در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Captain

Captain

نماد کاربر
756

تشکر کرده: 9 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 دی 1387 22:23

آرشيو سپاس: 3961 مرتبه در 604 پست

Re: اینتر نت ملی....

توسط Morteza313 » چهارشنبه 11 فروردین 1389 15:58

من گفتم ما یه کشور علمی نیستیم؟
خیر اما اگه قراره بگم ما 1025 تا سوپر کامپیوتر رو موازی کردیم... نه اخوی شر منده... خدای مکانیک سیالات محاسباتی کشور که امیر کبیر باشه یه سوپر کامپیوتر داره اونم زمانی دستت بهش میرسه که شاخ باشی...نباشی هم باید منتظر نصفه شب و پارالل کردن کامپیوترهای سایت باشی.... تمام نازی بچه های ما هم همینه که دارن تو این وضعیت کار می کنن...

نکته:روز اول اجرای این طرح همونطور که طرح بستن V_P  N ها عملا خیلی از پروژه ها رو با محدودیت جدی مواجه کرد، آنچنان ضربه خوشگلی به محققین ایرانی وارد خواهد کرد که صدای شکستن استخونهاشون رو توی همین نت خیلی واضح خواهید شنید....

اون عبارت مال دکتر شریعتی می باشد ... فریاد اکبر و اصغر هم جزئی از جهاد اکبر و اصغر هستند...
مطمئن باشید اون کانالها از خداشونه که ما جهاد اکبر رو بذاریم بچسبیم به جهاد اصغر...
مگه تا به حال راهی بزرگتر و گشاد تر از خودمون برای ضربه زدن بهمون داشتن؟
یکی از بزرگترین مصائبی که امثال آقای میر یزید برای ما فراهم آوردند اینه که تا 5 -6 سال هرکسی بخواد نقد کنه، بخواد حرف بزنه میشه نماینده بی بی سی و Voa،
خیلی راحت بهش برچسب منافق میزنن که چی؟ به مقدسات توهین کرد...

اما نه اخوی ما هنوز بسیجیم

زمانی که احمد کاظمی تو والفجر 8 کنار کشید گفت من مسئولیت جون این بچه های رو به دوش نمی گیرم خیلیها راپورتش رو دادن که این عضو مجاهدینیه، بریده ، کم آورده....
اما حاج احمد کم آورد؟
اونجایی که یه من محاسن های تقبل الله ش که  اون زمان جاشون گرم بود و تو مجلس دوم کولی بازی خیانت ارتش و کودتای سپاه رو در میاوردن موسیو و مستر شدن و با زنهای نامحرم دست دادند احمد موند و ایستاد...

قضیه شیعه اینه که مماشات سرش نمیشه...اینش بده...
ان الارض یرثها عبادی الصالحون ......

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Morteza313 تشکر کرده اند:
Ruozbeh, Mohammad 1985

Major

Major

نماد کاربر
533

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آذر 1388 13:35

آرشيو سپاس: 2762 مرتبه در 485 پست

توسط shadow.of.death » چهارشنبه 11 فروردین 1389 16:28

شما حق نداری به آقای موسوی توهین کنی !     :x  :x  :x

این رفتار شیعه نیست ! بعدش هم به قصد سو استفاده یه سری شعار بدیم که بله ما بسیجی هستیم!!
این جور آدمهایی که از همه کینه دارن بسیجی نیستن ! به خدا اینها دشمن ولایت هستند.

ادعای بسیجی بودن ندارم! لیاقتش رو هم ندارم.....

گفتن جملاتی که قصد صرفاً تحریک دیگران باشه از هر طرف مردوده!!
منافق شدن راحت تر از این حرفاس!  فقط سبزهای  بدخت منافق نمیشن  بسیجی ها (اونا که دم بدقیقه که کم میارن به رخ میکشن ما بسیجی هستیم ) اونا هم منافق میشن.....

نمونش اینه که جهاد اصغر و اکبر رو به جای اینکه از نفس خودشون شروع کنند از دیگران شروع میکنند.
به جای اینکه دنبال نا محرم نباشن ، دنبال اینن که دست دادن با نا محرم دیگران رو تو بوق و کرنا کنن....

شیعه مماشات سرش نمیشه برادر .....  اما ایکاش بدنی شیعه در مورد خود شما هم مماشات نداره ....
از خودت شروع کن نه دیگران !  

از آموزه های امام امت یاد آوری می کنم:     ببین چه کسایی برات کف میزنن    

نقد رو امام خامنه ای هم انجام میدن ، همه بزرگان نقد میکنند  اما با بصیرت!  نه با غرض و بغض و کینه....  که به خدا قسم دیگه اون نقد نیست .
چشم ها رو بستن و دهن رو باز کردن و بصیرت رو کنار گذاشتن به اسم شجاعتو دین  !کار بسیجی و شیعه نیست.....  کار جاهله!

نماینده bbc  شدن خیلی راحته کافی راهتون یکی شه!   حالا یا بیبیسی به راه راست اومده یا شما خدا نکرده....
خیلی راحته زیر سوال برن  به واقیات موجود  انگ گفتن!

