در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث هوانوردي و هوافضا به بحث بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
35

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 بهمن 1387 02:14

آرشيو سپاس: 67 مرتبه در 20 پست

استخدام دانشگاههاي افسري ارتش جمهوري اسلامي ايران 89-88

توسط ha521 » شنبه 26 دی 1388 17:27

استخدام دانشگاههاي افسري ارتش جمهوري اسلامي ايران

ارتش جمهوري اسلامي ايران جهت تكميل كادر افسري نيروهاي زميني، قرارگاه پدافند هوايي حضرت خاتم الانبياء(ص) ، هوايي ، دريايي و سازمان هاي تابعه خود از بين جوانان(پسر) مؤمن، متعهد و علاقمند به حرفه نظامي ، دانشجو مي‌پذيرد. داوطلبان از بين فارغ‌التحصيلان پيش‌دانشگاهي رشته‌هاي رياضي‌فيزيك، علوم تجربي ، علوم انساني ومعارف اسلامي از طريق آزمون اختصاصي و مصاحبه حضوري انتخاب و به منظور فراگيري آموزش‌هاي نظامي كاربردي در دانشگاه‌هاي افسري امام علي(ع) ، شهيد ستاري، علوم دريائي امام خميني(ره) و فارابي مشغول به تحصيل خواهند شد.

[الف- شرايط عمومي:
1- متدين به دين مبين اسلام.
2- تابعيت جمهوري اسلامي ايران (ايراني ‌الاصل بودن و عدم سابقه تابعيت بيگانه)
3- ايمان به انقلاب اسلامي و نظام جمهوري اسلامي ايران و آمادگي فداكاري در راه تحقق اهداف آن.
4- اعتقاد و التزام عملي به ولايت مطلقه فقيه.
5-فقدان محكوميت مؤثر كيفري و محكوميت ناشي از اقدام عليه امنيت كشور، انقلاب و نظام جمهوري اسلامي ايران.
6-نداشتن عضويت ، يا وابستگي و هواداري از احزاب ، گروه‌ها و سازمان‌هاي سياسي.
7- دارابودن حداقل 17 سال تمام و حداكثر 22 سال و در صورت انجام خدمت سربازي مدت خدمت ضرورت به حداكثر سن داوطلب اضافه   مي شود (براي خانواده درجه‌1 شهدا 5 سال به حداكثر سن داوطلبين اضافه مي‌شود) مبناي محاسبه سن داوطلبان اولين روز تاريخ ثبت نام مي باشد.
8- حداكثر سن براي رشته خلباني هواپيما 20 سال مي‌باشد.
9-عدم معروفيت به فساد اخلاقي برابر ضوابط گزينش .
10- دارابودن سلامت جسم و روان(برابر معاينات استخدام).
تبصره: حداقل قد براي عموم داوطلبان 165 سانتيمتر و ديد چشم براي رشته‌هاي خلباني و ناوبري
10/10
و براي ساير رشته‌ها حداقل
8/10
مي باشد.

ب- شرايط اختصاصي:
1-  
سپردن تعهد خدمتي برابر ضوابط قانون ارتش جمهوري اسلامي ايران.
2-
داشتن حداقل معدل كل ديپلم براي رشته‌هاي علوم تجربي و رياضي‌فيزيك14 وبراي رشته هاي علوم انساني و معارف اسلامي 16(فرزندان شاهد ازشرط معدل معاف مي باشند).
3-  
قبولي در آزمون علمي ، معاينات پزشكي ، مقاومت جسماني و صلاحيت‌هاي گزينشي.
4-
فرزندان خانواده‌هاي شهدا، آزادگان، جانبازان، نظاميان و بسيجيان فعال از اولويت استخدام برخوردار مي‌باشند.
5-  
نداشتن تعهد خدمتي يا استخدامي به دستگاههاي دولتي و بخش خصوصي.

تبصره: امكان استخدام معاف شدگان پزشكي از خدمت وظيفه عمومي در ارتش ج.ا.ا. وجود ندارد.

