سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Major I

Major I

نماد کاربر
330

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 خرداد 1388 14:24

واوان

آرشيو سپاس: 2326 مرتبه در 290 پست

Re: پیشنهاد: رنسانسی در اسکرول و ایجاد اسکرولک ...!

توسط Ruozbeh » جمعه 10 اردیبهشت 1389 21:26

خب قضایا تا حدودی برای خود بنده روشن شد. :-o
اولا پیش از همه از  00250,  عذرخواهی جامعی میکنم البته در صورتی که صحبتهای بنده و برخی دیگر از دوستان باعث ناراحتی ایشان شده است. :o  :D
در مورد اینکه اسکرول جای گشترش ندارد که پیشنهاد اصلی بنده هم گسترش اسکرول بود مدیریت سایت پاسخ کامل را ارائه نمودند.
اما درست است اسکرول تمام سایت نیست یک مثال میزنم شما وقتی به خرید می روید در بیشتر مواقع به ویترین مغازه توجه میکنید و اگر ویترین مغازه ای کثیف و تکراری و بدون جذابیت باشد مطمئنا" به درون مغازه برای خرید نمیروید مگر اینکه مشتری دائمی مغازه باشد اسکرول سنترال هم به مانند همان ویترین است شما اگر مشتری دائمی باشید به پستهای خوانده نشده و... مراجعه میکنید.
در غیر اینضورت خداحافظی میکنید!!
بنده این خداحافظی از سایت رو تجربه داشتم که وقتی برخی را به سنترال دعوت میکنم اکثرا دلزده میشوند....
هدف بنده هم دمیدن روح تازه به اسکرول بود که ناکام ماند.
در مورد دفن شدن هم که دوستان خودشان مصادیق زیادی از این قضیه را دیده اند
بحث برای بنده پایان یافته تلقی می شود.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ruozbeh تشکر کرده اند:
AGeNiS1, SAMAN, Mil@d, SadafG, HORLIKAN, shola, Mohammad 1985, atlantik, azeRilA

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » شنبه 11 اردیبهشت 1389 01:28

بحث از نظر من هم پایان یافته است و شاید بهتر بود در پیام خصوصی با مدیر مطرح می کردم ولی خوب چون افرادی که مخاطب پست من هستند هم  به دقت! در حال مطالعه این تاپیک هستند همین جا میگم !

به هر حال آقا مهدی در پستشان ادبیات محجوبانه ای داشتند و  تا الان هم صبوری به خرج داده اند  سعی کرده ند با متانت و به شکلی غیر مستقیم به دوستانی که  مراعات نمی کنند اشارتی بدهند!

فقط چند تا نکته که حتی اگر بحث هم ادامه پیدا نکرد مهم نیست ...ولی بهتره برجسته بشه

اسکرول صرفا يک نمايشگر کلي فعاليت در انجمن هست، نه همه‌ي انجمن

قطعا همینطوره ولی نمیشه هم انکار کرد سنترال بدون اسکرول همیشگی اش که تنوع مطلب زیبایی داره حکایت غذای بی نمک و فلفل را پیدا نکند! اسکرول روح و جان انجمن است و اکثر دوستان عادت کرده اند این ویترین را زیبا و متنوع ببینند و اعتراضاتی هم که شد نشاندهنده همینه و برحق :-o
بنده این خداحافظی از سایت رو تجربه داشتم که وقتی برخی را به سنترال دعوت میکنم اکثرا دلزده میشوند....

یکی دیگر از دلایل کمی تند شدن قلم من در این تاپیک همین موضوع است!بنده هم در طول دوران عضویتم متخصصینی را دعوت کردم ولی با مشاهده وضع اسکرول که از شانس بد ما روز اسپمیزه بودنش بود! به همان بازدید اول قناعت کردند!
در مورد دفن شدن هم که دوستان خودشان مصادیق زیادی از این قضیه را دیده اند

دیده اند و با سکوت از کنارش گذشتند! من بیشتر از همه دلم برای تاپیک های ترجمه های ناب سامان و بقیه بچه های هوافضا که وقت میذارن و ترجمه میکنند میسوزه...! و به جایش باید تاپیک ببینیم که ایرانسل جایزه طرح بهاره اش یک دونه جاکلیدی با یک جفت جورابه!
.
.
:razz:
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
Mahdi1944, mohammad1365, Ruozbeh, renger, shola, SadafG, AGeNiS1, yasermym, hamed_713, azeRilA, Mohammad 1985, @lirez@, SAMAN

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » شنبه 11 اردیبهشت 1389 17:08

دوستان بنده با تمام وجود قانع شدم . و اگر در پست قبلي بنده حقير تندي ديده شد با تمام وجود معذرت ميخواهم .شما ها واقعا نمونه يك انسان واقعي هستيد .ما نوكر شما ايم .

