در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
163

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 28 تیر 1388 22:54

آرشيو سپاس: 184 مرتبه در 76 پست

Re: مشکل کامپیوتر کمک کنید

توسط mahshid.M » سه شنبه 7 اردیبهشت 1389 14:25

خیلی ممنون فکرکنم اول و اخر باید ویندوز را عوض کنم و هرکار دیگه ای بکنم موقتی خواهد بود. امیدوارم بتونم اطلاعاتم را حفظ کنم.فکر میکنید اگر ویندوز 7 بگذارم بهتر میشه؟؟
و دیگر اینکه به نظر شما من چکارکنم تا دانش عمومی کامپیوترم را افزایش بدم میخواهم به کامپیوتر وارد بشم چون رشته من مهندسی نیست و اطلاعات کامپیوتری ام کمه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahshid.M تشکر کرده اند:
sinaset

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5580

تشکر کرده: 1558 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » سه شنبه 7 اردیبهشت 1389 16:09

mahshid.M نوشته است:خیلی ممنون فکرکنم اول و اخر باید ویندوز را عوض کنم و هرکار دیگه ای بکنم موقتی خواهد بود. امیدوارم بتونم اطلاعاتم را حفظ کنم.فکر میکنید اگر ویندوز 7 بگذارم بهتر میشه؟؟
و دیگر اینکه به نظر شما من چکارکنم تا دانش عمومی کامپیوترم را افزایش بدم میخواهم به کامپیوتر وارد بشم چون رشته من مهندسی نیست و اطلاعات کامپیوتری ام کمه.

سلام
به نظر من قبل از هر چیزی باید از پایه شروع کنید و کم کم جلو برید ، تا حداقل به تسلط نسبی نسبت به کامپیوتر برسید
خوش بختانه کتابی های خوبی در سطح شهر در رابطه با کامپیوتر هست می تونید از ان کتاب ها استفاده کنید
علاقه شما به یادگیری ، قطعآ خیلی می تونه مفید باشه

ولی علم کامپیوتر چیزی نیست که بشه تویه یک شب تا دو شب یا یک ماه یا حتا یک سال یادش گرفت
شما باید بدونید به چه چیزی نیاز دارید و چه چیزی به کار شما میاد
من فکر نمی کنم که کسی در جهان باشه که به علم کامپیوتر کاملآ اشنایی داشته باشه

به نظر من کتابی که به اشنایی شما به کامپیوتر کمک می کنه
دنبال موضوعات در رابطه با : ترفند های کامپیوتر ، اشنایی با ویندوز xp ،  و ویندوز Seven و ویندوز vista ، میکروسافت پاور پوینت ، ورد ، اکسل، ، اشنایی سخت افزاری ، فتوشاپ
و همچنین اگر بتونید برنامه نویسی ها کامپیوتر یاد بگیرد که فوق العاد عالی میشه ، اگر کتابی در رابطه با نرم افزارها هم دید حتما ازش استفاده کنید( اشنایی کلی با نرم افزار ها)

به یاد داشته باشید تجربه عملی کار با کامیپوتر حرف اصلی رو میزنه
هر چقدر اطلاعات شما بروز باشه به کار شما بیشتر میاید
در این راه هرجاش که به مشکلی بر خوردید می تونید تویه انجمن مطرح کنید تا دوستان به شما کمک کنند
امیدوارم در این راه موفق باشید
باتشکر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
mahshid.M

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
163

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 28 تیر 1388 22:54

آرشيو سپاس: 184 مرتبه در 76 پست

توسط mahshid.M » سه شنبه 7 اردیبهشت 1389 16:20

ممنون به نظر شما کلاس های کامپیوتر چقدر مفیدند؟چه کلاسهایی برم بهتره؟؟ دوره ای سی دی ال خوب هست؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahshid.M تشکر کرده اند:
sinaset

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5580

تشکر کرده: 1558 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » سه شنبه 7 اردیبهشت 1389 16:42

mahshid.M نوشته است:ممنون به نظر شما کلاس های کامپیوتر چقدر مفیدند؟چه کلاسهایی برم بهتره؟؟ دوره ای سی دی ال خوب هست؟

سلام
خوب من خودم مدرک کامپیوتر دارم ( دیپلم برنامه نویسی کامپیوتر) ، کلاس های کامپیوتر مفید هستن ، ولی فکر نکنید اونجا همه چیز رو به شما یاد بدن ، شما برای اینکه بتونید اشنایی خوبی نسبت به کامپیوتر پیدا کنید، می توانید از کتاب های که بهتون معرفی کردم استفاد کنید ، و از همه مهمتر از مقالات موجود در سطح اینترنت ، و از همه مهمتر استفاده از افراد ها متخصص در امر کامپیوتر استفاده کنید ، تابتونید جواب پرسش های که نمی دونید رو ازشون بپرسید

ای سی دی ال

راستش نمی دونم
من خودم دور تکمیلی میکروسافت افیس رو رفتم ( که به اون صورت چیزی یاد نگرفتم شاید به خاطره کم تمرین کردن و زیاد به کار من نیامدن بوده))
ولی این رو به یاد داشته باشه اگر به کلاس رفتید حتمآ همراه درسی که بهتون می دن تمرین کنید
چه کلاسهایی برم بهتره

اگر نظر من رو بخوایی استفاده از کتاب و مقالات موجود در اینترنت خیلی می تونه مفید تر از کلاس ها باشه
ولی اگر می خوای مدرک بگیری برای ایندت ، حرفی نیست

در راه می تویند روی من و دوستان در انجمن حساب کنید
باتشکر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

قبلي