یک انتقاد از سيستم سپاس انجمن

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

Re: یک انتقاد

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 26 دی 1388, 10:22 pm

.of. ,
ايکن يا سايز اون تغييري نکرده با قبل، فکر ميکنم temporaryها رو حذف کنيد مشکلتون رفع بشه :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 809 بار
سپاس‌های دریافتی: 2689 بار

Re: یک انتقاد از سيستم سپاس انجمن

پست توسط shadow.of.death » شنبه 26 دی 1388, 10:27 pm

فدات شم من فقط میگم عکس بی کیفیت شده و مثل آیکن بقل دستش نیست
میدونم آدرس آیکنها همونه قبلی ولی اینبار به عنوان عکس جدا از اسکریپت لود میشه!!
خیلی ظاهر بدی داره
نرم افزار رو هم گفتم یه امتحان کن
به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستی ، یک شمع روشن کن.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 26 دی 1388, 10:47 pm

.of. ,
اصلا در ايکن تغييري اعمال نشده، چه مسير و چه خود فايل، اگر براتون مقدور هست يک عکس بگيريد تا بهتر بشه موضوع رو درک کرد، من با اين برنامه هم تست کردم، اما مشکل شما رو نديدم، temporaryها رو حذف کرديد؟

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 809 بار
سپاس‌های دریافتی: 2689 بار

پست توسط shadow.of.death » شنبه 26 دی 1388, 10:52 pm

آره.....
رو برنامه کلیک راست کن compress image رو تیک بزن!!

آدرسها عوض نشده ، فایلم همونه اما مرورگر به عنوان عکس خارج از اسکریپت شناسایی میکنه!!

و ........................
بهر حال از ما گفتن.....
موفق باشید :razz:
به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستی ، یک شمع روشن کن.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 26 دی 1388, 11:41 pm

.of. ,
اگر مايل بوديد در PM بفرماييد از چه نسخه برنامه استفاده ميکنيد و همچنين چه نسخه مرورگر (در مورد اين برنامه در خود انجمن ادامه نديد) و تصويري از مشکل ارسال کنيد تا بررسي کنم، چون من چنين مشکلي مشاهده نميکنم

به هر حال ممنون از گزارش شما :razz:

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”