در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
533

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آذر 1388 13:35

آرشيو سپاس: 2762 مرتبه در 485 پست

من دیشب کارگردان فقر و فحشا بودم نه اخراجی ها !!!!

توسط shadow.of.death » دوشنبه 12 بهمن 1388 12:33

مسعود ده نمكي كارگردان سينما و تلويزيون در وبلاگ شخصي خود نوشت: امشب سکانس مربوط به عروسی در خانه اتابکی راتصویر برداری می کردیم.تقریبا تمام هنرپیشه ها که بیش از چهل نفرمیشدند حضور داشتند و حدود صد نفر هم هنرور برای حضوردر مراسم دعوت شده بودند.قرار بود تا ساعت ده کارمان تمام شودو من برای حضور در برنامه مصاحبه تلوزیونی شبکه سه به سازمان بروم اما کار تمام نشد و ساعتی را ازجمع همکاران جدا شدم و آنها هم در مراسم پای تلوزیون نشستند.جمعی کهمرکب از طبقات اجتماعی مختلف بود و می توانست واکنش آنها به عنوان نمونه کوچکی از مردم برای ارزیابی این مصاحبه به کارم بیاید.

اصل حضور در جلسه مصاحبه با توجه به فضای ملتهب سیاسی جامعه ریسک بود.مسئولین برنامه قول داده بودند بخش هایی از فقر و فحشا و کدام استقلال کدام پیروزی را نمایش دهند اما گویا مجوز نمایش نگرفته بود و جلسه فقط به گفتگو خلاصه شد.

یامین پور چنان چهره مظلوم و معصومی دارد که دلم نمی آمد با زبان طنز بیشتر از این سر به سرش بگذارم و از طرف دیگر شب اول دهه فجر بود و نمی شد سیاه حرف زد اما به هر حال سعی کردم توکل بر خدا کنمو از آنچه سالها نوشته ام دفاع کنم گرچه می دانم به مذاق روسا خوش نیامد...

وقتی برسر صحنه فیلم برداری برگشتمهنرورها فیلم که عموما از طبقه پایی جامعه هستند ودر کنار سایر افرادی کهاز طبقات دیگر جامعه هستند یک واکنش نشان می دادند .صدها پیامک و کامنت و ایمیل نشان از این دارد که خدا کمکم کرده و به بیراهه نرفتم...

نمی دانم مسئولین برنامه از دعوت خودشان پشیمان شدند یا نه اما من دیشب کارگردان فقر و فحشا بودم نه اخراجی ها !!!!
به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستی ، یک شمع روشن کن.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shadow.of.death تشکر کرده اند:
sghanbare, noora, @lirez@, DTN, mehdi_vojdani61, kondol, oweiys, ganjineh