در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
152

تشکر کرده: 9 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 مرداد 1388 22:34

آرشيو سپاس: 390 مرتبه در 78 پست

بازی آنلاین //// مربیگری فوتبال

توسط hasan_21 » شنبه 10 بهمن 1388 18:46

هوالمحبوب
لینکش :
http://fans.football3.ir/
سایت طرفداران چیست؟
طرفداران، یک سایت اینترنتی جذاب برای دوستداران فوتبال ایران است. در این سایت شما می توانید، با مربیگری مناسب، تیم محبوب خود را تا قهرمانی لیگ هدایت کنید.

من چطوری می توانم مربیگری کنم؟
برای مربیگری کردن، اول باید ثبت نام کنید و تیم محبوب خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب تیم، شما می توانبد مثل یک مربی، بازیکنان نیم خود را، بر اساس عملکرد آنها در بازی قبلی، رتبه بندی کرده و چیدمان تیم را برای بازی بعدی انتخاب کنید.

سایت چگونه کار می کند؟
در سایت طرفداران، تیم ها بر اساس تیم های لیگ برتر ایران (لیگ خلیج فارس) ارائه می شوند. این تیم ها، در یک لیگ مجازی به موازات لیگ خلیج فارس رقابت می کنند و بازی های آنها همان بازی های لیگ برتر می باشد. طرفداران هر تیم مربیگری تیم خود را بعهده می گیرند و برای هر بازی، چیدمان تیم را بطور گروهی انتخاب می کنند. یک سیستم کامپیوتری، بازی ها را به صورت مجازی اجرا کرده و نتیجه آنها را اعلام می کند. بازی های مجازی، به موازات بازی های لیگ واقعی و در همان هفته (ولی 1 ساعت قبل از بازی های واقعی) اجرا می شود.

لیگ مجازی طرفداران چه ارتباطی با لیگ واقعی خلیج فارس دارد؟
لیگ مجازی طرفداران، به طور غیر مستقیم، با لیگ واقعی خلیج فارس ارتباط دارد. مثلا تیم ها و بازیکنان لیگ مجازی طرفداران، همان تیم ها و بازیکنان لیگ خلیج فارس می باشند. بازی های هفتگی لیگ مجازی طرفداران هم همان بازی های هفتگی لیگ خلیج فارس است. ولی در بازی طرفداران، چیدمان هر تیم را طرفداران آن تیم انتخاب می کنند و بازی ها را یک سیستم کامپیوتری (بر اساس چیدمان طرفداران) اجرا می کند.

هدف من در این سایت چیست؟
هدف شما رساندن تیم خود به قهرمانی لیگ مجازی می باشد. البته این کار را به صورت گروهی و با کمک دیگر طرفداران تیم انجام می دهید.

من به چه صورت تیم محبوب خودم را مدیریت کنم؟
شما باید هر هفته به سایت طرفداران رفته و چیدمان تیم خود را برای بازی بعدی انتخاب کنید. بازیکنانی که به نظر شما عملکرد و قدرت بهتری دارند را در ترکیب اصلی گذاشته و سیستم مناسبی انتخاب کنید.

چه فاکتورهایی در برد تیم من اثر دارد؟
قدرت بازیکنان، عملکرد تیم و عملکرد بازیکنان در بازی های قبلی (بازی های واقعی نه مجازی)، محل بازی (در خانه یا در استادیوم حریف) و حتی تعداد طرفداران تیم (هم واقعی و هم مجازی) همه فاکتورهایی هستند که در برد تیم موثراند. مثلا تیمی که در ترکیب اصلی خود بازیکنانی قوی دارد, عملکرد قبلی خوبی در بازی های واقعی داشته و در خاته بازی می کند، به مراتب قوی تر از تیمی است که این فاکتورها را ندارد.

پس فقط کافی است که من قوی ترین بازیکنان خود را در ترکیب اصلی تیم بگذارم؟
نه این کافی نیست، چون قدرت اصلی یک بازیکن بر اساس عملکرد او در بازی های واقعی قبلی محاسبه می شود. یعنی یک بازیکن با قدرت 500 ولی عملکردی ضعیف (در بازی های واقعی قبلی) ضعیفتر از بازیکنی است که قدرت اش 475 می باشد ولی عملکردی خوب در بازی های قبلی از خود نشان داده. پس شما باید عملکرد بازیکنان را هم در نظر بگیرید. در ضمن, پست تخصصی بازیکن هم در قدرت او و عملکرد کلی تیم تاثیر دارد. به این ترتیب اگر مثلا به خاطر کمبود بازیکن در تیمی, مجبور به استفاده از بازیکن خط دفاع در حمله بشوید, قدرت او در زمین کمتر از قدرت واقعی اش خواهد بود.