گاهی با شعار و کلمات و آیات کارمون راه میفته اما بدونید اون که به قلبها سیطره داره خداست!
به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستی ، یک شمع روشن کن.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shadow.of.death تشکر کرده اند:
Reza6662, Hashashin, pedmehr

Captain

Captain

نماد کاربر
756

تشکر کرده: 9 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 دی 1387 22:23

آرشيو سپاس: 3961 مرتبه در 604 پست

توسط Morteza313 » چهارشنبه 11 فروردین 1389 17:30

حیف که باید مسیر تاپیک حفظ بشه و یه جواب به یه پست داده بشه برادر جوانم و گرنه فرمایشاتتون جواب داشت....
ان الارض یرثها عبادی الصالحون ......

Colonel I

Colonel I

no avatar
643

تاريخ عضويت

سه شنبه 19 تیر 1386 13:08

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 259 پست

توسط Frogfoot » چهارشنبه 11 فروردین 1389 18:32

چرا بحث رو هی به در و دیوار می کوبید؟!

شما مدعی مرتبط بودن طرح با فیلترینگ مخابرات شدید، من در پست قبلی هم گفتم، دلیلی برای ارتباط با فیلترینگ دارید، عرضه کنید. فعلا که شما دلیلی ارائه نکردید، سبک پست شما همان سبک اون شخصیت معروف کارتون گالیور ("من می دونم که...") شده؛ یعنی دلیل ارتباطش با فیلترینگ از نظر شما شده این: "من می دونم که با فیلترینگ ربط داره!"

درباره بعد اقتصادی مسئله هم که من باز جوابی ندیدم. الان بانک ها و بسیاری از سازمان ها و موسسات کشور برای ارتباط با شعب خودشان هزینه های وحشتناکی برای خرید تجهیزات اختصاصی، آموزش نیرو، و نگهداری از تجهیزات مربوطه می کنند. علتش هم نبود یک شبکه دیتای مطئن در کشور هست. تحریم های مختلف و فشارهای برخی کشورها به شرکت های ایرانی هم ریسک ایجاد سایت هایی که واقعا کاربردی باشند (نه فقط یک کارت ویزیت ساده) توسط شرکت های ایرانی در هاست های خارجی را افزایش داده؛ چون به هر بهانه ایی ممکن هست کل سایت شان جمع بشه.

از بعد علمی هم من متوجه نشدم شما چی میگید! به قول آن دوستمان هم خدا را می خواید، هم خرما را! از یک طرف میگید حجم فلان پروژه کشور اینقدر بیشتر نیست، یا امکانات فلان دانشگاه کشور تا این حد محدود هست. از طرف دیگه از پروژه ایی که زیر ساخت مناسبی برای پروژه های مختلف فراهم میکنه، و امکانات مناسبی ارائه میکنه؛ ایراد می گیرید. آخرش ما نفهمیدیم شما معتقد هستید باید امکانات کشور افزایش پیدا کنه یا کاهش پیدا کنه؟! از طرف دیگه آیا شما معتقد هستید که امکانات باید صرفا با نگاه به شرایط فعلی علمی کشور آماده بشند، یا با توجه به اهداف علمی پیشرو؟! مثلا اگر ما الان بانک های اطلاعاتی چند ترابایتی مثل بانک های وزارت نیروی آمریکا نداریم، در آینده هم قصد نداریم از بانک های بزرگ و Data Mining در سطح کلان استفاده کنیم؟! به فرض اگر الان یک شبکه با امکانات محدود را بی سر و صدا راه میانداختند، 10 سال دیگه، شما در جایی مثل اینجا داد و فریاد نمی کردید که ای وای، اینها 10 سال پیش بی فکری کردند، سوء مدیریت کردند، همان موقع یک شبکه درست و حسابی ایجاد نکردند، و الان ما باید چند برابر 10 سال قبل هزینه کنیم تا این شبکه بی خاصیت فعلی را نو سازی کنیم؟!

من به عنوان یکی از نمونه هایی که در دنیا اهدافی تقریبا مشابه (نه دقیقا) همین طرح اینترنت ملی در ایران را دنبال میکنه، به پروژه Internet 2 در آمریکا اشاره کردم. احتمالا آنها هم از روی بی فکری 10 سال پیش به فکر اجرای این پروژه افتادند، و بدون اینکه دانشگاه هایشان همچین زیر ساختی را نیاز داشته باشند، 10 سالی هست که در حال دور ریختن پول و سرمایه خودشان هستند.

در هر حال، من خیلی متوجه منظور شما از بحث هایی که مطرح کردید، و ارتباط آنها با طرح اینترنت ملی نشدم. ما شاء الله در هر پست هم عرصه های جدیدی باز می کنید، که ارتباط مطالب شما با بحث طرح اینترنت ملی را کمرنگ تر میکنه. اگر کسی قرار باشه دنبال شما در این تاپیک حرکت کنه، ممکنه به ده ها مطلب برسه، ولی به طرح اینترنت ملی و اهداف و مزایا و معایب آن نمیرسه!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Frogfoot تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, pedmehr, Hashashin, SA@M, Ruozbeh, Mahdi1944, SHAHRAM

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » چهارشنبه 11 فروردین 1389 23:41

با  تشکر از دوستان ،..در صورتی که بحث از جنبه  علمی خارج بشه و  بیشتر از این به مسائل مذهبی و سیاسی کشیده بشه مجبور می شم طبق قوانین سایت تاپیک رو قفل کنم.....لطفا رعایت کنید...
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, noora, Reza6662, Mahdi1944

قبلي