سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
1851

تشکر کرده: 247 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

یکی کمکم کنه

توسط AGeNiS1 » پنج شنبه 12 فروردین 1389 14:29

سلام من میخواستم ببینم چه جوری میشه برای خودم 1نماد بزارم
بعدش هم  می خواستم ببینم میشه فایل یا برنامه ای تو سایت بزارم اگر میشه راهنماییم کنید ممنمون میشم

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب AGeNiS1 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT

Commander

Commander

نماد کاربر
2876

تشکر کرده: 1399 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

Re: یکی کمکم کنه

توسط CAPTAIN PILOT » جمعه 13 فروردین 1389 11:27

دوست عزیز جناب, agenis1
درود بر شما

در ابتدا آغاز سال جدید 1389 را خدمت شما دوست عزیز تبریک و تهنیت عرض مینمایم و امیدوارم سال جدید همراه با موفقیت و سلامتی در تمام امور برای شما در پیش باشد.

===========================
در خصوص سوالات شما دوست عزیز :

چه جوری میشه برای خودم 1نماد بزارم

شما برای انتخاب نماد کاربری یا همان Avator میتوانید از منوی زرد رنگ ابتدای صفحه سایت و سطر دوم, اولین گزینه از سمت راست (مرکز کنترل کاربری) را انتخاب نمایید و پس از باز شدن صفحه جدید بازهم از لیست باز شده در سمت راست و با نام "تنظیمات", گزینه (مشخصات) را انتخاب نمایید و پس از بازشدن صفحه جدید مجددا" از همان لیست, در سمت راست گزینه (ویرایش نماد) را انتخاب نمایید.

حال با توجه به توضیحات ارائه شده در همان صفحه و با توجه به ابعاد مشخص شده برای هر تصویر, شما میتوانید یک تصویر را به دلخواه از روی سیسم خود و یا یک سایت دیگر به عنوان نماد انتخاب نمایید.

میشه فایل یا برنامه ای تو سایت بزارم

برای این منظور نیز شما میتوانید ابتدا فایل و یا برنامه خود را در یک سایت Upload Center همانند  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  و یا سایر مراکز معتبر آپلود فایل, به دلخواه آپلود نمایید و پس از اتمام آپلود, اولین Link فایل آپلود شده را در انجمن قرار دهید تا سایر دوستان با مراجعه به آن Profile بتوانند آن برنامه را دانلود نمایند.

موفق باشید
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
AGeNiS1, arashtabaie, shazan, Mahdi1944, oweiys, nt, sinaset

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6435

تشکر کرده: 1655 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » جمعه 13 فروردین 1389 13:43

سلام
با تشکر از توضیحات CAPTAIN PILOT
====
من یک متنی رو اماده کرده بودم که بفرستم که متاسفانه به دلیل یک اشتباه صفحه بسته شده
و زحمت چند ساعته من حدر رفت

فقط عکس هاش باقی موند اونم به خاطره بودنش تویه کامپیوتر خودم بود

با توجه به عکس زیر و به ترتیب عمل کنید

==
و در صورتی که با مشکل کوچیک کردن عکس بر خوردید می تونید از سایت picresize.com استفاده کنید

با توجه به عکس زیر و به ترتیب عمل کنید

باید ببخشید توضیحاتش همش از ببین رفت . به ترتیب اعداد در شکل عمل کنید
باتشکر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
shazan, AGeNiS1, arashtabaie, HORLIKAN, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, oweiys, nt

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1851

تشکر کرده: 247 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

توسط AGeNiS1 » شنبه 18 اردیبهشت 1389 19:01

سلام از شما دوستان متشکرم خیلی کمکم کردید :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:

اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب AGeNiS1 تشکر کرده اند:
sinaset, CAPTAIN PILOT