در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با علم و تكنولوژي به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 19 بهمن 1388 14:34

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

سیستم آمپلی خانگی

توسط Dr josef » دوشنبه 19 بهمن 1388 14:48

سلام.من این سیستم سال 81 ساختم،امسالم اونو بازسازی کردم.سیستم خانگی توپی. یک آمپلی 50 وات استریو،2 تا آمپلی 25وات مونو ، 2 تا تون کنترل و پری آمپلی فایر ، 4 خروجی قوی داره یه صوت سنجم روش گذاشتم که با آهنگ خیلی دیدنی . 2 تا منبع تغذیه داره که قابل تنظیم هستش واسه زمانی که صدای خفن تری می خوای از آمپ اصلیش بگیری. تمامی مدارات الکترونیکی اونو از کیت های با کیفیت بیرون خریدم.البته الان قیمت آنها خیلی گرون شده . آی سی های تمامی این آمپلی ها دارای هت سینک مخصوص است که به جعبه فلزی دستگاه وصله. واسه جعبه فلزی اون از کیس کامپیوتر قدیمی ام استفاده کردم خیلی واسه نصب کارم راحت شد.از فن های کامپیوترم برای خنک کردن هتک سینک ها استفاده کردم ، اونا خیلی بی صدا و کاربردی اند.الان این سیستم به کامپیوتر جدیدم وصله البته اسپیکر ام NEC

360 وات که با سیم کشی به آمپلی وصله. وقتی این سیستم روشنه تو اتاقم شیشه هارو واقعا می لرزونه!!! اگه می خواین بی دردسر یه سیستم توپ بسازید این کیت ها واقعا خوبن.البته هنوز بلندگوهای خوبی ندارم ولی با این 3 تا باندو یه ساب کارم راه افتاده.تنها مشکلم که قبلا وجود نداشت یه صدای نویز که با زیاد کردن باس بیشترم میشه.شما میدونین علت چیه؟<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>

1.باند سونی 25وات به همراه تیوتر فرکانس بالا<o:p></o:p>

2.آمپلی فایر و تون کنترل<o:p></o:p>

3.باند های سونی 50 و 25 وات و ساب YD,8OHM,100W<o:p></o:p>

kheili mer30