یکی کمکم کنه

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10771 بار
سپاس‌های دریافتی: 12373 بار
تماس:

یکی کمکم کنه

پست توسط AGeNiS1 » پنج شنبه 12 فروردین 1389, 3:29 pm

تصویرسلام من میخواستم ببینم چه جوری میشه برای خودم 1نماد بزارم
بعدش هم می خواستم ببینم میشه فایل یا برنامه ای تو سایت بزارم اگر میشه راهنماییم کنید ممنمون میشم
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34084 بار
تماس:

Re: یکی کمکم کنه

پست توسط CAPTAIN PILOT » جمعه 13 فروردین 1389, 12:27 pm

دوست عزیز جناب, agenis1 تصویر
درود بر شما تصویر

در ابتدا آغاز سال جدید 1389 را خدمت شما دوست عزیز تبریک و تهنیت عرض مینمایم و امیدوارم سال جدید همراه با موفقیت و سلامتی در تمام امور برای شما در پیش باشد.

===========================
در خصوص سوالات شما دوست عزیز :

چه جوری میشه برای خودم 1نماد بزارم

شما برای انتخاب نماد کاربری یا همان Avator میتوانید از منوی زرد رنگ ابتدای صفحه سایت و سطر دوم, اولین گزینه از سمت راست (مرکز کنترل کاربری) را انتخاب نمایید و پس از باز شدن صفحه جدید بازهم از لیست باز شده در سمت راست و با نام "تنظیمات", گزینه (مشخصات) را انتخاب نمایید و پس از بازشدن صفحه جدید مجددا" از همان لیست, در سمت راست گزینه (ویرایش نماد) را انتخاب نمایید.

حال با توجه به توضیحات ارائه شده در همان صفحه و با توجه به ابعاد مشخص شده برای هر تصویر, شما میتوانید یک تصویر را به دلخواه از روی سیسم خود و یا یک سایت دیگر به عنوان نماد انتخاب نمایید. تصویر

میشه فایل یا برنامه ای تو سایت بزارم

برای این منظور نیز شما میتوانید ابتدا فایل و یا برنامه خود را در یک سایت Upload Center همانند [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] و یا سایر مراکز معتبر آپلود فایل, به دلخواه آپلود نمایید و پس از اتمام آپلود, اولین Link فایل آپلود شده را در انجمن قرار دهید تا سایر دوستان با مراجعه به آن Profile بتوانند آن برنامه را دانلود نمایند. تصویر

موفق باشید تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9218 بار
سپاس‌های دریافتی: 21321 بار
تماس:

پست توسط sinaset » جمعه 13 فروردین 1389, 2:43 pm

سلام
با تشکر از توضیحات CAPTAIN PILOT
====
من یک متنی رو اماده کرده بودم که بفرستم که متاسفانه به دلیل یک اشتباه صفحه بسته شده
و زحمت چند ساعته من حدر رفت

فقط عکس هاش باقی موند اونم به خاطره بودنش تویه کامپیوتر خودم بود

با توجه به عکس زیر و به ترتیب عمل کنید

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

==
و در صورتی که با مشکل کوچیک کردن عکس بر خوردید می تونید از سایت picresize.com استفاده کنید

با توجه به عکس زیر و به ترتیب عمل کنید

باید ببخشید توضیحاتش همش از ببین رفت . به ترتیب اعداد در شکل عمل کنید
باتشکر تصویر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10771 بار
سپاس‌های دریافتی: 12373 بار
تماس:

پست توسط AGeNiS1 » شنبه 18 اردیبهشت 1389, 8:01 pm

سلام از شما دوستان متشکرم خیلی کمکم کردید :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”