ج- امتيازات:
1-
تحصيل در دانشگاه‌هاي افسري ارتش جمهوري اسلامي ايران(دانشگاه افسري امام علي(ع) نيروي زميني، دانشگاه هوايي شهيد ستاري نيروي هوايي، دانشگاه علوم دريايي امام خميني(ره) نوشهر و دانشكده علوم و فنون فارابي) شبانه‌روزي مي‌باشد.
2-
پوشاك، تغذيه، آموزش ، بهداشت و درمان دانشجويان رايگان مي‌باشد.
3-
به دانشجويان در طول تحصيل كمك هزينه تحصيلي پرداخت مي‌شود.
4-
دانشجويان پس از طي 7 ترم موفقيت آميز تحصيلي به درجه ستواندومي نائل مي‌گردند و پس از دانش‌آموختگي به آنان دانشنامه كارشناسي در رشته مربوط اعطا مي‌گردد.
5-
اجا متعهد مي گردد پس از 15 سال خدمت كاركنان با اعطاء وام جهت كمك به تأمين مسكن شخصي آنها اقدام نمايد .
6-
فارغ التحصيلان از تسهيلات منازل سازماني ، وام هاي مصوب ، كارت اعتباري حكمت ، بيمه خدمات درماني و بيمه عمر براي خود و عائله تحت تكفل و ساير خدمات رفاهي برابر مقررات و ضوابط موجود برخوردار خواهند شد .
د- مدارك مورد نياز جهت ثبت‌نام:
1-تكميل فرم تقاضاي ثبت‌نام
2-روگرفت از تمام صفحات شناسنامه و كارت ملي يا ابلاغيه شماره ملي.
3-سه قطعه عكس 4×3 پشت ‌نويسي شده كه يك قطعه آن به تقاضانامه ثبت‌نام الصاق گردد.
4-اصل وروگرفت‌گواهي‌پايان‌دوره‌متوسطه وپيش‌دانشگاهي وياگواهي اشتغال به تحصيل دردوره پيش‌دانشگاهي ازآموزش وپرورش مربوط يك برگ.
     5-روگرفت كارت پايان خدمت در صورت انجام خدمت ضرورت سربازي.
     6-خانواده‌هاي درجه 1 شهدا، جانبازان، آزادگان، نظاميان و بسيجيان فعال مدارك مربوط را به همراه ساير مدارك تحويل نمايند.
هـ- نحوه ثبت نام :
علاقمندان لازم است مدارك خواسته شده را با توجه به محل سكونت خود از تاريخ 26/10/88 تا 20/12/88 حضوري به يكي از حوزه‌هاي اعلام شده در آگهي روزنامه تحويل و نسبت به ثبت‌نام و دريافت رسيد ثبت نام خود اقدام نمايند.

و- جدول رشته‌هاي تحصيلي:
رديف عنوان رشته دانشگاه نوع ديپلم و پيش دانشگاهي

رشته‌هاي عمومي نيروي زميني

(شامل: مديريت دفاعي ومهندسي تعميرونگهداري بالگرد)  

امام علي(ع)
رياضي‌فيزيك، علوم تجربي  
رشته‌هاي عمومي قرارگاه پدافند هوايي

(شامل: مهندسي برق الكترونيك-مخابرات ، كنترل هوايي عمليات موشكي ، كنترل هوايي اطلاعات عمليات)  

شهيد ستاري

رياضي‌فيزيك، علوم تجربي
رشته‌هاي عمومي نيروي هوايي
(شامل:مهندسي ناوبري شكاري،مراقبت پرواز،كنترل هوايي عمليات موشكي، كنترل هوايي اطلاعات عمليات،كنترل شكاري،مهندسي برق الكترونيك- مخابرات،مهندسي هوافضا،مهندسي تعميرونگهداري هواپيما)  
شهيد ستاري
رياضي فيزيك ،علوم تجربي

رشته‌هاي عمومي نيروي دريايي
(شامل:مهندسي عرشه، مهندسي مكانيك، مهندسي برق الكترونيك- مخابرات، مديريت-كميسر دريايي،تفنگدار دريايي)  
امام خميني(ره) نوشهر
رياضي فيزيك ، علوم تجربي
5حفاظت اطلاعات و جنگ الكترونيك فارابي رياضي فيزيك ،علوم تجربي
6 خلباني بالگرد (نيروي زميني) امام علي(ع) رياضي فيزيك ، علوم تجربي
7 خلباني هواپيما(نيروي هوايي) شهيد ستاري رياضي فيزيك ، علوم تجربي
8 رشته تربيت مربي عقيدتي سياسي امام علي(ع) رياضي فيزيك ،علوم تجربي ، علوم انساني و معارف اسلامي

توضيح: مبناي محاسبه رشته تحصيلي، يكسان بودن نوع ديپلم و مدرك پيش دانشگاهي مي باشد .

مبناي محاسبه رشته تحصيلي، يكسان بودن نوع ديپلم و مدرك پيش دانشگاهي مي باشد .

ز- مواد ، ضرايب و منابع آزمون ورودي
[دروس عمومي( تمام رشته‌ها)
آزمونتعداد سوالضرايبكتب منابع طرح سوال
زبان و ادبيات فارسي203دورة پيش‌دانشگاهي و سالهاي دوم و سوم دبيرستان
زبان عربي101سال‌هاي دوم و سوم دبيرستان
فرهنگ و معارف اسلامي203دوره پيش‌دانشگاهي و سالهاي دوم و سوم دبيرستان
زبان خارجي(انگليسي)202دوره پيش‌دانشگاهي و سال سوم دبيرستان
هوش و استعداد تحصيلي253

دروس تخصصي (رياضي فيزيك)
رياضي403در حدود دورة پيش‌دانشگاهي و سالهاي دوم و سوم و هندسه 1 دبيرستان
فيزيك353درحدود دورة پيش‌دانشگاهي و سالهاي دوم و سوم فيزيك 1 و آزمايشگاه دبيرستان
شيمي302در حدود دورة پيش‌دانشگاهي و سالهاي دوم و سوم دبيرستان
[]دروس تخصصي(علوم تجربي)]
رياضي353در حدود دورة پيش‌دانشگاهي و سالهاي دوم و سوم و هندسه 1 دبيرستان
فيزيك353درحدود دورة پيش‌دانشگاهي و سالهاي دوم و سوم فيزيك 1 و آزمايشگاه دبيرستان
شيمي352در حدود دورة پيش‌دانشگاهي و سالهاي دوم و سوم دبيرستان
دروس تخصصي(علوم انساني و معارف اسلامي

رياضي203دورة پيش‌دانشگاهي و سالهاي اول و دوم و سوم دبيرستان
تاريخ و جغرافيا303دورة پيش‌دانشگاهي و‌سالهاي دوم و سوم‌دبيرستان
علوم اجتماعي202علوم اجتماعي(دورة پيش‌دانشگاهي و سال سوم)
روانشناسي202روانشناسي (كتب سال سوم)
اقتصاد152اقتصاد(كتب سال دوم)

ح- زمان آزمون ورودي،تاريخ مراجعه جهت دريافت كارت ورود به جلسه و نشاني محل‌هاي ثبت‌نام:الف- آزمون ورودي رأس ساعت 7 صبح مورخه 27/1/89برگزار مي‌گردد، در ضمن محل برگزاري‌آزمون‌هنگام‌دريافت‌كارت‌ورودبه جلسه اعلام خواهدشد. ب- داوطلبان لازم است با در دست داشتن اصل شناسنامه، جهت دريافت كارت ورود به جلسه از تاريخ24/1/89تا 26/1/89 به نشاني‌هاي محل استخدام بشرح زير مراجعه نمايند:
1 - تهران - ميدان حر- خيابان امام خميني(ره) - نرسيده به چهارراه كمالي - دفتر استخدام نيروي زميني ارتش ج . ا .ا - تلفن : 66467609
2- مشهد- چهارراه استانداري –ميدان ديدگاه لشگر- درب 1 لشگر- دفتر استخدام لشگر 77 خراسان - تلفن 2225741
3- گرگان – بلوار جانبازان-روبروي بيمارستان 560 ارتش- دفتر استخدام لشگر 30 گرگان - تلفن : 2229499
4- اهواز - خيابان فلسطين - جنب بيمارستان رازي - دفتر استخدام لشگر 92 زرهي اهواز- تلفن : 3330574
5- شيراز- ميدان امام حسين(ع)(ستاد) - دفتراستخدام فرماندهي وارشد نظامي آجا در استان فارس  -  تلفن : 2337126
6- خرم آباد - سبزه ميدان - جنب قلعه فلك الافلاك- دفتر استخدام لشگر 84 لرستان – تلفن : 2202201
7- زاهدان - خيابان آزادي- روبروي سازمان قضايي نيروهاي مسلح دفتراستخدام لشگر88 زرهي -  تلفن : 3239082
8- اروميه - اول خيابان كاشاني - كوي سازماني- دفتر استخدام لشگر 64 اروميه – تلفن : 3440364
9- تبريز- انتهاي خيابان ارتش - دفتر استخدام لشگر 21 حمزه آذربايجان – تلفن : 5420630
10- اصفهان - سه راه حكيم نظامي - جنب كلينيك فجر - دفتراستخدام مركزآموزش توپخانه - تلفن : 6240022
11- كرمان - خيابان شهيد قرني- جنب مهمانسرا- دفتر استخدام مرا 05 كرمان - تلفن : 2267757
12- كرمانشاه- بلوارشهيدبهشتي- سه راه حافظيه - دفتر استخدام پشتيباني منطقه1 - تلفن : 4359410
13- نوشهر-دانشگاه علوم دريايي امام خميني(ره) - تلفن : 3253083-0191 14- قزوين - بلوار شهيد بهشتي- جنب درب لشگر 16 زرهي - دفتر استخدام- تلفن : 3322469 15- بروجرد- خيابان شهيد قندي- روبروي شهرداري- دفتر استخدام مرامهن - تلفن : 2697090
16- بيرجند- ميدان ابوذر- خيابان ارتش- روبروي كميته امداد امام خميني(ره)دفتر استخدام مرا 04 بيرجند تلفن: 2222009
17- ايلام- ميدان شهدا- خيابان شهيد ربابه كمالي - تقاطع بلوار جمهوري - دفتر استخدام ارتش تلفن: 3334100-0841
18- اردبيل- بزرگراه شهدا – جنب پادگان شهيد چمران-دفتر استخدام تيپ 40 مستقل پياده– تلفن : 7710122-0451
19- مراغه-ميدان شهرداري-نرسيده به خيابان خرمشهر- ساختمان دژبان شهر- دفتر استخدام پادگان امام رضا(ع)- تلفن: 222540-0421
20- شاهرود- ميدان آزادي -جنب بيمه خدمات درماني نيروهاي مسلح - دفتر استخدام لشگر 58- تلفن : 2229094-0273
21- بندرعباس- جاده اسكله - جنب درمانگاه تخصصي نيروي دريايي - شعبه استخدام. تلفن: 5564313-0761
ج- نتايج آزمون ورودي در روزنامه‌هاي كثير ‌الانتشار ، سايت اجا و حوزه‌هاي امتحاني اعلام خواهد شد.
د- قبول شدگان آزمون ورودي لازم است طبق برنامه زماني اعلام شده جهت انجام بقيه مراحل گزينش با هماهنگي حوزه‌هاي امتحاني مربوط ، به مديريت گزينش و استخدام نيروي زميني ارتش ج.ا.ا واقع در تهران- ميدان حر- خيابان امام خميني(ره) - نرسيده به چهارراه كمالي ، مراجعه نمايند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ha521 تشکر کرده اند:
رونین, Hadi1001, حمید بولو, Fariborz, Mahdi1944, RAHVAR, shola, Reza Zr1, كيارش

New Member

no avatar
11

تاريخ عضويت

چهارشنبه 1 مهر 1388 01:12

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

Re: استخدام دانشگاههاي افسري ارتش جمهوري اسلامي ايران 89-88

توسط حمید بولو » يکشنبه 27 دی 1388 01:34

آخ جون

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2641

تشکر کرده: 29 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 09:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

توسط RAHVAR » يکشنبه 27 دی 1388 13:49

یه سوال  رشته من فنی هستش صنایع فلزی
سنم 21 هستش سربازی هم رفتم
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
35

تاريخ عضويت

توسط ha521 » يکشنبه 27 دی 1388 15:09

RAHVAR نوشته است:یه سوال  رشته من فنی هستش صنایع فلزی
سنم 21 هستش سربازی هم رفتم

اگه منظورت اينه كه ميتوني ثبت نام كني يا نه فقط رشته هاي نظري ميتونن افسري ثبت نام كنن

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2641

تشکر کرده: 29 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 09:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

توسط RAHVAR » يکشنبه 27 دی 1388 20:07

دوست دارم خلبان بشم چیکار باید بکنم؟؟؟

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
175

تاريخ عضويت

دوشنبه 30 دی 1387 20:01

نا کجا آباد

آرشيو سپاس: 394 مرتبه در 112 پست

توسط kondol » دوشنبه 28 دی 1388 00:47

RAHVAR, شما برای خلبانی نمیتونید ثبت نام کنید
شکوه و سرافرازی یک انسان در گرو سه چیز است ...

گفتار نیک*پندار نیک*کردار نیک*

Major II

Major II

no avatar
449

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 3 مرداد 1387 21:29

آرشيو سپاس: 817 مرتبه در 250 پست

توسط shadro » دوشنبه 28 دی 1388 12:00

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز وعلاقه مند به خدمت در یگان های تابعه ارتش جمهوری اسلامی ایران.دوستان خوبم بنده حقیر از نزدیک با پرسنل ارتش سروکار دارم وبه همه عزیزان توصیه میکنم قبل از ورود به حرفه نظامی گری حتما حتما با چند تن از پرسنل ارتش مشورت کنند چون دنیایه نظامی گری دنیایه عجیب وغریبی هست وخیلی ها نمیتونن دوام بیارن.خدای ناکرده نمیخام کسی رو دلسرد کنم ولی مشورت در همه امور لازم وواجب هستش.اگر دوستان سوالی داشتن در خدمتم................................یا علی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shadro تشکر کرده اند:
حمید بولو, ha521

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

دوشنبه 28 دی 1388 01:27

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط sabzenabe2 » دوشنبه 28 دی 1388 18:11

با سلام خدمت دوستان من پیش دانشگاهی هستم  و الان هم مدارک استخدامم رو آماده کردم به قول این دوستمون shadro کار نظامی گری خیلی سخته ولی خدا رو شکر من هفت پشتم این کاره بودن یه جورای اینطوری به بار اومدم ولی اگه کسی اطلاعاتی درمورد گزینش خلبانی داره بگه ما هم استفاده کنیم خدا رو چی دیدید شاید من شدم خلبان( چه فوری خودمو قاطی خلبانها کردم ) 8->
سخت ترین کار دنیا این است که بخواهی احمقی را قانع کنی
                                                                            وینستون چرچیل

www.sabzenabe2.blogfa.com

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

يکشنبه 27 دی 1388 21:02

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط battlefield2 » سه شنبه 29 دی 1388 04:22

shadro نوشته است:با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز وعلاقه مند به خدمت در یگان های تابعه ارتش جمهوری اسلامی ایران.دوستان خوبم بنده حقیر از نزدیک با پرسنل ارتش سروکار دارم وبه همه عزیزان توصیه میکنم قبل از ورود به حرفه نظامی گری حتما حتما با چند تن از پرسنل ارتش مشورت کنند چون دنیایه نظامی گری دنیایه عجیب وغریبی هست وخیلی ها نمیتونن دوام بیارن.خدای ناکرده نمیخام کسی رو دلسرد کنم ولی مشورت در همه امور لازم وواجب هستش.اگر دوستان سوالی داشتن در خدمتم................................یا علی.

سلام .حرف های شما من رو نگران کرد میشه بیشتر توضیح بدید چون من قصد دارم به رشته تعمیرونگهداری ستاری برم.

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
175

تاريخ عضويت

دوشنبه 30 دی 1387 20:01

نا کجا آباد

آرشيو سپاس: 394 مرتبه در 112 پست

توسط kondol » سه شنبه 29 دی 1388 23:43

shadro,  سلام من رشتم ریاضی و معدل دیپلمم هم کمتر از 14 است هیچ راهی وجود نداره که وارد دانشگاه افسری بشم
شکوه و سرافرازی یک انسان در گرو سه چیز است ...