البت اين رو اضافه كنم كه يك تشكر به رئيس بزرگ بدهكاريم .چون هميشه در تمام بحث هاو اختلاف نظر ها سخنانشان فصل الختاب بوده است. ^:)^  ^:)^  :grin:  :grin:
خوا هشا عذر مرا پذيرا باشيد.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
mohammad1365, sinaset, pedmehr, AGeNiS1, Reza6662, Mahdi1944

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6424

تشکر کرده: 1655 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

سلام دوستان
من همیشه با این سری تاپیک پیرامون موضوع "اسکرول" مخالف بودم ، باخاطره همین مسائل این شکلی

دوست خوبم کاربر 0025 دلم نیومد پستی خطاب به شما ننویسم
وجود افرادی نازنی و گل و خوش اخلاقی چون شما باعث افتخار ماست
و اگر احساس کردید ، پست قبیلی من باعث ناراحتی شما شد ، از شما معذرت می خوام
کلا موضوع "اسکرول" چند وقتیه باعث شده است ، که بعضی کاربران که از این موضوع اخطار بگیرن و "ناراحت بشن "

در حالی که میشود این موضوع را پ.خ به ارمش و اعتماد و حس انسان دوستی حلش کرد
ولی با یک سری کارهای...

اصلا نیازی نبود به این شدت معذرت بخوایید ...

==>تو سايت هاي مختلف 50 تا 60 تا مطلب رو ميگيرم ميخونم بعد از اون ها رو گلچين ميكنم حدود 6تا7 تاشون رو ميزارم تو سايت .<==

فرستادن ، مقالات،واخبار و .. مفید هست
ولی مفیدتر از اون فرستادن پست تخصصی است
با فرستادن پست های تخصصی ، خیلی می تونید کمک کنید به انجمن و همچنین سطح اگاهی کاربران.
حتا در صورتی کسی به پست تخصصی شما نگاه نکرد ، یک نفر هست که در صورتی که خلوص کار داشته باشید ، به اون اهمیت می ده و اون کسی نیست جز خدا
هر کار و کمکی هم در این راه خواستید، من با تمام وجود و با کامل افتخار تمام در کنار کاربری نازنین چون شما هستم
امیدوارم دیگه اینطوری معذرت خواهی نکنید ، و ما رو با این طرض شدید معذرت خواهی ناراحت نکنید
برادر کوچیک شما سیناست
باتشکر از شما
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
AGeNiS1, Reza6662, hamed_713, pedmehr, Mahdi1944, atlantik, @lirez@, HORLIKAN, Mahdi Mahdavi, ganjineh

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 21:24

سلام
مسئله ای که در مورد دفن نشدن نوشتارهای تالیفی - ترجمه ای مطرح هست، باقی ماندن آنها برای مدتی دست کم چند ساعت بر روی اسکرول است. برای این کار دوستان نوشته های خودشان را به چند بخش مناسب با ترکیب بندی درست تقسیم کنند و هر چند ساعت یکبار، قسمت بعدی را در همان تاپیک مربوطه قرار بدهند. بدین ترتیب یک نوشتار، شاید حدود نصف روز روی اسکرول باقی بماند و ضمنن از طولانی شدن نوشته و خسته کردن خواننده جلوگیری می شود. نمونه آن نیز نوشته خوب آقای سامان در مورد رادار Zaslon هست که در چند بخش فرستاده شده است.

در اینجا جدا از زحمات دوستان خوب: 00250 ، sinaset ، Jezghele ، Rouzbeh ، ganjineh و سایر دوستان پرتلاشی که اسمشان یادم نیست بابت ارسال نوشتارهای مفید و خواندنی که جز با صرف وقت و دقت و هزینه امکان پذیر نیست سپاسگزاری می کنم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Reza6662 تشکر کرده اند:
@lirez@, SAMAN, hamed_713, Mahdi Mahdavi, pedmehr, misam5526, Mohammad 1985, SadafG, HORLIKAN, Mahdi1944, ganjineh, shola, sinaset, CAPTAIN PILOT, atlantik, Ruozbeh, AGeNiS1

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » چهارشنبه 12 خرداد 1389 18:04

سلام!  :razz:
میشه یکم رک حرف زد؟ :-o
یک سوالی برام پیش اومده!اسکرول سنترال احیانا محل دخیل بستن و نذورات نیست؟ :-( آخه هر کاربر جدیدی که میاد تا مدتی که با جو جا بیفته به جان این زبان بسته می افته و پشت سر هم ارسال تاپیکهای ماکسیمم 10 بازدید!که بعضی هاش به لعنت خدا هم نمی ارزه! :P

کلا آدما هر چیزی را که در دنیای واقع به دست نمی آورند در دنیای مجازی دنبالش می گردند!

برداشتم از تجربه چند ساله وبگردی اینه که ایرانی های زرد بیشتر دنبال این چیزا هستند!

1.دختر بازی! (این چیزا در Facebook و Frienfeed به شکل ضایعی و بچه گانه ای در جریانه که مرغ روی سیخ کبابی را هم به خنده میندازه از اینهمه کمبودهای بعضی ها)
2. مسائل جنسی و تابو شده در بافت خاص فرهنگی جامعه ایران( درد بی درمان)
3.مشکلات روحی و تسکین آلام! (هجمه روان پریشان به نت)
4.فقر شخصیتی ناشی از دیده نشدن در دنیای واقع و جبرانش با جولان دادن مجازی! (لزوم برخورد قاطع)

مورد اول و دوم که در سنترال رسما تعطیل است!  :x
مورد سوم هم تا حدودی روانشناسی است و در بخش خودش بررسی میشه! :-)
ولی مورد چهارم خیلی به وفور دیده میشه! به نوعی اعصاب خرد کن هم هست! :-?

شاید هم بعضی ها به انجمن به چشم یک بازی پلی استیشن و مسابقه نگاه می کنند! هرکی بیشتر پست بفرسته اون برنده است!ایول 30 امتیاز گرفتم رفتم مرحله بعد!هرکی خالی سنگین تری تو حرفاش ببنده و حرف عجیب غریب تر و غیر متعارف تری بزنه اون قهرمانه!!! ::ss

هیچگونه راهکاری برای موراد بالا تا این لحظه کارگر نیفتاده است! هرچی اینجا طعنه میزنیم!مدیر غیر مستقیم یا مستقیم پیام میده! انگار نه انگار!

در یک نگاه توهم تئوری توطئه ای نیز میتوان گفت که شاید هم یک کار حساب شده در جهت کاهش سطح سنترال و زده کردن کاربران از وضع موجود در حال انجام است! :shock:
حقیقتش از تکرار این حرفها خسته شدم!مقامات بالا هم که طبق معمول صبوری پیشه می کنند! :eek:

اگه ممکنه یک کار انقلابی انجام بدین و سنترال از این وضعیتی که در این اواخر به خصوص بعد از عید دچارش شده به وضع نورمال برگردانید! این علاقه کاربران به خصوص جدیدها به ارسال پست های متعدد در طول روز واقعا برام عجیبه!! یعنی اینا کار و زندگی ندارن ...
ایام امتحانات دانشگاه هم هست دیگه جالبتر!!!

فکر نمی کنم بیشتر از یک کدنویسی در PHP  بیشتر کار ببره! (بی تخصصی من را ببخشید ولی همین به ذهنم میرسه)

دل همه ما برای سنترال قدیم تنگ شده :razz:
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
Ruozbeh, HORLIKAN, AGeNiS1, yasermym, @lirez@, hamed_713, Mahdi1944, SadafG, oweiys

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تاريخ عضويت

IRAN

توسط HORLIKAN » چهارشنبه 12 خرداد 1389 19:43

Mil@d نوشته است:سلام! :razz:
میشه یکم رک حرف زد؟ :-o
یک سوالی برام پیش اومده!اسکرول سنترال احیانا محل دخیل بستن و نذورات نیست؟ :-( آخه هر کاربر جدیدی که میاد تا مدتی که با جو جا بیفته به جان این زبان بسته می افته و پشت سر هم ارسال تاپیکهای ماکسیمم 10 بازدید!که بعضی هاش به لعنت خدا هم نمی ارزه! :P

کلا آدما هر چیزی را که در دنیای واقع به دست نمی آورند در دنیای مجازی دنبالش می گردند!

برداشتم از تجربه چند ساله وبگردی اینه که ایرانی های زرد بیشتر دنبال این چیزا هستند!

1.دختر بازی! (این چیزا در Facebook و Frienfeed به شکل ضایعی و بچه گانه ای در جریانه که مرغ روی سیخ کبابی را هم به خنده میندازه از اینهمه کمبودهای بعضی ها)
2. مسائل جنسی و تابو شده در بافت خاص فرهنگی جامعه ایران( درد بی درمان)
3.مشکلات روحی و تسکین آلام! (هجمه روان پریشان به نت)
4.فقر شخصیتی ناشی از دیده نشدن در دنیای واقع و جبرانش با جولان دادن مجازی! (لزوم برخورد قاطع)

مورد اول و دوم که در سنترال رسما تعطیل است! :x
مورد سوم هم تا حدودی روانشناسی است و در بخش خودش بررسی میشه! :-)
ولی مورد چهارم خیلی به وفور دیده میشه! به نوعی اعصاب خرد کن هم هست! :-?

شاید هم بعضی ها به انجمن به چشم یک بازی پلی استیشن و مسابقه نگاه می کنند! هرکی بیشتر پست بفرسته اون برنده است!ایول 30 امتیاز گرفتم رفتم مرحله بعد!هرکی خالی سنگین تری تو حرفاش ببنده و حرف عجیب غریب تر و غیر متعارف تری بزنه اون قهرمانه!!! ::ss

هیچگونه راهکاری برای موراد بالا تا این لحظه کارگر نیفتاده است! هرچی اینجا طعنه میزنیم!مدیر غیر مستقیم یا مستقیم پیام میده! انگار نه انگار!

در یک نگاه توهم تئوری توطئه ای نیز میتوان گفت که شاید هم یک کار حساب شده در جهت کاهش سطح سنترال و زده کردن کاربران از وضع موجود در حال انجام است! :shock:
حقیقتش از تکرار این حرفها خسته شدم!مقامات بالا هم که طبق معمول صبوری پیشه می کنند! :eek:

اگه ممکنه یک کار انقلابی انجام بدین و سنترال از این وضعیتی که در این اواخر به خصوص بعد از عید دچارش شده به وضع نورمال برگردانید! این علاقه کاربران به خصوص جدیدها به ارسال پست های متعدد در طول روز واقعا برام عجیبه!! یعنی اینا کار و زندگی ندارن ...
ایام امتحانات دانشگاه هم هست دیگه جالبتر!!!

فکر نمی کنم بیشتر از یک کدنویسی در PHP بیشتر کار ببره! (بی تخصصی من را ببخشید ولی همین به ذهنم میرسه)

دل همه ما برای سنترال قدیم تنگ شده :razz:

اينو يادتون هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا به حال فکر کردید چرا؟
از تنبلی است؟
زحمت دادن به انگشتانمان سخت است و ممکن است انگشترمون بشکنه!
زورمان می آید دانش خود را با دیگران تقسیم کنیم؟
برمیگرده به اخلاق مغرورانه اکثر ایرانی ها که به کلاسشون نمیخوره به کسی کمک کنند و یا دانش خودشون رو با دیگران به اشتراک بگذارند؟

یاد خاطره ای افتادم که استاد ادبیاتمان برایمان گفت.
گویند در اطراف کویر لوت آتشکده ای برپا بود که هیچگاه خاموش نمی گشت.سازنده آن از روشی استفاده کرده بود که روشنی آن دائمی بود.هرچه از او می پرسیدند یا شیخ چه کرده ای که این آتشگاه خاموشی ندارد.گفت نمی گویم.خودم تنها باید بدانم.آن مرد مرد و پس از مدتی اتشگاه خاموشی یافت.
فقط و فقط به خاطر اینکه کسی نداند راز کارش چه بوده ان راز را با خود به گور برد!

تعارف نداریم!
حکایت خیلی از ماهاست که دوست نداریم کسی چیزی بیشتر از ما بداند...

