جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد
Commander

Commanderنماد کاربر
پست ها

2877

تشکر کرده: 1399 مرتبه
تشکر شده: 1273 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

محل سکونت

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

فرودگاه مشهد از مدرن ترين تجهيزات كمک ناوبری استفاده میکند !

توسط CAPTAIN PILOT » سه شنبه 6 بهمن 1388 23:06

فرودگاه مشهد

در پي وقوع سانحه هوايي اخير در فرودگاه بين المللي مشهد و انجام دقيق عملكرد وظايف محوله توسط كارشناسان و متخصصان اين فرودگاه كه با الطاف الهي مانع بروز فاجعه انساني غير قابل انكار شد !!

روابط عمومي شركت فرودگاههاي كشور با انتشار بيانيه اي تاكيد كرد:واكنش بموقع عوامل فرودگاهي درفرودگاه مشهد درقبال سانحه هوايي اخير نشان دهنده آمادگي لازم و توانمندي كاركنان خدوم آتش نشاني و مراقبت پرواز آن فرودگاه مي باشد .

در اين بيانيه آمده است:فرودگاه بين المللي مشهد از آخرين تكنولوژي و مدرن ترين تجهيزات راداري و ارتباطي برج مراقبت پرواز با خلبان ها و سيستم هاي كنترل پرواز و كمك ناوبري بهره مند است كه طي چهار سال گذشته از  معظم ترين شركت ها و كارخانجات اروپايي تهيه و بكارگيري شده است.

اين بيانيه با اشاره به اينكه علت وقوع سانحه هوايي فرودگاه مشهد را بايد در عوامل غير فرودگاهي جستجو كرد ،  مي افزايد:فرودگاه مشهد از دو باند با ويژگي ها و استانداردهاي بين المللي و تجهيزات هوانوردي و فرودگاهي جديد و روز جهان بهره مند است و از مجهزترين فرودگاههاي بين المللي كشور به شمار مي آيد.

روابط عمومي شركت فرودگاههاي كشور با اعلام اينكه اين شركت از منابع دولتي و رديف هاي بودجه عمومي بي بهره است افزوده است : تنها طي 3 سال گذشته براي توسعه و بهسازي فرودگاه مشهد بيش از 100 ميليارد ريال هزينه شده است .

دراين بيانيه با تاكيد بر عملكرد مناسب ، حرفه اي و بموقع مدير كل فرودگاه و عوامل فرودگاهي در مشهد ، در برخورد و كنترل حادثه و به حداقل رساندن عواقب ناخوشايند آن ابراز اميدواري شده است با مساعدت مقامات استاني و نمايندگان محترم مشهد و حمايت هاي مالي از طريق منابع استاني  فرودگاه مشهد بيش از پيش شاهد ارتقاء و انجام بموقع پروژه هاي عمراني باشد .
پورتال فرودگاه های کشور
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
SAMAN, shola, Mahdi1944, @lirez@, Reza6662, Shahryar, ali nuri, hamed_713, Fariborz, shazan, sokuteasemuni

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان

cron