در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

983

تشکر کرده: 21 مرتبه
تشکر شده: 49 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 دی 1387 00:05

آرشيو سپاس: 7666 مرتبه در 921 پست

مشعل: حماس و مقاومت به حمایت ایران افتخار می‌کنند

توسط @lirez@ » سه شنبه 24 آذر 1388 21:45

خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اظهار داشت که مقاومت و حماس افتخار می‌کنند که از طرف ایران مورد حمایت قرار می‌گیرند و شرم بر کسانی است که از آمریکا حمایت و کمک دریافت می‌کنند.
به گزارش پرس.تی.وی – بیروت، رئیس دفتر سیاسی حماس که در دانشگاه امام صادق در تهران سخنرانی می‌کرد روابط ایران و فلسطین بر ضد اسرائیل را طبیعی دانست ولی وضع غیرطبیعی را رابطه‌ی برخی کشورها با اسرائیل خواند.


خالد مشعل اظهار داشت که جنبش حماس از حمایت ایران برای قضیه فلسطین، مقاومت، حماس و گروه‌های مقاومت افتخار می‌کند و اشاره داشت که ننگ و عار از آنهایی است که از آمریکا حمایت خود را دریافت می‌کند.
وی خطاب به ملت و دولت ایران گفت: «ادامه حمایتتان از فلسطین، حمایت از طرحی پیروز است که از غزه آغاز شده و به کرانه باختری و پس از خروج اشغالگران به آن می‌رسد». وی امت اسلامی و عربی را به وحدت و حمایت از گزینه مقاومت به عنوان تنها راه آزادسازی سرزمین‌های اشغالی دعوت کرد و افزود: «به نفع غرب است که با مسلمانان با احترام برخورد کند».
مشعل از هیاهو بر سر برنامه اتمی ایران انتقاد کرد در زمانی که کسی به 400 کلاهک اتمی اسراییل توجهی ندارد و تاکید کرد ایران حق دارد برای دفاع از خود به همه‌‌ی سلاح‌ها دست یابد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب @lirez@ تشکر کرده اند:
Mahdi1944, كيارش, ganjineh, ARafiee, mohammad area51, oweiys

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان