirez@ » سه شنبه 24 آذر 1388, 9:45 pm

خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اظهار داشت که مقاومت و حماس افتخار می‌کنند که از طرف ایران مورد حمایت قرار می‌گیرند و شرم بر کسانی است که از آمریکا حمایت و کمک دریافت می‌کنند.
  تصویربه گزارش پرس.تی.وی – بیروت، رئیس دفتر سیاسی حماس که در دانشگاه امام صادق در تهران سخنرانی می‌کرد روابط ایران و فلسطین بر ضد اسرائیل را طبیعی دانست ولی وضع غیرطبیعی را رابطه‌ی برخی کشورها با اسرائیل خواند.  

خالد مشعل اظهار داشت که جنبش حماس از حمایت ایران برای قضیه فلسطین، مقاومت، حماس و گروه‌های مقاومت افتخار می‌کند و اشاره داشت که ننگ و عار از آنهایی است که از آمریکا حمایت خود را دریافت می‌کند.
وی خطاب به ملت و دولت ایران گفت: «ادامه حمایتتان از فلسطین، حمایت از طرحی پیروز است که از غزه آغاز شده و به کرانه باختری و پس از خروج اشغالگران به آن می‌رسد». وی امت اسلامی و عربی را به وحدت و حمایت از گزینه مقاومت به عنوان تنها راه آزادسازی سرزمین‌های اشغالی دعوت کرد و افزود: «به نفع غرب است که با مسلمانان با احترام برخورد کند».
مشعل از هیاهو بر سر برنامه اتمی ایران انتقاد کرد در زمانی که کسی به 400 کلاهک اتمی اسراییل توجهی ندارد و تاکید کرد ایران حق دارد برای دفاع از خود به همه‌‌ی سلاح‌ها دست یابد.
 

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”