نظر سنجی فوری

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
نمایه کاربر

نظر سنجی فوری

پست توسط dr chet » دو شنبه 2 مرداد 1385, 2:33 pm

سلام
امروز یک گوشی دست دوی پی 850 رو بهم پیشنهاد کردند که به خاطر دوربین ومموری خوردن ان منو دچارترذدید کرد تا در خرید ان 70 نوکیا شککنم حالا میخوام ببینم که کدوم بهتر وبهصرفه تره
البته پخش ام پی تری واسپیکرخوب وقوی هم برام مهمه
لطفآ بهمنه کمک کنید تا گوشی رو نفرو ختن
قیمت پیشنهادی370تومنه
اگربه خدا ایمان داشته باشی دیگرترس معنائی نداره

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70484 بار
سپاس‌های دریافتی: 31264 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 2 مرداد 1385, 3:19 pm

dr chet
از وانجايي که سامسونگ مشکلات زيادي در آنتن دهي و دوام (عمر قطعات) داره به هيچ وجه پيشنهاد نمي‌کنم سامسونگ خريداري کنيد و نوکيا در تمامي زمينه‌ها به مراتب برتر هست از سامسونگ
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 49 بار

پست توسط JASON » دو شنبه 2 مرداد 1385, 4:03 pm

با سلام ،

سامسونگ p850 از لحاظ كيفيت دوربين به مراتب بالاتر از n70 ميباشد چه از لحظ رزولوشن تصوير چه از لحاظ كيفيت و شفافيت تصوير ... اما n70 داراي سيستم عامل سيمبين ميباشد كه دست شما را براي استفاده از نرم افزارهاي مختلف باز ميگذارد اما براي سامسونگ شما فقط ميتوانيد برنامه هاي مبتني بر جاوا نصب كنيد ....

از طرف ديگر LCD سامسونگ به مراتب كيفيت بهتري نسبت به نوكيا دارد چونكه سامسونگ ليدر اصلي تكنولوژي LCD در دنيا ميباشد كه حتي سوني هم به پاي آن نميرسد چه برسد به نوكيا كه اصلا توليد كننده قطعات الكترونيكي نيست ...

از لحاظ طراحي ظاهري سامسونگ برتر است در واقع سامسونگ 16 بار برنده جايزه برترين طراحي موبايل را ظرف چند سال گذشته از آن خود كرده است ... همچنين ظرافت گوشي تلفن سامسونگ قابل قياس با نوكيا نيست ... من فكر ميكنم از آنجايي كه فندلانديها و اصولا مردمان اسكانديناوي از لحاظ جثه انسانهاي درشتي محسوب ميشوند .. گوشيهاي نوكيا در دستان آنها ظريف ديده ميشود نه در دستان مردمان كشور هاي ديگر بعنوان مثال در مالزي به گوشيهاي نوكيا عنوان آجر داده شده است !!!!

اما از لحاظ استاندارد كردن امكانات بدليل فروش بالاي نوكيا در اروپا ( نه در آمريكا ... در آمريكا نوكيا رده اول فروش نيست) اين قابليت برايش پديد آمده كه هر چه را كه مهندسان نوكيا باب ميكنند به عنوان تكنولوژي به خورد جهانيان بدهند يعني
حتي اگر آن تكنولوژي سر شار از خطا و عدم كارايي و محدوديت باشد ( مثل بلو توث )...

از نظر كارشناسان بحث آنتن دهي يك مطلب نسبي و عامه پسند است تا علمي كه وابسته به شرايط سرويس دهنده و خدمات دهنده و فضاي محيطي شبكه است ... همه سازندگان موبايل موظف هستند قوانين مربوط به سيستمهاي ارتباطي گوشيهاي موبايل را از لحاظ فركانس و شدت و حدت قدرت سيگنالهاي منتشره از گوشي ، طبق استاندارد رعايت كنند كه اين باعث شده همگي از يك استاندارد و پروتكل مورد توافق جهاني تبعيت كنند ... در واقع ميتوان گفت همه براند هاي موبايل از اين نظر شبيه هم هستند ... اما در مورد گوشيهاي موبايل قديمي اين استانداردها صدق نميكند مثل گوشي موبايل الكاتل كلاب كه بهترين قدرت فرستندگي را داراست ...

در رابطه با قطعات بايد ذكر كنم كه سامسونگ از بهترين سازندگان قطعات الكترونيك ميباشد .... نوكيا هيچ گونه قطعه الكترونيكي نميسازد .. نوكيا فقط گوشي طراحي ميكند و تكنولوژيهاي مختلف را خريداري كرده و بصورت كاملا نامرتب و در هم ريخته سر هم بندي ميكند و سفارش ساخت گوشيهاي سر هم بندي شده اش را به خط توليد كارخانه هاي ديگر ميدهد ...
از لحاظ تكنولوژي سوني اريكسون به مراتب سرتر از نوكيا هست تنها نقطه قوت نوكيا انحصاري كردن سيستم عامل سيمبين ميباشد كه بزودي از سوي لينوكس متزلزل خواهد شد .

