در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
147

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 9 اردیبهشت 1387 00:34

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 36 پست

سوال در مورد جوملا

توسط Mohsen1441 » دوشنبه 30 آذر 1388 12:40

سلام دوستان

آيا ميشه در جوملا كاري كرد كه زير مجموعه هاي موضوع با كليك بر روي موضوع نمايش داده بشند؟

مثل اين سايت:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

موفق باشيد./
الهم عجل لولیک الفرج

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: سوال در مورد جوملا

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 1 دی 1388 00:50

Mohsen1441,
اين موضوع به قالب مربوط هست، قالبي رو دانلود کنيد که اين خاصيت رو داشته باشه (ساده‌‌ترين راه)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SAMAN, ARafiee, noora, CAPTAIN PILOT

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
147

تاريخ عضويت

دوشنبه 9 اردیبهشت 1387 00:34

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 36 پست

توسط Mohsen1441 » شنبه 12 دی 1388 17:08

سپاسگذارم از شما استاد ارجمند :D

اگر امكانش هست يكي قالب كه داراي اين امكان باشه و با جوملا 1.5 سازگار باشه رو معرفي بفرمائيد يا براي دانلود قرار بديد ...

ممنونم از شما :D
الهم عجل لولیک الفرج

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 12 دی 1388 18:01

Mohsen1441,  
قالب بيشتر به سليقه شما مربوطه، در سايتهاي رسمي جوملا يا جومفا ميتونيد قالبهاي به روز رو ببينيد که احتمالا اين امکان رو دارند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Mohsen1441, CAPTAIN PILOT, SAMAN

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » پنج شنبه 3 تیر 1389 13:45

یک سایت انگلیسی زبان بود که قالب های جوملا را به همراه افزونه های مورد نیاز برای دانلود گذاشته بود. متاسفانه ادرسش را فراموش کردم و جستجو ها هم بی نتیجه بود، البته یکی از دوستان سنترال بود که یک سایت شیمی داشت و از جوملا استفاده میکرد، اما متاسفانه اسم اون کاربر هم فراموش کردم!

اگر دوستان اطلاعی از اون کاربر یا سایت مورد نظر دارند لطفا مطرح کنند.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » دوشنبه 7 تیر 1389 07:00

سایت مورد نظر یا تغییر چهره داده یا حذف شده ... چون فکر کنم آن قدرها پیر نشدم که نتونم پیداش کنم بعد از چند روز جستجو در اینترنت!

به هر حال در بین انبوه سایت ها مورد زیر جالب بود که گفتم جهت ختم ماجرا اینجا بیانش کنم:

http://www.joomla-themes.co.uk/news/themes/
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi1944, CAPTAIN PILOT

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 24 تیر 1390 00:30

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط shami123 » پنج شنبه 17 فروردین 1391 13:15

چطورمیتونمتوی جوملامنویی برای هرکاربر بسازم که با لاگین کردن هر کاربرنمایش داده شودکهشامل پروفایل و ویرایش وبانک تصاویرشخصی وبانک صوت وفیلم شخصی وچندبخش دیگه باشد.درواقع من نمیتونم بفهمم که این چیزهایی که کاربرآپلودمیکندچطوربه کاربراختصاص مییابدوبعدا به نمایش درمیاید
چونزیادبه جوملاآشنایی ندارم وفقط تونستم منوهای اصلی وماژولهای اصلی رو کار بزارم.درواقع یه چیزی شبیه سایت e-tabrik.comمیخوام که وقتی لاگین میکنم اون بالای سایتگزینه پروفایل رو که میزنم این منویی که گفتم به نمایش در میاد.