داستان مبارزه به روایت رهبر انقلاب

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
پست: 2755
تاریخ عضویت: چهار شنبه 18 بهمن 1385, 12:46 pm
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

داستان مبارزه به روایت رهبر انقلاب

پست توسط Present » پنج شنبه 19 فروردین 1389, 11:33 pm

"تابناک"ـ از آنجا که دور تازه سرزمین سازی صهیونیست ها بر پایه باورهای خرافی و جعلی، با هدف تکمیل سناریوی حذف نهایی مسجد الاقصی و تسخیر کامل بیت المقدس کلید خورده است، به طور خلاصه مروری می کنیم بر اصل این ماجرا به روایت رهبر انقلاب:
ماجرای جعل یک کشور! (۱)

اصل ماجراى فلسطين چيست؟ اصل ماجرا اين است كه يك عده از يهوديان متنفّذ در دنيا به فكر ايجاد يك كشور مستقل براى يهودي ها افتادند. از فكر اينها دولت انگليس استفاده كرد و خواست مشكل خود را حل كند. البته آنها قبلاً به فكر بودند به اوگاندا بروند و آن‌جا را كشور خودشان قرار دهند. مدّتى به فكر افتادند به طرابلس، مركز كشور ليبى بروند؛ لذا رفتند با ايتاليايي ها ـ كه آن وقت طرابلس در دست آنها بود ـ صحبت كردند؛ اما ايتاليايي ها به اينها جواب رد دادند؛ بالاخره با انگليسي ها كنار آمدند. انگليسي ها آن وقت در خاورميانه اغراض بسيار مهمِ‌ّ استعمارى داشتند؛ ديدند خوب است كه اينها به اين منطقه بيايند.

اوّل به عنوان يك اقليت وارد شوند، بعد به تدريج توسعه پيدا كنند و گوشه‌اى را، آن هم گوشه‌ حسّاسى را بگيرند ـ چون كشور فلسطين در نقطه‌ حساسى قرار دارد ـ و دولت تشكيل دهند و جزو متّحدين انگليس باشند و مانع شوند از اين‌كه دنياى اسلام ـ به خصوص دنياى عرب ـ در آن منطقه اتّحادى به‌وجود آورد.

درست است كه اگر ديگران هوشيار باشند، دشمن مى‌تواند اتّحاد ايجاد كند؛ اما دشمنى كه از بيرون آن‌طور حمايت مى‌شود، با ترفندهاى جاسوسى و با روش هاى گوناگون مى‌تواند اختلاف ايجاد كند كه همين كار را هم كرد: به يكى نزديك شود، يكى را بزند، يكى را بكوبد، با يكى سختى كند. بنابراين، در درجه‌ اوّل كمك كشور انگليس و بعضى كشورهاى غربى ديگر بود. بعد اينها به تدريج از انگليس جدا و به امريكا متّصل شدند. امريكا هم اينها را تا امروز زير بال خودش گرفته است. اينها به اين معنا كشورى به‌وجود آوردند و آمدند كشور فلسطين را تصرّف كردند.

سرنوشت فلسطين، سرنوشت همه‌ ماست. (۲)

امروز رنج دنياى اسلام ـ كه برجسته‌ترين بخش آن، مسأله‌ فلسطين است ـ قلب مقدّس پيغمبر را مى‌آزارد؛ «عزيز عليه ما عنتّم». با وضعى كه امروز ملت فلسطين دارد، روح مقدّس پيغمبر در عوالم بالاى آفرينش الهى مملو از غم مى‌شود.

امروز مسأله‌ فلسطين، مسأله‌ دنياى اسلام است. چه ما مسلمانان كشورهاى اسلامى بدانيم و چه ندانيم، چه بفهميم و چه نفهميم، سرنوشت فلسطين، سرنوشت همه‌ ماست.

کسانی که می توانند، کمک کنند. (۳)

به ملت عزيز خودمان هم عرض مى‌كنم، اين حماسه‌ حمايت و فداكارى نسبت به برادران عزيز فلسطينى را ـ كه شما بحمداللَّه در دنياى اسلام به حمايت آشكار و همه‌جانبه از برادران فلسطينى‌تان سرافراز و برجسته‌ايد ـ قدر بدانيد. اين بسيار با ارزش است. همه‌ دنيا مى‌دانند كه كشور ايران اسلامى عزيز ما، ملت و دولت، آحاد مردم، زن و مرد، نسبت به مسأله‌ فلسطين علاقه‌مند، حسّاس، عازم و جازمند و اگر بتوانند، كمك مى‌كنند. چقدر خوب است كه كمك هاى مالی مردمِ متمكّن جمع شود و كسانى كه مى‌توانند، از لحاظ مالى كمك كنند.
تصویر
پیروزی ملت ایران بدون پیروزی در قضیه فلسطین ناقص است! (۴)

ما علاج مسأله‌ فلسطين را در راه‌حل هاى ديكته‌شده‌ ابرقدرت ها نمى‌دانيم؛ علاج زخم فلسطين، فقط قلع غده سرطانى حكومت صهيونيستى است، و اين كاملاً ممكن است. مسلمانان در حج بايد به اين مسأله انديشيده، براى آن متعهد شده و هماهنگ شعار و عمل را در راه آن به كار برند. ملت ايران مانند هميشه خود را در كنار مبارزان فلسطينى مى‌داند و بدون پيروزى در قضيه‌ فلسطين، پيروزى خود را ناقص مى‌شمرد.

