سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Major

Major

نماد کاربر
1885

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 23 مهر 1388 18:31

آرشيو سپاس: 2891 مرتبه در 1282 پست

سنترال کلوب ........ ایستگاه آخر!!

توسط misam5526 » سه شنبه 3 فروردین 1389 16:59

امروز یه سر به سایت زدم شاید فقط بنا به عادت! ولی چیزی که دیده میشد واقعاً ناراحت کننده بود!!!!

فعالیت در 24 ساعت گذشته:
پست جدید :45
تاپیک جدید :5

6 ماه پیش سنترال اولین فرومی بود که من در اون عضو شدم و اولین پست در یک انجمن رو دادم!
قبلاً از اون فقط میخوندم ولی سنترال منو علاقه مند کرد....

برخلاف خیلی از کاربرهای سایت من هیچ فروم دیگه ای تا اون موقع عضو نبودم(الانم فقط یه جا دیگه هستم!)و این باعث میشد واقعاً بهتر شدن سنترال رو یه جورایی وظیفه بدونم........

گذشت و گذشت و گذشت.....................................
آسیب شناسی این روند باشه با دوستان اهل قلم سایت که حق آب و گل دارن اینجا!
من فقط می تونم بگم برای سنترالی که در 3 سال 231264 پست و 52160 تاپیک و بیش از 140000 عضو داشته، دلم تنگ میشه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب misam5526 تشکر کرده اند:
Mohsen1001

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

Re: سنترال کلوب ........ ایستگاه آخر!!

توسط Mahdi Mahdavi » سه شنبه 3 فروردین 1389 17:20

سلام ميثم عزيز.
سنترال در سال گذشته هم موقع عيد نوروز هم همين اتفاق براش افتاد و اين هم فقط مختص سنترال نيست.از 13 به بعد دوباره سنترال پا ميگيره.
و اين دو علت داره
1-بيشتر كاربران در سفر هستند و به اينترنت دسترسي ندارند.
2-بعضي كاربران هم ميخواهند در اين چند روز از كامپيوتر و ... دور باشند.مثل خودم و اين مثلا در روحيه من تاثير خيلي خوبي ميذاره
:razz:  :razz:  :razz:
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
achachi98, DJ Dani, oweiys, nt, Mohsen1001, Mahdi1944, sokuteasemuni

Major

Major

نماد کاربر
1885

تاريخ عضويت

پنج شنبه 23 مهر 1388 18:31

آرشيو سپاس: 2891 مرتبه در 1282 پست

توسط misam5526 » سه شنبه 3 فروردین 1389 17:31

Mahdi Mahdavi نوشته است:سلام ميثم عزيز.
سنترال در سال گذشته هم موقع عيد نوروز هم همين اتفاق براش افتاد و اين هم فقط مختص سنترال نيست.از 13 به بعد دوباره سنترال پا ميگيره.
و اين دو علت داره
2-بعضي كاربران هم ميخواهند در اين چند روز از كامپيوتر و ... دور باشند.مثل خودم و اين مثلا در روحيه من تاثير خيلي خوبي ميذاره

سلام بر آقا مهدی.
سال پیش رو نمیدونم چطور بوده ولی سنترال نزدیک یه ماهه که زیر 100 پست در روز داره!
در مورد دلایلی هم که گفتید یگه یه نگاه به لیست کسایی که در همون 24 ساعت پیش تا حالا آنلاین شدن بندازین می بینین که 286 کاربر آن شدن!!!!
ولی چرا اونا که این وضع رو میبینن یکی دوتا پست کپی پیست نمیکنن(کنایه از پستهای بی ارزش خودم) !
حداقل یه آبو رنگی بگیره سنترال !!!

محتوا هم که قربانش برم!  چرت و پرت گفتن در سایت مخصوص من بود که به بقیه هم سرایت کرده انگار!!!
انشالله زودتر حالش بهترشه این سایت

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1606

تشکر کرده: 397 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 13:41

آرشيو سپاس: 13186 مرتبه در 1359 پست

توسط shola » سه شنبه 3 فروردین 1389 19:53

خوب یه زمانی کمیت گزینه اول شده بود و کیفیت در سطح پایینی قرار داشت ولی حالا به نظر من کیفیت در اولویت است و کمیت در جایگاه پایین تری قرار دارد به هر حال در راستای سخنان دوست عزیزمان مهدی مهدوی بعد از تعطیلات دوباره شاهد حضور کمیت و کیفیت به صورت همسو خواهیم بود :-)
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shola تشکر کرده اند:
Mahdi Mahdavi, Ruozbeh, Mohsen1001, achachi98, oweiys, Mahdi1944, nt, sokuteasemuni

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » چهارشنبه 4 فروردین 1389 13:16

misam5526 نوشته است:
Mahdi Mahdavi نوشته است:سلام ميثم عزيز.
و اين دو علت داره

سلام بر آقا مهدی.
سال پیش رو نمیدونم چطور بوده ولی سنترال نزدیک یه ماهه که زیر 100 پست در روز داره!
در مورد دلایلی هم که گفتید یگه یه نگاه به لیست کسایی که در همون 24 ساعت پیش تا حالا آنلاین شدن بندازین می بینین که 286 کاربر آن شدن!!!!
ولی چرا اونا که این وضع رو میبینن یکی دوتا پست کپی پیست نمیکنن(کنایه از پستهای بی ارزش خودم) !
حداقل یه آبو رنگی بگیره سنترال !!!

محتوا هم که قربانش برم!  چرت و پرت گفتن در سایت مخصوص من بود که به بقیه هم سرایت کرده انگار!!!
انشالله زودتر حالش بهترشه این سایت

دوست من سلام هرچند خطابت به آقا مهدی بود!
متاسفانه فضای هر روز بسته تر از دیروز در شبکه، مانع اصلی ایجاد بسیاری از تاپیکها و موضوعات است. در این چهار سال و نیم، سایت ها زیر ذره بین شدیدی قرار گرفته اند و برای مثال همین فروم که با زحمت فراوان هزاران کاربر و هزینه های زیادی که مدیریت سایت تقبل کرده بدینجا رسیده است، با ایجاد یک تاپیک در حدود خطوط قرمز، به فوریت پیل طر می شود. خطوط قرمز را که همگی می دانیم هر روز تنگ تر از دیروز هستند. یادم هست آذر ماه 88 قصد کرده بودم در سنترال مجددن فعالیت کنم، همان موقع دوستان علاقمند، بحث های فراوان غیرسیاسی ای در باب نیروی هوایی ایران انجام دادند ولی متاسفانه همگی پست ها به یکباره پاک شدند. بحث هایی مثلن در مورد سوخوی25 یا ضعف رادار میگ29 و ... می بینید که خطوط قرمز تنها اجازه می دهد بهار را تبریک بگویید و از ناوشکن جماران، تنها مطالبی به صورت کپی پیست از تابناک و فارس نیوز درج کنید. همین.

یادم هست بچه بودیم و تلویزیون سریال سربداران را پخش می کرد. در قسمتی از سریال، از قاضی شارع می پرسند قضاوت چگونه کاریست؟ وی پاسخ می دهد: «قضاوت کاریست ساده، کافیست بدانید خان مغول چه می خواهد.»

دوست گرامی، نه مدیریت سایت و نه کاربران هیچکدام راضی به رکود نیستند اما ...

با سپاس فراوان
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Reza6662 تشکر کرده اند:
M.Lawyer, Mil@d, oweiys, Hashashin, achachi98, Mohammad 1985, DJ Dani, chad

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » چهارشنبه 4 فروردین 1389 16:28

با سلام خدمت دوستان محترم و تبریک سال نو  :D  :razz:

میثم عزیز این روحیه شما بسیار ستودنیست که دوست دارید سایتتون بهترین باشه اما نگاهی به شرایط و موقعیت هم بعضاً نیاز هست.

همونطور که دوستان محترم هم اشاره کردند در فصل بهار بخصوص ایام عید بخاطر شرایط خاصی که ایجاد میشه مثل مسافرت و دید و بازدید ها

غالباً آمار بازدیدکنندگان سایت هم بسیار کاهش پیدا میکنه و دامنگیر اکثر سایتها هست ، اعتقادات هم همینطوره بازدیدش کم شده .

و این دلیل بر افت علمی سایت و اینکه بگیم وای دیگه سایت از بین رفت ، رونق نداره ، هیچکسی فعالیتی نمیکنه و... نیست.

لذا اگر کمی صبر کنید تا بعد از تعطیلات رونق مجدد را در تمام سایتها بخصوص فوروم ها خواهید دید

من خودم فوروم های دیگه را هم چک کردم همینطور بودن یعنی پستها به نصف یا کمتر کاهش یافته بود.

البته بد نیست سالی یکبار فوروم بیچاره یه استراحتی هم بکنه

درمورد تعداد پستها که مطرح کردید :

اولاً ما به هیچ وجه قصد افزودن پست نداریم یعنی بخاطر زیاد شدن پستها درست به هر کاری نمیزنم و بالعکس

کانتر پست بعضی از بخشهای سایت را که محل جولان اسپمرها دیدیم ، غیرفعال کردیم یعنی پستهای اون بخش حساب نمیشوند یا بعضی ها در اسکرول نمایان نمیشوند.

ثانیاً شما نباید به امار 24 ساعت قبل نگاه کنید چون خیلی از اعضاء به منظور پست گذاشتن عضو نمیشن

و افرادی هم که حضور دارن خیلی ها به استراحت مشغول هستند تا دوباره بعد از تعطیلات با دوستانی که دوباره به سایت برمیگردن به بحث و جدل بپردازند

می بینید که خطوط قرمز تنها اجازه می دهد بهار را تبریک بگویید و از ناوشکن جماران، تنها مطالبی به صورت کپی پیست از تابناک و فارس نیوز درج کنید. همین.

رضا جان بهار را تبریک میگم خدمتتون

ببینید اقا رضا اگر شما منظورتون از فعالیت ، بحث پیرامون همون مسائلی است که وبلاگهای متعددتون بخاطرش ف ی ل ت ر  شدن

بله ما هیچ گاه اجازه نمیدیم همچین بحثهایی در سایت مطرح بشه

چون برای سایت زحمت کشیدیدم ، دوستان مختلفی این سایت را سایت خودشون میدونن چون توش زحمت کشیدن بزرگش کردن

لذا بخاطر یکسری جریانات بی مورد راضی به ف ی ل ت ر شدن سایت نیستند

کما اینکه دو هفته سایت به این درجه نائل شد و تمام کاربران محترم از این وضع ناراحت بودند و خواستار برخورد و مقابله با عللش بودند.

به هر حال به دوستان عزیز و گرامی عرض میکنم که در این روزها کمی صبور باشید به استراحت بپردازید

تا ان شاالله چند روز آینده همه چیز به روال قبل برمی گردد.

تاپیک قفل شد ...

موفق باشید و در پناه خداوند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohsen1001 تشکر کرده اند:
Shahbaz, achachi98, Morteza313, Mahdi1944, nt, sokuteasemuni, chad, Mahdi Mahdavi