با تمام اين حرفها و با توجه به نگاه بدبينانه جاري در مملكت ما .... و از آنجا كه اينجانب از گوشي n70 خوشم ميايد !!! توصيه ميكنم براي عقب نماندن از قافله نوكيا دوستان و پرهيز از كنايه دوستان و آشنايان n 70 بخريد ....

موفق و شاد باشيد .

Fast Poster
Fast Poster

پست توسط g » دو شنبه 2 مرداد 1385, 7:15 pm

سلام

من هم که حدود يک سال هست که چند گوشي نوکيا داشتم رو از کمترين گوشي نوکيا که 1100 بود داشتم وآخريش هم که 6630 هست ودر آينده هم مدل ديگري از نوکيا خواهم خريد

دلايلم را هم به شما عرض مينماييم اولا گوشي هاي نوکيا در جهان حرف اول رو ميزنن اگه تو سايتهاي ايراني مخارجي مخصوصا gsmarena نکاه کرده باشين ميبينيين گه نوکيا اول هست دوم موتورولا سوم سامسونک وچهارم اريکسون سوني

من با آنتن دهي شروع ميکنم ما تو ايران زندگي ميکنيم ويکي از مشکلات سيستم موبايل ما آنتن دهي بوده وهست مخصوصا تو شهر تهران که واقعا گوشيهاي نوکيا وسپس اريکسون واقعا جواب ميدن

دوما دوستمان که درپست قبلي اشاره کردن شکل ظاهري هستن ميخوام بدونم کهاين سامسونگ جه جوري رتبه کيسب کرده اکه تو ايران نکاه کني 7 مدل شبيه دي 500 داره که آدم نمي فهمه چه مدلي هست بقيه مدلهش هم که عين هم هستن مخصوصا تاشو هاش
پولي کهبابت يه سامسونگ ميدي اصلا ارزش نداره مثل پوليه که قديمها مردم ساده ما بابت پنتک و ... ميدن اصلا هيچ گونه امکاناتي رو دريافت نميکني

ديروز ميخواسم يه گوشي تا 220 تومان براي يکي از آشنا ها بخرم ديدم که يه نفر دي 600 ميخره 400 تومتان حالا با 400 نميشه يه ان 70 بخري :-x
ساختار سامسونگ ظزيف هسته وبا افتائن روي زمين فاتحش خوندس مخصوصا کشويي وتا شو هاش ديروز 6630 از دستم افتاذ جلد کنده شد دقيقا 3 تگه شد ويه دو متري روي زمينکشيه شد واي دوباره سر همش کردم دوباره به کا ر افتاد

ايقدري که تعمير کاران موبايل به تعمير نوکيا وارد هستن به گوشي هاي ديگر وارد نيستنند گرقته تا..... همش پيذاميشه ولي سامسونگ بخاي يه قاب عوض کني بايد کاي بکردي

امروزه کيفيت حرف اول رو تو دنيا ميزنه مثلا اگه مجله ماشين رو خونده باشي مقاله بنز بهتره يا لکسس(تويوتا)

حالا سامسونگ حکم بنز رو داره ونوکيا حکم لکسس رو

من اين حرفها رو به عنوان يه دوست به شما ميگم که نه اصلا شما رو ميشناسم ونه ديدم فقط به عنوان يه برادر ديني وهم وطن ميگم و هيچ گونه تعصبي نثبت به نوکيا ندارم فقط تجربياتم و چرسه جوهايي که در تمامي مغازه هاي شهرم کردم اين ها رو درک کردم شايد باورت نشه تمام موبايل فروشي هاي شهرو کرمان(قاره ششم) رو گشتم وچند بار توشون رفتم ديگه تابلوشدم :::P
ولي من وقتي که مردم کشورم رو ميبينم که از روي بي تجربکي وساده بودن دست به کارهايي از جمله خريد سامسونگ به خاطر زيبايي ميزنن وچرسجو نميکنن که تواين رده هاي قيمت ميشه گوشيهاي با کيفيتي چوننوکيا و اريکسون خريد غبطه ميخورم
اگه يه نظر سنحي راه بندازي و گوشيهاي نوکيا اريکسون سامسونگ ال جي زيمنس و..... رو ازهر لحاظ مورد بررسي قرار دهي به شما تعهد ميدم که نوکيا بالاي 60 درصد امتياز کسب خواهد کرد بهد سوني اريکسون خواهد بود بعد سامسونگو...

