سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

دلایل موفقیت سنترال کلوب

توسط Mahdi Mahdavi » شنبه 10 بهمن 1388 14:52

سلام بر همه دوستان و اعضای فعال و استند بای سایت.امیدوارم این پست بنده رو حمل بر خود بزرگ بینی اینجانب ندیده و به عنوان تشکر از مدیران و موسسان این انجمن پذیرا باشید.
بر آن شدم تا در سالروز 4 سالگی سنترال دلایل موفقیت آن را نوشته و در این مورد به شور بنشینیم.
این موفقیت بر 6 رکن اصلی برقراره "البته اینها نظر منه و دوستان میتونند در این مورد به بحث نشسته و به پیشرفت هر چه بیشتر این انجمن کمک کنند"
1-مدیریت موفق
2- شورای نظارت کارآمد
3- اعضای فعال و متخصص در تمام ضمینه ها
4- رنگ بندی
5- نام انجمن"مرکر انجمن های تخصصی"
6- سیستم تشویقی

1-مدیریت موفق:
ریاست Mahdi 1944 و مدیریت اعضای کار آمد و ممتازی مانند کاپیتان پایلوت Captain Pilot شهرام SHAHRAM صدف جی  sadafG سامان SAMAN مستر MASTER پروفشنال professional و ... خیلی به موفقیت این سایت کمک کرده.فعالیت خوب مدیران دیگر اعضا رو هم به فعالیت تشویق کرده و یک سایت منسجم و تخصصی رو بوجود میاره.توجه به اعضا هم همینطور.نمونش اصلاح سیستم تشکر بود که خیلی کار با انجمن رو راحت تر کرده.
2-شورای نظارت کارآمد:
وجود شورای نظارتی که نمیزاره مطلب بیخود و غیر اخلاقی و ... توی انجمن باشه میتونه به عضویت افراد مذهبی و دینی که به علت وجود برخی مطالب از عضویت در سایت ها و انجمن های دیگه خود داری میکنند کمک کنه.شورای نظارت با حذف پست هایی که به مطلب ربطی نداره و فقط باعث گمراهی دیگران میشه سهم به سزایی در موفقیت انجمن دارند.
3-اعضای فعال و متخصص در تمام ضمینه ها:
بر خلاف بیشتر سایت ها که فقط مدیر و موسسین انجمن به پاسخگویی میپردازند و اعضا فقط سوال کننده و استفاده کننده از انجمن هستند در سنترال کلوپ در تمام زمینه ها افراد فعال و پاسخگویی داریم و این باعث میشه افراد سریعتر به جواب خودشون برسند و ترغیب بشند که مشکل بقیه رو هم حل کنند.مثل سامان عزیز در مبحث الکترونیک-نگار گرامی و مدیریت سایت در مبحث رایانه.کاپیتان پایلوت و زورناچی در زمینه تسلیحات و جنگنده ها و ... و خیلی دیگه از دوستان که معرفی اونها احتیاج به زمانی بالای 5 ساعت و حجمی بیش از 10 صفحه داره.
4-رنگ بندی:
رنگ انجمن که بین زرد و نارنجیه به هیچ وجه خسته کننده نیست.این رنگ وقتی توی خونه استفاده میشه زننده و غیر قابل تحمله.اما استفاده بجای اون با رنگهای کرمی و آبی و ... در انجمن به زیبایی بیشتر انجمن کمک کرده و کاربر احساس خستگی نمیکنه.
5- نام انجمن:
نام انجمن که "مرکز تخصصی انجمن های تخصصی" ه و هر کاربری رو جذب میکنه.کاربران هر گونه سوالی رو دارند میتونند توی این انجمن با کمک دوستان به جواب برسند.
6-سیستم تشویقی:
تبریکی که کاپیتان پایلوت و دیگر دوستان به اعضای ارتقا یافته میگن باعث شارژ روحی فرد تشویق شونده میشه.همین اتفاقی که حدود 4-5 روز پیش برای بنده حقیر افتاد.این تبریک ارزش زیادی داره.
به امید پیشرفت روز افزون انجمن
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
AGeNiS1, HORLIKAN, M.Lawyer, A3eman, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, SadafG, Mil@d, DTN, Mohammad 1985, hamed_713, mahshid-banoo, kayvan6079, shola, shadow.of.death, Fariborz, SAMAN, azeRilA, oweiys, yasermym, noora, sokuteasemuni

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

Re: دلایل موفقیت سنترال کلوب

توسط Mil@d » شنبه 10 بهمن 1388 19:36

دلایل موفقیت سنترال کلوب
1-مدیریت موفق
2- شورای نظارت کارآمد
3- اعضای فعال و متخصص در تمام ضمینه ها
4- رنگ بندی
5- نام انجمن"مرکر انجمن های تخصصی"
6- سیستم تشویقی

7.Mil@d

جدای از شوخی تنها انجمنی که درش زحمت تایپ به خودم میدم و براش وقت میذارم همین جاست!آیدی های رنگارنگ من در بیش از 20 انجمن دیگر مدتهاست خاک میخورند!و اصلا یادم رفته چی بودن!
جذبه خاص این سایت برای من جوری بوده با وجود اینکه هیچگاه قلبا زیر بار محدودیت ها  و قوانین اینجا نرفته ام  :-o و فقط جهت مصالح حفظ ظاهر کرده ام باز هم ول کن اینجا نبودم! هر جای دیگری بود نهیاتا 24 ساعت می ماندم!
ولی تداوم 2 سال خورده ای این فعالیت نشان داد میشه کنار اومد :razz: اینو خطاب با سایر کاربرانی میگم که گاها از حذف پستهاشون دلخور میشن!
آمارش از دستم در رفته ولی فکر کنم تا الان نزدیک 1000 پست از من  توسط شورای مخوف مدیریت و نظارت  :razz: پریده! عین خیالم نبوده و نیست! خودشون هم میدونند!
این محفل نارنجی را نگه دارید که جای بهتری از اینجا گیرتون نمی یاد!

آقا من کلا یکم زیادی رکم! از سبک حرف زدن من کسی منظور برنداره! :)
والسلام! :razz:
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
AGeNiS1, A3eman, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, Ruozbeh, javaneye_sabz, SAMAN, Mahdi Mahdavi, azeRilA, Fariborz, Reza6662, SadafG, oweiys, yasermym, Mohammad 1985, mahshid-banoo, noora, shola, sokuteasemuni