طرح صدور شناسنامه جديد با صدور براي رهبر انقلاب آغاز شد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
پست: 618
تاریخ عضویت: یک شنبه 21 تیر 1388, 4:48 pm
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 8672 بار
سپاس‌های دریافتی: 6219 بار

طرح صدور شناسنامه جديد با صدور براي رهبر انقلاب آغاز شد

پست توسط ARafiee » یک شنبه 11 بهمن 1388, 8:46 pm

طرح صدور شناسنامه جديد با صدور شناسنامه‌اي به نام حضرت آيت الله خامنه‌اي آغاز شد
تاكيد مقام معظم رهبري بر اتقان اسناد هويتي مردم ايران


 تصویر 


در آستانه دهه مبارک فجر، طرح صدور شناسنامه جديد براي افراد بالاي پانزده سال، با صدور شناسنامه‌اي به نام حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي، آغاز شد.
شناسنامه‌هاي جديد، که از ضريب امنيتي بالايي برخوردار است پيش از اين، براي افراد زير 15 سال صادر مي‌شد و براساس پيش‌بيني وزارت کشور تا 3 سال آينده 70 ميليون قطعه از اين شناسنامه‌ها براي تمام ايرانيان صادر خواهد شد.
به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) حضرت آيت‌الله خامنه‌اي عصر روز يكشنبه در ديدار وزير کشور، رئيس سازمان ثبت احوال و جمعي از مسوولان آن سازمان، «اتقان اسناد هويتي مردم ايران» را بسيار با اهميت دانستند و ضمن قدرداني از مسوولان اين طرح خاطرنشان کردند: صدور شناسنامه‌هاي جديد که از امنيت بالايي برخوردار است، مقطع جديدي را در ثبت اسناد سجلي به وجود آورد که اميد است با تلاش و همت دست‌اندرکاران، فراگير شود.

رهبر انقلاب اسلامي با اشاره به تأثير صحت و اتقان اين اسناد در مسائل گوناگون کشور افزودند: همان‌طور که شما عملکرد گذشته ثبت احوال را ارزيابي مي‌کنيد، اين اقدام ارزشمند شما هم مورد ارزيابي آيندگان قرار خواهد گرفت؛ بنابراين لازم است در ثبت مشخصات و صدور شناسنامه‌ها، دقت کافي صورت گيرد.

در ابتداي اين ديدار آقاي مصطفي محمدنجار وزير کشور با اشاره به توليد شناسنامه جديد با قابليت و امکانات گسترده گفت: بنابر دستور مقام معظم رهبري مبني بر افزايش ضريب امنيتي اسناد هويتي جمهوري اسلامي ايران، توليد شناسنامه جديد در دستور کار سازمان ثبت احوال کشور قرار گرفت تا جعل اين اسناد به راحتي امکان‌پذير نباشد.

وزير کشور به تلاش در جهت تکميل زيرساخت‌هاي دولت الکترونيک در کشور اشاره کرد و افزود: صدور شناسنامه جديد و کارت هوشمند ملي در راستاي مکانيزه کردن فرايندهاي ارائه خدمات، با سرعت بالا و هزينه کم، در کشور آغاز شده است.

همچنين دکتر ناظمي اردکاني رييس سازمان ثبت احوال، ضمن بيان گزارشي از آمار ثبت احوال در کشور و روند صدور اسناد سجلي گفت سازمان در 570 نقطه نمايندگي ثبت احوال دارد و 65 نهاد و سازمان دولتي براي ارائه خدمات الکترونيکي با اين سازمان مرتبط هستند.[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 983
تاریخ عضویت: یک شنبه 29 دی 1387, 12:05 am
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

Re: طرح صدور شناسنامه جديد با صدور براي رهبر انقلاب آغاز شد

پست توسط @lirez@ » دو شنبه 12 بهمن 1388, 12:27 am

عکس:صدور شناسنامه جدید برای رهبر انقلاب
عکس:صدور شناسنامه جدید برای رهبر انقلاب
 تصویر 
 تصویر 
 تصویر 
 تصویر 
 تصویر 
 تصویر 
 تصویر 
 تصویر 
 تصویر 
 تصویر 
 تصویر 
    آستانه دهه مبارك فجر، طرح صدور شناسنامه جدید برای افراد بالای پانزده سال، با صدور شناسنامه ای به نام حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، آغاز شد.   
آخرین ويرايش توسط 1 on @lirez@, ويرايش شده در 0.

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”