تا کي محدوديت ارسال پست مستقيم خواهم داشت؟

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های دریافتی: 46 بار

تا کي محدوديت ارسال پست مستقيم خواهم داشت؟

پست توسط afi66 » دو شنبه 17 اسفند 1388, 10:26 pm

تو یک تاپیک گفتین محدودیت نمایش پست برای تازه واردهاست و باید زمان بگذره تا مشخص بشه اون چه جور پستی میفرسته لطفا" بگین تا چند وقت معلوم میشه و اگر اون شخص مورد پسند شما نبود از کجا باید بفهمه یا شاید می خاین بفهمید فکر سیاسی اون چه جوری است در اخر ایا من به عنوان afi66 تا چه قدر دیگه باید صبر کنم اخه می خوام چندتا تاپیک به درد بخور ایجاد کنم با سپاس وحشتناک فراوان تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

Re: تا کي محدوديت ارسال پست مستقيم خواهم داشت؟

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 18 اسفند 1388, 7:31 pm

,
محدوديت موجود مانع از ارسال تاپيکهاي مفيد نخواهد بود، اينکه تا چه زماني چنين وضعيتي وجود خواهد داشت براي هر کاربر هم به همين ميزان ارسالهاي مفيد وابسته خواهد بود، شما تاپيکهاي خودتون رو ارسال کنيد تا معني به درد بخور از نگاه شما مشخص شود، مطمئنا ما از حضور و فعاليت کاربران دانشمند، و فعاليت در چارچوب قوانين انجمن حمايت خواهيم کرد
موفق باشيد :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”