یک انتقاد از سيستم سپاس انجمن

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 70 بار

یک انتقاد از سيستم سپاس انجمن

پست توسط 987789 » جمعه 25 دی 1388, 10:10 am

در سنترال کلوب وقتی میخوای از یکی تشکر کنی روی گزینه ی تشکر کلیک میکنی بعد دوباره صفحه از اول بالا میاد واین برا ی صفحاتی که تصاویر زیادی دارن مشکل سازه .
تصویرحالا بیاین مثل بعضی سایت های دیگه کاری کنین وقتی روگزینه ی تشکر کلیک می کنیم همون لحظه تشکر به ثبت برسه و دیگه اون صفحه دوباره بالا نیاد و روز ازنو روزی از نو.
آخرین ويرايش توسط 1 on Mahdi1944, ويرايش شده در 0.
دلیل: عنوان تصحيح شد
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 192 بار
سپاس‌های دریافتی: 361 بار
تماس:

Re: یک انتقاد

پست توسط HARD » جمعه 25 دی 1388, 11:10 am

خوب این راه حل داره:
شما وقتی سپاس رو میزنی قبل از اینکه بره صفحه ی بعدی stop رو بزن(باید بگم تشکر شما همون لحظه ثبت نمیشه و توی بازدید بعدی میتونی ببینی)

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 25 دی 1388, 9:38 pm

,
ممنون از پيشنهاد شما

اين امکان به سيستم اضافه شد، البته هنوز کامل نيست، ثبت سپاس بدون reload و به محض کليک صورت ميگيره، اما بعد از يکبار رفرش صفحه قابل نمايش براي فرد هست (بعد از کليک، کليد سپاس مخفي شده و سپاس بلافاصله ثبت خواهد شد)
به زودي ادامه اين فرايند نيز تکميل خواهد شد

:razz: :razz: :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

پست توسط Present » شنبه 26 دی 1388, 12:31 pm

چرا از کنترل های Ajax استفاده نمی کنید
فقط اون قسمت مورد نظر را reload میکنه
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 26 دی 1388, 12:41 pm

,
راه حل قطعا AJAX هست، الان هم قسمت کليد سپاس AJAX شده، در حال تکميل اون هستم

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 305 بار
سپاس‌های دریافتی: 322 بار

پست توسط simab1348 » شنبه 26 دی 1388, 4:35 pm

سلام دوستان . من هم یک پیشنهاد دارم . عزیزانی که در پست هاشون از تصویر استفاده میکنند حجم و اندازه اونها رو طوری تنظیم کنند که هم وقت زیادی از بازدید کننده نگیره ! و هم باعث تحمیل هزینه اضافه به بازدید کننده نشه . ضمنا بعضی از پست ها نه تنها مستحق سپاس نیست که در مواردی باید بازدید کننده هم حق توبیخ و اعتراض داشته باشیم . بنظر من با اضافه کردن یک کلید مثبت به نشانه سپاس و یک کلید منفی به نشانه اعتراض و یا توبیخ میتوان مورد استفاده بودن یا نبودن مطالب رو به نویسنده رسوند.
لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 26 دی 1388, 4:46 pm

,
ما در اين انجمن چنين مفاهيمي نداريم، مطالب ارسالي يا در چارچوب قوانين بوده و مفيد هستند که سپاسگزاري ميشوند، يا خلاف قوانين يا مشکل دار هستند که در اين صورت کاربران با کليد Report اون رو گزارش کرده و توسط مديران بررسي و مديريت ميشوند، مفهموم مورد نظر شما در اين انجمن جايگاهي نداره

در مورد حجم تصاوير پيشنهاد بسيار قابل قبولي هست که بهتره کاربران به اون توجه لازم رو داشته باشند

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » شنبه 26 دی 1388, 6:04 pm

ثبت سپاس بدون reload و به محض کليک صورت ميگيره، اما بعد از يکبار رفرش صفحه قابل نمايش براي فرد هست

