سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
48

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 25 آبان 1388 09:37

آرشيو سپاس: 67 مرتبه در 30 پست

یک انتقاد از سيستم سپاس انجمن

توسط 987789 » جمعه 25 دی 1388 10:10

در سنترال کلوب وقتی میخوای از یکی تشکر کنی روی گزینه ی تشکر کلیک میکنی بعد دوباره صفحه از اول بالا میاد واین برا ی صفحاتی که تصاویر زیادی دارن مشکل سازه .
حالا بیاین مثل بعضی سایت های دیگه کاری کنین وقتی روگزینه ی تشکر کلیک می کنیم همون لحظه تشکر به ثبت برسه و دیگه اون صفحه دوباره بالا نیاد و روز ازنو روزی از نو.
آخرين ويرايش توسط Mahdi1944 در شنبه 26 دی 1388 22:24, ويرايش شده 1 در کل.
دليل: عنوان تصحيح شد
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 987789 تشکر کرده اند:
kondol, MAHDI 1993, mahdimk, Mahdi1944, Fariborz, iran12345, Mohsen1001

Major II

Major II

no avatar
434

تاريخ عضويت

يکشنبه 11 آذر 1386 18:02

آرشيو سپاس: 402 مرتبه در 115 پست

Re: یک انتقاد

توسط HARD » جمعه 25 دی 1388 11:10

خوب این راه حل داره:
شما وقتی سپاس رو میزنی قبل از اینکه بره صفحه ی بعدی stop رو بزن(باید بگم تشکر شما همون لحظه ثبت نمیشه و توی بازدید بعدی میتونی ببینی)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HARD تشکر کرده اند:
mahdimk, Fariborz, كيارش, iran12345, Mahdi1944, MOHAMMAD JAFAR

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 25 دی 1388 21:38

987789,
ممنون از پيشنهاد شما

اين امکان به سيستم اضافه شد، البته هنوز کامل نيست، ثبت سپاس بدون reload و به محض کليک صورت ميگيره، اما بعد از يکبار رفرش صفحه قابل نمايش براي فرد هست (بعد از کليک، کليد سپاس مخفي شده و سپاس بلافاصله ثبت خواهد شد)
به زودي ادامه اين فرايند نيز تکميل خواهد شد

:razz: :razz: :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

no avatar
2756

تشکر کرده: 1573 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » شنبه 26 دی 1388 12:31

چرا از کنترل های Ajax استفاده نمی کنید
فقط اون قسمت مورد نظر را reload میکنه
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
shadow.of.death, Mahdi1944, MOHAMMAD JAFAR

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 26 دی 1388 12:41

morteza_1234m,  
راه حل قطعا AJAX هست، الان هم قسمت کليد سپاس AJAX شده، در حال تکميل اون هستم

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
shadow.of.death, azeRilA, mohayer, CAPTAIN PILOT, Ruozbeh, Shahbaz, SadafG, Mohsen1001, Mahdi Mahdavi

Major I

Major I

نماد کاربر
124

تاريخ عضويت

دوشنبه 11 خرداد 1388 13:30

آرشيو سپاس: 367 مرتبه در 109 پست

توسط simab1348 » شنبه 26 دی 1388 16:35

سلام دوستان . من هم یک پیشنهاد دارم . عزیزانی که در پست هاشون از تصویر استفاده میکنند حجم و اندازه اونها رو طوری تنظیم کنند که هم  وقت زیادی از بازدید کننده نگیره ! و هم باعث تحمیل هزینه اضافه به بازدید کننده نشه . ضمنا بعضی از پست ها نه تنها مستحق سپاس نیست که در مواردی باید بازدید کننده هم حق توبیخ و اعتراض  داشته باشیم  . بنظر من با اضافه کردن یک کلید مثبت به نشانه سپاس و یک کلید منفی به نشانه اعتراض و یا توبیخ میتوان مورد استفاده بودن یا نبودن مطالب  رو به نویسنده رسوند.
لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 26 دی 1388 16:46

simab1348,  
ما در اين انجمن چنين مفاهيمي نداريم، مطالب ارسالي يا در چارچوب قوانين بوده و مفيد هستند که سپاسگزاري ميشوند، يا خلاف قوانين يا مشکل دار هستند که در اين صورت کاربران با کليد Report اون رو گزارش کرده و توسط مديران بررسي و مديريت ميشوند، مفهموم مورد نظر شما در اين انجمن جايگاهي نداره

در مورد حجم تصاوير پيشنهاد بسيار قابل قبولي هست که بهتره کاربران به اون توجه لازم رو داشته باشند

ARafiee, azeRilA, @lirez@, ARSAM 88, shadow.of.death, Shahbaz, SadafG, Mohsen1001, simab1348

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » شنبه 26 دی 1388 18:04

ثبت سپاس بدون reload و به محض کليک صورت ميگيره، اما بعد از يکبار رفرش صفحه قابل نمايش براي فرد هست

اصلا متوجهش نشده بودم! بهتر بود اطلاع رسانی می شد! از ظواهر امر بر میاد که خیلی از کاربران در جریان این تغییرات نیستند!
ضمنا اضافه شدن بخش موضوعات مشابه در پایین صفحه که مباحث مرتبط را قابل دسترسی سریعتر میکنه بسیار عالی است :razz:
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
Ruozbeh, azeRilA, ARSAM 88, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, SadafG

Major II

Major II

no avatar
434

تاريخ عضويت

يکشنبه 11 آذر 1386 18:02

آرشيو سپاس: 402 مرتبه در 115 پست

توسط HARD » شنبه 26 دی 1388 18:21

simab1348 نوشته است:سلام دوستان . من هم یک پیشنهاد دارم . عزیزانی که در پست هاشون از تصویر استفاده میکنند حجم و اندازه اونها رو طوری تنظیم کنند که هم  وقت زیادی از بازدید کننده نگیره ! و هم باعث تحمیل هزینه اضافه به بازدید کننده نشه . ضمنا بعضی از پست ها نه تنها مستحق سپاس نیست که در مواردی باید بازدید کننده هم حق توبیخ و اعتراض  داشته باشیم  . بنظر من با اضافه کردن یک کلید مثبت به نشانه سپاس و یک کلید منفی به نشانه اعتراض و یا توبیخ میتوان مورد استفاده بودن یا نبودن مطالب  رو به نویسنده رسوند.

من هر وقت خواستم دو تا عکس اپ کنم جونم به لبم رسید

Major

Major

نماد کاربر
533

تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آذر 1388 13:35

آرشيو سپاس: 2762 مرتبه در 485 پست

توسط shadow.of.death » شنبه 26 دی 1388 18:27

یه مشکل بزرگ :

آقای مهدی شما الان کدهای تشکر و پاک کردن تشکر رو عوض کردید در واقع در اسکریپت phpbb تغییری که ایجاد کردید باعث شده ایندوتا الان یه عکس خارج قالب یک پارچه باشن و به صفحه اضافه میشن.... در حالت معمول مشکلی وجود نداره .... اما برای مرورگراهایی که برای افزایش سرعت کیفیت عکسها رو خیلی کم میکنند یا نرم افزارهایی که مربوط به شبکه هستند و این کارو میکنند ..... اونوقت این مشکل پیش میاد که کنار نقل قول یه عکس مات و بد ریخت وجود داره که البته همون تشکره!!
و همینطور برای پاک کردن تشکر ......

نمیدون چطور میشه این مشکلو حل کرد چون در VB همچین مشکلی وجود نداره!!
به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستی ، یک شمع روشن کن.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 26 دی 1388 22:12

Mil@d جان
دليل عدم اعلام اين بود که هنوز در حال تصحيح و تکميل اون بودم و ...

shadow.of.death جان

اصولا اين توضيح به لحاط فني توصيف مناسبي براي مشکل مورد اشاره شما نيست، صرفا توابع اون AJAX شده تا براي انجام فرايند کليد سپاس نياز به Reload نباشه و اساسا ساختار قالب تغييري نکرده که چنين مشکلي ايجاد کنه، اما اينکه نوشتيد تصوير لود نميشه، اگر بفرماييد دقيقا با چه برنامه‌هايي و چه مرورگري اين مشکل رو داريد فکر ميکنم بهتر ميشه شما رو راهنمايي کرد، چون من با چندين برنامه مثل Turbo در Opera تست کردم و مشکلي نداشت، فکر ميکنم مشکل شما به cache شدن صفحات و اطلاعات قبلي سيستم مربوط باشه، يکبار تمام temporary هاي مرورگر رو حذف کنيد، مشکل رفع خواهد شد

اگر از برنامه‌هاي عبور از محدوديتهاي شبکه استفاده ميکنيد، توضيح رو در PM ارسال کنيد

ARafiee

Major

Major

نماد کاربر
533

تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آذر 1388 13:35

آرشيو سپاس: 2762 مرتبه در 485 پست

توسط shadow.of.death » شنبه 26 دی 1388 22:18

عزیزم من گفتم که تصویر بی کیفیت میشه و با سایر آیکن ها هم مطابقت نداره!!
از لطفتون در جهت اعمال نظر کارشناسی ممنون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در ضمن اون برنامه هم **** هست در حالت فشرده سازی عکس
به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستی ، یک شمع روشن کن.

بعدي