خطِّ كلّى مبارزه با رژيم غاصب بايد اين باشد: (۵)

الف ـ زندانى كردن رژيم غاصب در درون مرزهاى سرزمين اشغالى و تنگ كردن فضاى تنفّس اقتصادى و سياسى آن و گسستن پيوندهاى آن با محيط پيرامونش.

ب ـ تداوم بخشيدن به مقاومت و مبارزه‌ ملت فلسطين در داخل كشورشان و رساندن هرگونه كمكى كه به آن نياز دارند، تا تحقّق پيروزى نهايى.

فلسطين، ملك للشعب الفلسطينى (۶)

مع كل هذا، أىّ مسلم غيور من الحكّام و من سائر أبناء هذه الامة يجيز لنفسه أن يؤيّد المؤتمر الامريكى المرتبط بفلسطين أو يشترك فيه أو يرضخ لنتائجه، إنها خيانة بالشّعب الفلسطينى و خيانة بالقضية الفلسطينية و خيانة بالاسلام. السكوت عنه مأساة والاشتراك فيه جريمة كبرى. لو أن أمريكا ظنّت أنّ مثل هذه المؤتمرات قادرة على إخماد اللّهب الاسلامى المقدّس المتصاعد فى فلسطين فهى خاطئة تماما، ولو أنّ فئة من ساسة العرب فلسطينيين كانوا أم غير فلسطينيين، يتصوّرون أن الشّعب الفلسطينى و شعوبهم سوف تغفر لهم اشتراكهم فى هذه المؤامرة، فهم مخطئون جدّا.

فلسطين، ملك للشعب الفلسطينى و جزء من الارض الاسلامية. الكيان الغاصب لابدّ أن يضمحل، و هذا هو قدر فلسطين الّذى سيتحقّق عاجلا أم اجلا، واللَّه غالب على أمره و لكن أكثر الناس لايعلمون.

طلسم مصونیت جنایتکاران را بشکنید (۷)

اكنون خطاب من به شما برادران و خواهران مسلمان است در سراسر جهان و نيز به همه‌ وجدان هاي بيدار از هر كشور و ملت. همت كنيد و طلسم مصونيت جنايتكاران صهيونيست را بشكنيد. سران سياسي و نظامي رژيم غاصب را كه در فاجعه‌ غزه نقش‌آفرين بودند به پاي ميز محاكمه بكشانيد و به مجازاتي كه عدل و عقل حكم مي كند برسانيد. اين اولين قدمي است كه بايد برداشته شود. سران سياسي و نظامي رژيم غاصب بايد محاكمه شوند. اگر جنايتكار مجازات شود، راه جنايت براي آنان كه انگيزه و جنون آن را دارند ناهموار خواهد شد. آزاد گذاشتن عاملان جنايت هاي بزرگ، خود عامل و مشوق جنايت هاي ديگر است

رژیم غاصب، محکوم به فناست (۸)

تبهكاران غاصب فلسطين بدانند كه قدرت‌نمائى‌هاى احمقانه آنان بزرگ‌ترين شاهد ضعف و شكست آنها است و رژيم غاصب و دولت مجعول صهيونيستى محكوم به فنا است. فلسطين متعلق به ملت فلسطين است و هر لجاجتى در برابر اين حق مسلم، سرنوشتى جز ناكامى و شكست ندارد.

رگ های حیات دنیا در دست مسلمانان (۹)

دنياى اسلام بايستد، و مي تواند. ظرفيت هاى دنياى اسلام براى ايستادگى در مقابل خباثت ها و طمع‌ورزى‌هاى صهيونيست ها خيلى بالاست. همه‌ توجه فوراً متوجه نفت مي شود؛ مسئله‌ نفت نيست. اينجا مركز دنياست، بزرگترين بازارهاى مصنوعات غربى در اين منطقه است، آبرويشان به اينجا وابسته است، مهمترين گذرگاه‌هاى جهانى در اختيار اين مجموعه‌ كشورهاى مسلمان است؛ اين چيزها رگ هاى حيات دنياست، دست مسلمان هاست؛ مسلمان ها از اينها استفاده كنند، مي توانند.

کلید رمز آلود فرج امت اسلام (۱۰)

امروز همه‏ دنياى اسلام بايد قضيه‏ فلسطين را قضيه‏ خود بداند؛ اين، كليد رمزآلودى است كه درهاى فرج را به روى امت اسلامى مى‏گشايد. فلسطين بايد به ملت فلسطين برگردد و دولت واحد فلسطينى به انتخاب همه‏ فلسطينيان سراسر كشور خود را اداره كند.

منبع تابناک
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”