اصلا متوجهش نشده بودم! بهتر بود اطلاع رسانی می شد! از ظواهر امر بر میاد که خیلی از کاربران در جریان این تغییرات نیستند!
ضمنا اضافه شدن بخش موضوعات مشابه در پایین صفحه که مباحث مرتبط را قابل دسترسی سریعتر میکنه بسیار عالی است :razz:
  بی  

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 192 بار
سپاس‌های دریافتی: 361 بار
تماس:

پست توسط HARD » شنبه 26 دی 1388, 6:21 pm

simab1348 نوشته شده:سلام دوستان . من هم یک پیشنهاد دارم . عزیزانی که در پست هاشون از تصویر استفاده میکنند حجم و اندازه اونها رو طوری تنظیم کنند که هم وقت زیادی از بازدید کننده نگیره ! و هم باعث تحمیل هزینه اضافه به بازدید کننده نشه . ضمنا بعضی از پست ها نه تنها مستحق سپاس نیست که در مواردی باید بازدید کننده هم حق توبیخ و اعتراض داشته باشیم . بنظر من با اضافه کردن یک کلید مثبت به نشانه سپاس و یک کلید منفی به نشانه اعتراض و یا توبیخ میتوان مورد استفاده بودن یا نبودن مطالب رو به نویسنده رسوند.

من هر وقت خواستم دو تا عکس اپ کنم جونم به لبم رسیدتصویر

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 809 بار
سپاس‌های دریافتی: 2689 بار

پست توسط shadow.of.death » شنبه 26 دی 1388, 6:27 pm

یه مشکل بزرگ :

آقای مهدی شما الان کدهای تشکر و پاک کردن تشکر رو عوض کردید در واقع در اسکریپت phpbb تغییری که ایجاد کردید باعث شده ایندوتا الان یه عکس خارج قالب یک پارچه باشن و به صفحه اضافه میشن.... در حالت معمول مشکلی وجود نداره .... اما برای مرورگراهایی که برای افزایش سرعت کیفیت عکسها رو خیلی کم میکنند یا نرم افزارهایی که مربوط به شبکه هستند و این کارو میکنند ..... اونوقت این مشکل پیش میاد که کنار نقل قول یه عکس مات و بد ریخت وجود داره که البته همون تشکره!!
و همینطور برای پاک کردن تشکر ......

نمیدون چطور میشه این مشکلو حل کرد چون در VB همچین مشکلی وجود نداره!!
به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستی ، یک شمع روشن کن.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 26 دی 1388, 10:12 pm

Mil@d جان
دليل عدم اعلام اين بود که هنوز در حال تصحيح و تکميل اون بودم و ...

.of.  جان

اصولا اين توضيح به لحاط فني توصيف مناسبي براي مشکل مورد اشاره شما نيست، صرفا توابع اون AJAX شده تا براي انجام فرايند کليد سپاس نياز به Reload نباشه و اساسا ساختار قالب تغييري نکرده که چنين مشکلي ايجاد کنه، اما اينکه نوشتيد تصوير لود نميشه، اگر بفرماييد دقيقا با چه برنامه‌هايي و چه مرورگري اين مشکل رو داريد فکر ميکنم بهتر ميشه شما رو راهنمايي کرد، چون من با چندين برنامه مثل Turbo در Opera تست کردم و مشکلي نداشت، فکر ميکنم مشکل شما به cache شدن صفحات و اطلاعات قبلي سيستم مربوط باشه، يکبار تمام temporary هاي مرورگر رو حذف کنيد، مشکل رفع خواهد شد

اگر از برنامه‌هاي عبور از محدوديتهاي شبکه استفاده ميکنيد، توضيح رو در PM ارسال کنيد

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 809 بار
سپاس‌های دریافتی: 2689 بار

پست توسط shadow.of.death » شنبه 26 دی 1388, 10:18 pm

عزیزم من گفتم که تصویر بی کیفیت میشه و با سایر آیکن ها هم مطابقت نداره!!
از لطفتون در جهت اعمال نظر کارشناسی ممنون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در ضمن اون برنامه هم **** هست در حالت فشرده سازی عکس
به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستی ، یک شمع روشن کن.

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”