گفتار نیک*پندار نیک*کردار نیک*

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
35

تاريخ عضويت

توسط ha521 » چهارشنبه 30 دی 1388 00:42

كسايي كه مي خان امسال شركت كنن مي تونن از اينجا يك كم اطلاعات بگيرن به نظرم بدرد شون ميخوره forum-f50/88-t54987.html
فقط فرزندان شاهد ازشرط معدل معاف مي باشند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ha521 تشکر کرده اند:
حمید بولو, shola

Major II

Major II

no avatar
449

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 3 مرداد 1387 21:29

آرشيو سپاس: 817 مرتبه در 250 پست

توسط shadro » چهارشنبه 30 دی 1388 15:40

با سلام مجدد خدمت تمامی بزرگوارن وعزیزان.دوستان خوب خودم همانطور که قبلا گفتم بنده از نزدیک با پرسنل چهار نیروی ارتش(زمینی_هوایی_دریایی وپدافند هوایی)سروکار دارم و به قول گفتنی باهاشون قاطی شدم.اجازه بدین صحبتامو اینجوری شروع کنم:از نظر روانشناسیه شغل وحرفه دو دسته از جوانان وارد خدمت در نیروهای مسلح بویژه ارتش میشوند.دسته اول کسانی هستند که از نظر بنیه مالی خانوادگی در رتبه خوبی نیستند وفقط بخاطر حقوق ومزایا وارد ارتش میشوند.اینگونه از افراد در طول خدمتشان هیچ وقت پیشرفت نمیکنند و دائم از اوضاع موجود مینالند.همیشه از کار فراری هستند ودر مجموع خدمت خوبی ندارند.بسیاری از این افراد بالاخره خسته میشوند و از ارتش بیرون می آیند.نمونه هایه فراوانی بنده با چشمان خودم دیده ام.این گونه از افراد با دید پول ومزایا وبه ارتش امده اند که اشتباه بزرگ هم همین است چون ارتش جایه پول درآوردن وکلاس گذاشتن نیست.دست دوم کسانی هستند که با عشقو علاقه فراوان وارد خدمت میشوند وبه قول معروف عشقشان لباس نظام است.این دسته از افراد در ارتش پیشرفت میکنند وبه رده هایه بالا میرسند البته متاسفانه این گونه از دوستان هم خیلی زود دلسرد میشوند چون فکری که قبلا میکردند همه برعکس از آب در می آید!!!!!!!!!!!!دوستان خوبم بارها گفته ام قصد دلسرد کردن کسی را ندارم ولی اگر به شغل نظامی گری علاقه ای ندارید وفقط به خاطر فرار از بیکاری قصد ورود به ارتش را دارید بهیچ عنوان اینکار را نکنید که با آینده وسرنوشت خویش بازی کرده اید وآن را نابود کرده اید.شما سی سال کامل در اختیار ارتش هستید وهر فرمانی بدهند باید اطاعت کنید وهر چهار سال یکبار منتقل شهر دیگری میشوید وهزارو یک فیلم وسیانس دیگر.اگر واقعا علاقه دارید که حرفی نیست ولی اگر علاقه ای نیست دنبال زندگی تان بروید ودورش را خط بکشید. خیلی از جوانان متاسفانه از نیروی هوایی فقط تیپ ولباس قشنگ خلبانی را میبینند وهواپیمهاهای به ظاهر خوشگل جنگنده نیروی هوایی پیش چشمشان می آید.دنیایه نظامی گری واقعا دنیایه عجیب وغریبی هستش و دوام آوردن در این دنیا فقط و فقط و فقط و عشق وعلاقه محض میطلبد.توکل به خدا کنید وبا بزرگان ومخصوصا چد تن از پرسنل ارتش مشورت کنید ویک تصمیم سرنوشت ساز بگیرید.شما را به خدا قسم میدهم با عشق وعلاقه وارد ارتش بشوید تا ارتشی قوی داشته باشیم.یا علی........................................

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shadro تشکر کرده اند:
حمید بولو, kondol

بعدي