وصل کردن مستقیم تلفن به مودم؟چگونه؟مسئله این است!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد برق و الکترونیک عمومی به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: SAMAN, sinaset, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 59 بار

وصل کردن مستقیم تلفن به مودم؟چگونه؟مسئله این است!

پست توسط p920 » پنج شنبه 15 بهمن 1388, 11:43 pm

سلام بر همگیتصویر

باز اومدم پیش شوما ! آخع من که جز بچه های سنترال کسی رو ندارمتصویر

و اما سوال من: من برنامه تشخیص کلید های فشرده شده از روی تلفن رو دارم و میتونم ببینم که کاربراز اونور خط چه کلید هایی رو میفشاره! حالا من میخوام برنامه رو یه کاری کنم که بدون خط تلفن جواب بده یعنی من تلفن رو یه جوری به مودم وصل کنم که بازم بتونم توی برنامه کلید های فشاریده ! شده رو بخونم تصویر

من خودم الکی یه همچین چیزی به ذهنم رسید ولی نمیدونم که کار میکنه یا نه ؟؟آخه از الکترونیک هیچی نمیفهممتصویر
به این صورت که تلفن رو مستقیم به مودم وصل کنیم و بینشون یه باتری و مقاومت قرار بدیم؟؟؟

پیشاپیش از جوابتون ممنونم تصویر
تصویر
تصویر
فقط تعداد thanks ها رو داشته باش!

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 780 بار
سپاس‌های دریافتی: 791 بار
تماس:

Re: وصل کردن مستقیم تلفن به مودم؟چگونه؟مسئله این است!

پست توسط arashtabaie » جمعه 16 بهمن 1388, 11:19 am

من قسمت کامپیوتریش رو یه توضیح کوچیکی میدم.ببینید، در حالت tone ، تلفن به ازای فشرده شدن هر کلید، صوتی با طول موج خاصی را که به طور قراردادی برای اون عدد در نظر گرفته شده ایجاد میکنه. حالا شما باید ببینید که هر کدام از این صدا ها در demodulator در modem به چه آرایه ی صفر و یکی تبدیل میشن و از روی پورت بخونید! برای اینکه چطور اختلاف پتانسیل مناسب برای کار کردن تلفن(همونی که روی خطوط برقراره) رو به تلفن و مودم برسونید تا مودم و تلفن بتونن باهاش کار کنن (منظورم همون carrier هست) رو باید متخصصین الکترونیک مثل آقا سامان جواب بدن... :razz:

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 4214 بار
سپاس‌های دریافتی: 8330 بار

Re: وصل کردن مستقیم تلفن به مودم؟چگونه؟مسئله این است!

پست توسط FREE MAN » سه شنبه 1 تیر 1389, 9:09 am

یه باطری 9 ولتی با تلفنتون سری کنید درست میشه
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   

ارسال پست

بازگشت به “برق و الکترونیک عمومی”