منظور از این پست هیچ کاربر خاصی نیست..لطفا کسی دلخور نشود..قصد فقط تلنگری بود ..شاید تکانی بخوریم!

نميدونم اين گذر زمان چيه اگه كسي هم ميدونه به مابگه . ولي من يه چيزايي ازش فهميدم. (يه خورده)

گذر زمان چيزيه كه در ادما تغيير ايجاد ميكنه مثلا كسي كه هميشه ميگفت چپ چپ چپ حالا از فردا ميگه راست راست راست.

يا كسي كه ميگفت چرا هيچ كس پيام نميزاره از فردا ميگه چرا پيام ميزاريد.

جالبه نه؟؟؟؟به نظر من خيلي بامزس
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

AGeNiS1

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6424

تشکر کرده: 1655 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » چهارشنبه 12 خرداد 1389 19:55

سلام دوستان

پیشنهاد می کنم نمایش تعداد تشکر ها هر کاربر در منویه مشخصات هر کاربر در تایپک ها غیر فعال بشه ( یعنی تعداد تشکر های هر کاربر در هر ارسالی در قسمت مشخصاتشون نمایش داده نشه)
و این تعداد تشکر فقط موقعه ورود به  صفحه مشخصات هر کاربر نمایش داده میشه( مثل انجمن پسی ورد)

پیشنهاد دوم اینکه کلآ سیستم تشکر برادشته بشه ، مثل انجمن "میلیتاری "

بعد از برداشتن این سیستم از نظر من تاثیراتی مثبتی روی روند کار انجمن می تونه بزاره

نظر کلی من اینکه بودن درجه ها و ارتقاع باعث میشه یک سری رقابت ها شکل بگیره ، در نبود این مسائل، کاربران می تونند بدونه دغ دغه و خلاص تر پست بدن

باسپاس
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
HORLIKAN, oweiys, AGeNiS1

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تاريخ عضويت

IRAN

توسط HORLIKAN » چهارشنبه 12 خرداد 1389 20:03

در مورد پيشنهاد دومتون :
اولا در اين صورت همه جا اسپم بازار ميشه و هركي از مطلب خوشش اومد فقط مينويسه ممنون يا متشكرم يا ..... بعد ارسال.
دوما مگه تشكر بده!! من از يك مطلب خوشم اومده ميزنم سپاس. نه اينكه بيام يه اسپم بدم و فقط بنويسم ممنون و خلاص .

سوم كسي كه مورد تشكر واقع ميشه سعي ميكنه در پست بعديش بازم سعي كنه و بهترين پست رو قرار بده.

باتشكر از زحمات تمامي دوستان اللخصوص  رئيس بزرگ اقاmehdi1944
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

AGeNiS1

Captain

Captain

نماد کاربر
2371

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 24 فروردین 1387 22:03

آرشيو سپاس: 11729 مرتبه در 2040 پست

توسط yasermym » چهارشنبه 12 خرداد 1389 22:08

با سلام به دوستان عزیز

بعضی از دوستان ظاهرا برداشت خوبی از این صحبت تسخیر اسکرول ندارند، بگذارید یک مثالی بزنم، امروز مورد عجیبی پیش اومد، یکی ارسال های متوالی عکس های هواپیماهای جنگنده در تاپیک های متفاوت با شماره گذاری 1 تا 14 (حالا تا اینجاش رو من دیدم) با اینکه هر نوع هواپیمای جنگنده خود دارای تاپیک مستقلی است و اگر فردی واقعا قصد دارد تا مطلبی یا عکسی را به اشتراک بگذارد، بهتر است از راه اون وارد بشود و نه تسخیر اسکرول با ایجاد تاپیک های متعدد!! که البته ظاهرا مدیران رسیدگی کرده اند.

بعضی از دوستان نیز در قرار دادن پست ها هیچ دقتی نمی کنند، برای نمونه دوباره موردی که حذف شده، قرار دادن یک خبر قدیمی در بخش گالری هواپیماهای نظامی و بمب افکن!! حالا تصاویر بمب افکن و تاپیک خبری چه ربطی به هم داشته من نمی دونم!!

قرار دادن عکس ها در بخش سایر گفتگوها و قرار دادن خبر نیز در این بخش از سایر بی نظمی های اخیر است.

همانطور که بعضی از دوستان اشاره کردند، اگر تاپیک هایی با محتوا ایجاد گردد، با وجود تعداد زیاد هم نمی توان خرده گرفت (هر چند همان هم بهتر است با فاصله صورت گیرد و تنظیمی بین پست ها برقرار گردد) اما تاپیک های خبری متعدد و یا مواردی که می توان در تاپیک های قبلی قرار گیرند و فرد علاقه به ایجاد تاپیک دارد، موضوعاتی هستند که باعث شده عده ای از دوستان گله گذاری نمایند.

در مورد مطلب دوستمون سینا هم باید بگم که این مواردی که شما گفتید مانع از انجام کارهایی که ذکر شد نمی شود، کما اینکه در همان سایت های مذکور پس از یک پست خیل عظیم پست هایی است که در تشکر از آن ایجاد شده و تاپیکی چند صفحه ای ایجاد می شود که تنها چند پست مفید در آن یافت می شود.

در کل بیشترین موردی که وجه خوبی ندارد همان مطلبی است که همه متوجه می شوند و آن تسخیر ناگهانی اسکرول توسط یک فرد است، که البته آن هم در موارد کمی پیش می آید و بعضی اوقات این حس هیجانی به افراد دست می دهد، که باید تحمل کرد.
                                                           دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
==================================

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب yasermym تشکر کرده اند:
oweiys, SadafG, Ruozbeh, shola, AGeNiS1, @lirez@, Mil@d

Captain

Captain

نماد کاربر
983

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 دی 1387 00:05

آرشيو سپاس: 7666 مرتبه در 921 پست

توسط @lirez@ » چهارشنبه 12 خرداد 1389 22:37

سلام :razz:
اولا میلاد جان تبریک بابت عسک! جدیدت

کاملا موافقم با حرفهای میلاد و یاسر
HORLIKAN,   شما نماینده انجمن کاربران تازه ورود هستید؟

تغییر در سنترال رو میشه از تایپیک رزمایش و رژه فهمید که فقط و فقط خبر از  تحلیل و بحث خبری نیست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب @lirez@ تشکر کرده اند:
oweiys, SadafG, Ruozbeh, shola, AGeNiS1, Mil@d, yasermym

Major

Major

نماد کاربر
1885

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 23 مهر 1388 18:31

آرشيو سپاس: 2891 مرتبه در 1282 پست

توسط misam5526 » پنج شنبه 13 خرداد 1389 13:55

با عرض سلام خدمت عزیزان جان!

تغییر در سنترال رو میشه از تایپیک رزمایش و رژه فهمید که فقط و فقط خبر از  تحلیل و بحث خبری نیست                                                       

آخه دوست من چه بحثی چه تحلیلی، وقتی واقعاً هیچ کس اطلاعات درست و حسابی از رزمایشها و تجهیزات جدید ایران نداره!!
اگر هم هم روی موضعات کلیشه مثل ادوات قدیمی که هر سال تو مانورها شرکت دارن بخواد بحث بشه میشه تکرار مباحث قبلی که تو همین انجمن هست!! مثلاً دوستی که قبلاً درباره ناوچه های ایرانی کامل بحث کرده باز بیاد همونا رو سال بعد تکرار کنه؟!

بحث نیاز به محرک داره و اطلاعات کافی (نه تخیلات )!  مگه اینجا سایت ******* که کاربرا به اسم بحث و تحلیل یه چیزایی میگن آدم اعصاب براش نمیمونه و بی خیال خوندن پستها میشه!!

بیشتر بحثها روی تجهیزاتیه که چه امریکایی چه روسی اطلاعاتش منتشر شده و بچه ها روی نت مسلط شدن به اونها!

پیشنهاد دوم اینکه کلآ سیستم تشکر برادشته بشه ، مثل انجمن "میلیتاری "

نگو اینو عزیزم ! عشق خیلیا همین جمع کردن تشکرهاس!!

گذر زمان چيزيه كه در ادما تغيير ايجاد ميكنه مثلا كسي كه هميشه ميگفت چپ چپ چپ حالا از فردا ميگه راست راست راست.

به گذر زمان مربوط نیست کلاً یه عده خلاف جهت آب شنا میکنن!! (کار سختیم هست انصافاً!)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب misam5526 تشکر کرده اند:
AGeNiS1, HORLIKAN

قبلي