در اين بخش مي‌توانيد در مورد برق و الکترونیک عمومی به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 8 فروردین 1389 07:35

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

كمك فوري نياز دارم اسيدي.

توسط mbayani » سه شنبه 10 فروردین 1389 11:33

سلام بر اساتيد
ميگما من 1 آمپلي دارم 2x200 با مدار تن و كنترل  باس تريبلينگ
سوالي كه دارم از دوستان
خروجي اين مدار 2 بانده است كه براي بلندگوهاي چپ و راست هست حالا من ميخوام كه به مدارم يه ساب اضافه كنم چيكار بايد بكنم ؟
لطفا مرا راهنمايي كنيد.

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3101

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 22 بهمن 1385 16:25

آرشيو سپاس: 23546 مرتبه در 2452 پست

Re: كمك فوري نياز دارم اسيدي.

توسط SAMAN » سه شنبه 10 فروردین 1389 12:45

سلام

به  سنترال خوش آمدید

ببینید شما میتونید چند کار انجام بدید اما بهترین کار رو هم خدمتتون عرض میکنم هر چند ممکنه هزینه داشته باشه اما ارزش دارد.

1- اگر  آمپلی ها شما از هم ایزوله هستند (  یعنی= به شرطی که تن کنترل ها هم جدا باشند نه اینه ولوم استریو داشته باشند , منظورم این هست که ولوم های تن کنترل 6 پایه نباشند)  میتوانید یکی از خروجی ها رو با تنظیم تن کنترلش رو حالت باس تنظیم کنید و یک ساب به آن وصل کنید. و در خروجی دیگر بلند گو را داشته باشید. بعد اگر تمایل دارید که حتما" 2 بلندگو داشته باشید می توانید 2 بلندگو تهیه کرده و با توجه به مقدار اهم ها و اهم استاندارد آمپلی , آنها را با هم سری - موازی کنید.

2- می توانید با هر خروجی یک ساب موازی یا سری کنید ( به صورت استاندارد)  البته دراین حالت ساب ها شما با تمام قدرت نخواهند کوبید چون صدا را به صورا موازی از بلندگو ها می گیرند.

3- بهترین کار این هست که علاوه بر ساخت سیستم خودتان یک سیستم مونو + همین تن کنترل هایی که دارید( یکی دیگر اضافه بسازید) و ورودی ها رو به هم متصل کنید. با این حالت:

دو باند شما در حالت عادی و با تن صدای مناسب کار میکنند و آمپلی دیگر شما که ساب را ساپورت میکند با تن صدای بم ساب را پوشش می دهد. بنابریان یک صدای متعادل و زیبا را خواهید داشت

موفق باشی
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SAMAN تشکر کرده اند:
Masoud, oweiys, mohammad1365, sokuteasemuni, azeRilA, Mahdi1944, SadafG, noora

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان