یک پیشنهاد

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: نا کجا آباد
سپاس‌های ارسالی: 408 بار
سپاس‌های دریافتی: 367 بار

یک پیشنهاد

پست توسط kondol » جمعه 11 دی 1388, 12:18 am

سلام عرض می کنم خدمت مدیران سایت میخواستم یک پیشنهاد در مورد بخش تسلیحات هوایی بدم به نظر من اسم تسلیحات هوایی کامل و جامع نیست چون ما در این بخش در مورد همه موشکها بحث می کنیم من پیشنهاد می کنم اسم آن را به بخش تسلیحات موشکی تغییر بدهید چون بهتر و کاملتر است نظر شما چیست؟
شکوه و سرافرازی یک انسان در گرو سه چیز است ...

گفتار نیک*پندار نیک*کردار نیک*تصویر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

Re: یک پیشنهاد

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 11 دی 1388, 12:36 am

,
موشکها بخشي از تسليحات هوايي محسوب ميشوند، اما عکس اين صادق نيست، پس تسليحات هوايي نام جامعتري هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: نا کجا آباد
سپاس‌های ارسالی: 408 بار
سپاس‌های دریافتی: 367 بار

پست توسط kondol » جمعه 11 دی 1388, 1:03 am

Mahdi1944, شاید من اشتباه کنم ولی فکر می کنم تسلیحات هوایی تسلیحاتی هستند که هوا پرتاب هستند ولی تسلیحات موشکی کل موشکها رو شامل میشه
شکوه و سرافرازی یک انسان در گرو سه چیز است ...

گفتار نیک*پندار نیک*کردار نیک*تصویر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: Karaj
سپاس‌های ارسالی: 75 بار
سپاس‌های دریافتی: 49 بار

پست توسط WaffenSS » پنج شنبه 29 بهمن 1388, 10:31 am

من هم براي پربارشدن اين سايت، يك پيشنهاد دارم كه ميدونم براي همه تازگي و جذابيت داره:
در برخي تاپيكها به مطالب خيلي جالب يا آموزنده اي برميخوريم كه به جهت ازدياد مطالب، حوصله خواندن آن از كاربران محترم خارجه، لذا پيشنهاد مي‌كنم دوستان، آنرا به سليقه خودشون به صورت فايل صوتي برايمان آپلود نمايند. يعني در واقع روخواني نمايند با فرمت wave و حداقل 8 بيت مونو كه زياد حجيم نباشه.
[HIGHLIGHT=#ffff00]مطمئناً با شيوع اين روش و به جان خريدن وقت بيشتري، قطعاً به محبوبيت اين سايت و كاربران متعدد آن هم اضافه خواهد شد. قطعاً خالي از زحمت نيست اما به نظر من به زحمتش مي‌صرفهتصویر
 [HIGHLIGHT=#ffc000] تصویر  
تصویرتصویر
تصویر كليك روي دكمه تصویر سپاس از محبوبيت شما نمي‌كاهد تصویر

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”