يه چيز ديگه نوکيا تو کشور ما شناخته شدس از قديم اگه سامسونگ کوشي با بمکانات کامل هم يزنه ودوربين دها پکسلي بازماسمش سامسونگه

در جواب دوستمان اگه سيستم بلوتوث درست نيود چرا شرکتي مثل اريگسون به طور فابريک روي 80 درصد گوشيهاش هست ويه مزيت اين گوشيهاست واکه يه گوشي سامسونگ اگه بلوتوث که چه عرص کنم اينفرارد هم نداشته باشه و حدود 150 خم پول بدي چه قدر فحش به اين گوشي ميدي
من هنوز 2600 که هنوز دارم ودست بابام هست به سامسونگ ئي 710 که شوهر عمم داره که دوربين داره ترجيح ميدم
اول نوکيا سپس اريکسون بعد...سامسونگ

والسلام نامه تمام
قند ترش

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED » دو شنبه 2 مرداد 1385, 8:13 pm

از نظر من هيچ کدوم خوب نيست اصلا" سامسونگ که خوب نيست
من تا حالا هر چي روستايي ديدم دستش يه ان 70 هست
گفتم روستايي به بعضي ها بر نخوره
به هر کسي که بر خود من عذر خواهي مي کنم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 2 مرداد 1385, 8:32 pm

DJ.HAMED
من دل خوشي از هيچ يک از مدلهاي سامسونگ ندارم
آنتن دهي شايد نسبي باشه
اما در مورد کيفيت وحشت ناک پايين گوشيها هيچ جاي شکي نيست، خودم بارها اين رو تجربه کردم
دوست عزيز شما حق نداريد به قشر خاصي توهين کنيد، روستايي بودن يا شهري بودن هيچ تفاوتي در اين موضوع نميکنه :-P
در ضمن بلوتوس هم متعلق به سوني اريکسون هست و نه نوکيا

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED » دو شنبه 2 مرداد 1385, 10:19 pm

منظور من روستايي ها که نبودند منظورم بعضي ها که مي خواهند کلاس بذارند مي رن گوشي مدل بالا مي خرند و هيچي ازش سر در نمي آرند 8-) 8-)
منظور من اين بود :x :x :x :x
شرمنده اگه توهين کردم :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » دو شنبه 2 مرداد 1385, 11:30 pm

DJ.HAMED اميدواريم که به کسي بر نخوره و شما هم بيشتر دقت کن دوست عزيز :D

منم موافقم گوشي سامسونگ شايد از نوکيا بهتر نباشه و نيست ولي گوشي بدي هم نيست البته من هيچوقت زير بار خريد سامسونگ نميرم کلا از طراحيشون خوشم نيماد ولي P850 گوشي خوب و شيکي است در بين ديگر گوشيهاي سامسونگ . N70 داراي سيستم عامل سيمبين است و قابليت برنامه ريزي را داره و اين مهترين امتياز گوشيهاي نوکيا است. از نظر آنتن دهي هم نميشه زياد به کمپاني خاصي گير داد چون به چشم ديدم که 2تا گوشي 7610 که از نظر طول عمر با هم يکي بودند مقدار آنتن متفاوتي با هم داشتند در يک محل خاص ولي سامسونگ خيلي خوب آنتن ميداد. گوشي بد وجود نداره و اين سطح توقع ماست که يک گوشي را بد و ديگري را خوب ميکنه :-)

Fast Poster
Fast Poster

پست توسط g » سه شنبه 3 مرداد 1385, 8:54 am

سلام

منم با دی جی حمید جان در مورد روستایی بودن یا یا هر چه که شما میگین موافقم اینم نظر منه من هم اصلا قصد توهین به کسی یا قشری نیست من میخواستم تو پست قبلیم هم بنویسم گفتتم شای د پاکش کنین ولی تو شهره ما کسانی که اهل شهرستانها هستن کاملا قابل تشخیس هستن ولی وئقتی به گوشیهای موبایل آنها نگاه کنی 80 درصدشون سامسونگ دارن اونم تاشو
قند ترش

Captain I
Captain I
سپاس‌های دریافتی: 66 بار
تماس:

پست توسط Fareed3230 » سه شنبه 3 مرداد 1385, 9:33 am

dr chet, اگه من بخوام برات دليل بيارم تكرار صحبت دوستان ميشه.اما همين قدر بهت بگم كه در خريد N70 شك نكن

دوربين 2 مگاپيكسل درپشت گوشي ودوربين 1.3 در جلو ( دو دوربين ) .سيستم عامل سيمبيان.صداي واضح و شفاف (در

حد نوكيا ). فيلم برداري با كيفيت بالا و فكوس فوق العاده . راديوي FM .هندسفري با كيفيت عالي و بنظر من از همه مهم تر

حافظه داخلي گوشيه كه رو دستش نيومده تازه محافظ لنز دوربين هم داره و با كابل و بلوتوس ميتونه به PC وصل بشه و به

راحتي كار فايل ترنسفر رو انجام بده خلاصه سرت رو درد نيارم اندشه (كسره زير الف) :-o
به زودي در اين مكان امضا اضافه خواهد شد .

Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED » سه شنبه 3 مرداد 1385, 10:44 am

من با صحبت هات موافقم اا شک دارم دوربين جلوش 1.3 باشه 8) 8) 8) 8)

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 3 مرداد 1385, 11:33 am

DJ.HAMED
دوربين دوم (جلو) گوشي N70 از نوع VGA هست (حدودا 0.3 مگاپيکسل)

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”