پستهاي من نياز به تاييد دارد؟

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: Karaj
سپاس‌های ارسالی: 75 بار
سپاس‌های دریافتی: 49 بار

پستهاي من نياز به تاييد دارد؟

پست توسط WaffenSS » یک شنبه 11 بهمن 1388, 1:16 pm

كمك! كمك!
من هرچي پست ميزنم يك پيغام مياد كه بايد مدير تأئيد كنه! چندتا پست اين ور و اون ور زدم اما هيچكدومشون تأئيد نشده و علتش به من گفته نشده.

آخه مگر چي مي‌خوايم بنويسيم كه بايد تا مدت نامعلومي صبر كنيم تا تأئيد بشه؟! تاپيك كه ايجاد نمي‌كنيم، پست مي‌زنيم! :-O ::sa
اينجوري آدم دلسرد ميشه و كنار ميكشه. لا اقل امكاناتي براي چت فراهم كنيد يا لااقل اجازه بديد كه فقط ايجاد تاپيكها با تأئيد مديران محترم باشد. آخه اينجوري خشك و خالي كه نميشه آدم فعاليت كنه! آدم ياد زندان مي‌افته! :?
اگر اشتباه ميگم بجاي جواب، منو اخراج كنيد!
متشكرم
تصویر كليك روي دكمه تصویر سپاس از محبوبيت شما نمي‌كاهد تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

Re: پستهاي من نياز به تاييد دارد؟

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 11 بهمن 1388, 8:15 pm

,
براي جلوگيري از ارسالهاي خلاف قوانين و يا خلاف قوانين جمهوري اسلامي، همچنين موثر کردن اخراج کاربران و در نتيجه ايجاد ارامش و نظم بيشتر اين محدوديت براي کاربران تازه ثبت نام شده اعمال شده است، بعد از مدتي که سلامت پستهاي ارسالي کاربر تاييد شد، اين محدوديت براي کاربر حذف خواهد شد
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”