قدرت بازیکنان و عملکرد آنها را چه کسی محاسبه می کند؟
قدرت بازیکنان و عملکرد آنها را کارشناسان فوتبال محاسبه می کنند. برای عملکرد هر بازیکن، کارشناسان امتیازی بین 1 تا 10 برای هر بازی انجام شده به آنها می دهند. امتیاز 5 یعنی بازیکن در حد قدرت خود بازی کرده. امتیازهایی بالاتر از 5 به معنی عملکردی بالاتر از حد، و امتیازهای پایین به معنی عملکردی ضعیف است. کارشناسان عددی بین 300 تا 900 برای قدرت بازیکنان محاسبه می کنند. 300 پایین ترین عدد برای یک بازیکن حرفه ای فوتبال است و 900 بهترین فوتبالیست دنیا را تعریف می کند. بر خلاف عملکرد بازیکنان (که برای هر بازی محاسبه می شود) قدرت بازیکنان بر اساس سابقه چند ساله آنها است و در طول فصل تعقییر چندانی نخواهد کرد.

من قدرت و امتیاز عملکرد بازیکنان را چگونه ببینم؟
قدرت هر بازیکن در صفحه تیم آن بازیکن قابل مشاهده است. ولی امتیازی که کارشناسان فوتبال برای عملکرد بازیکنان محاسبه می کنند، در سایت قابل روبت نیست. شما باید عملکرد بازیکنان تیم خود را خودتان بدانید. البته در اینجا شما می توانید از دیگر طرفداران تیم خود کمک بگیرید. هر طرفدار می تواند، مثل یک کارشناس، به عملکرد بازیکنان تیم خودش امتیاز بدهد. طرفدارانی که بازی تیم خود را مشاهده کرده اند می توانند به بازیکنانی که بهتر بازی کرده اند امتیازی بالا و به بازیکنانی که ضعیف بازی کرده اند امتیازی پایین بدهد تا دیگر طرفداران تیم با اطلاعاتی صحیح بازیکنان داخل زمین را انتخاب کنند.
در اصل امتیازی که از عملکرد بازیکنان می بینید, میانگین امتیاز داده شده توسط سایر طرفداران تیم است. به طور کلی, این تصمیم گیری, نمونه ی بارز استفاده از خرد جمعی در اداره ی امور است. به نظر اکثریت توجه کنید و در کنار آن با استفاده از قدرت منطق خودتان, امتیاز مناسبی به بازیکنان تیمتان بدهید. به تفکر جمعی اطمینان کنید و خودتان هم عضوی از جمع شوید!

چیدمان نهایی تیم چگونه تعیین می شود؟
شما تا 1 ساعت قبل از هر بازی, آخرین ترکیبی که برای تیم محبوبتان چیده اید را مشاهده می کنید. در نهایت یک ساعت قبل از هر بازی, ترکیب تیم محبوبتان به ترتیب زیر به دست می آید:
سیستم تیم, همان سیستمی است که بیشترین تعداد رای را در بین طرفداران آورده است.
بازیکنان داخل زمین هم بر اساس پستشان در زمین قرار می گیرند. بر فرض مثال اگر بازیکنی در پست دفاع راست بیشترین رای را آورده, در این پست بازی خواهد کرد. در مورد بازیکنان, حتی رای آن طرفدارانی که سیستم پیشنهادیشان با سیستم نهایی تیم یکی نیست نیز محسوب می شود.

چیدمانی که در سایت است از کجا آمده؟
در اصل برآیندی از چیدمان طرفداران آن تیم است.

آیا من می توانم چیدمان ثبت شده خود را تغییر بدهم؟
بله، شما تا قبل از شروع بازی مجازی می توانید چیدمان تیم خود را تغییر دهید. یعنی حدودا تا یک ساعت قبل از بازی واقعی.

http://fans.football3.ir/faq/
.
.
.
اینم آمار طرفداران:
http://fans.football3.ir/stats/
.
.
.
.
.
جایزه: 20 عدد دوربین دیجیتال برای 20 طرفدار

قرعه کشی: 14 بهمن

سایت طرفداران به 20 نفر از کاربران، دوربین دیجیتال جایزه می دهد. قرعه کشی در روز 14 بهمن ( و قبل از بازی پرسپولیس - استقلال ) انجام خواهد شد و به 20 نفر از طرفداران دوربین دیجیتال ارائه می شود.

برای حضور در قرعه کشی همین امروز در سایت طرفداران ثبت نام کنید و تیم محبوب خود را انتخاب کنید.

http://fans.football3.ir/prize/
همراه با اعتقادات ، در عصر ارتباطات http://www.eteghadat.com
جنبش مبارزه با صهیونیزم ، اومانیسم و فراماسونری (مصاف) http://www.masaf.ir

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 10 اسفند 1388 06:39

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: بازی آنلاین //// مربیگری فوتبال

توسط MOQWSA » شنبه 22 اسفند 1388 21:06

سلام این سایته بهتره.
اینم شبیه همونه ولی بهتره.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد