سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
40

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 25 دی 1388 21:16

آرشيو سپاس: 69 مرتبه در 20 پست

تا کي محدوديت ارسال پست مستقيم خواهم داشت؟

توسط afi66 » دوشنبه 17 اسفند 1388 22:26

تو یک تاپیک گفتین محدودیت نمایش پست برای تازه واردهاست و باید زمان بگذره تا مشخص بشه اون چه جور پستی میفرسته لطفا" بگین تا چند وقت معلوم میشه و اگر اون شخص مورد پسند شما نبود از کجا باید بفهمه یا شاید می خاین بفهمید فکر سیاسی اون چه جوری است در اخر ایا من به عنوان afi66 تا چه قدر دیگه باید صبر کنم اخه می خوام چندتا تاپیک به درد بخور ایجاد کنم با سپاس وحشتناک فراوان

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب afi66 تشکر کرده اند:
fatima8979, BarBaBoY

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: تا کي محدوديت ارسال پست مستقيم خواهم داشت؟

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 18 اسفند 1388 19:31

afi66,  
محدوديت موجود مانع از ارسال تاپيکهاي مفيد نخواهد بود، اينکه تا چه زماني چنين وضعيتي وجود خواهد داشت براي هر کاربر هم به همين ميزان ارسالهاي مفيد وابسته خواهد بود، شما تاپيکهاي خودتون رو ارسال کنيد تا معني به درد بخور از نگاه شما مشخص شود، مطمئنا ما از حضور و فعاليت کاربران دانشمند، و فعاليت در چارچوب قوانين انجمن حمايت خواهيم کرد
موفق باشيد :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
vahid_kh, HORLIKAN, CAPTAIN PILOT, aliTOPGUN, SadafG, حسن2568, @lirez@, ARafiee, nt, arashtabaie, yasermym, sokuteasemuni