در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major I

Major I

no avatar
287

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 27 خرداد 1386 17:09

آرشيو سپاس: 57 مرتبه در 26 پست

در خواست كمك براي دو مشكل

توسط milad1378 » دوشنبه 20 اردیبهشت 1389 12:01

1-در  gmail من امكان پيوست نمودن مدارك به يك ايميل وجود ندارد.(مدارك ضميمه نمي شوند)راهي براي حل مشكل وجود دارد؟
2-درجستجوي google پس از يافتن مطالب در قالب pdf  ،هنگامي كه save target as مي كنم در 95 درصد موارد،فايل pdf مربوطه دانلود نمي شود و تنها لينك آن با اسم url دانلود مي شود.چرا؟چطور مي توان اين مشكل را حل كرد؟

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5576

تشکر کرده: 1558 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

Re: در خواست كمك براي دو مشكل

توسط sinaset » دوشنبه 20 اردیبهشت 1389 12:12

milad1378 نوشته است:-

2-درجستجوي google پس از يافتن مطالب در قالب pdf ،هنگامي كه save target as مي كنم در 95 درصد موارد،فايل pdf مربوطه دانلود نمي شود و تنها لينك آن با اسم url دانلود مي شود.چرا؟چطور مي توان اين مشكل را حل كرد؟

سلام دوست من
می تونید در رابطه با مورد دوم بیشتر توضیح بدید؟!!
==
شما باید اول ادرس فایل pdf را پیدا کنید ، بعد لینک فایل PDF را به ادرس بار ،دانلود منیجر خودتون بدید تا براتون دانلود کند
(اخر فایل PDF برای دانلود،داریه پسوند pdf. است )
باتشکر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
Mahdi Mahdavi, nt, milad1378, arashtabaie, Mahdi1944

Captain II

Captain II

نماد کاربر
246

تاريخ عضويت

يکشنبه 9 فروردین 1388 08:11

آرشيو سپاس: 821 مرتبه در 200 پست

توسط arashtabaie » دوشنبه 20 اردیبهشت 1389 15:10

milad1378 نوشته است:1-در  gmail من امكان پيوست نمودن مدارك به يك ايميل وجود ندارد.(مدارك ضميمه نمي شوند)راهي براي حل مشكل وجود دارد؟
2-درجستجوي google پس از يافتن مطالب در قالب pdf  ،هنگامي كه save target as مي كنم در 95 درصد موارد،فايل pdf مربوطه دانلود نمي شود و تنها لينك آن با اسم url دانلود مي شود.چرا؟چطور مي توان اين مشكل را حل كرد؟

مورد اول که بر میگرده به مشکلات اینترنت کشور، مثل terminate شدن connection در هنگام استفاده از پهنای باند upstream و ... تا جایی که می تونید از حجم مستنداتتون کم کنید، احتمال موفقیت بیشتر میشه!!!!

در مورد دوم هم میتونید اول فایل مورد نظر رو با کلیک کردن روی لینک باز کنید، بعد اون رو save کنید ، در تمام ورژن های Adobe Reader دکمه ی save در سمت چپ بالا موجود هست.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب arashtabaie تشکر کرده اند:
milad1378, sinaset, nt

Major I

Major I

no avatar
287

تاريخ عضويت

توسط milad1378 » پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389 06:24

سلام و تشكر از sinaset وarashtabaie وساير دوستان :razz:
1-در مورد مشكل اول من در يك شركت دولتي كار مي كنم و قبلاً مشكل الحاق ضمائم به gmail رو نداشتم و ضمائم را با توجه به حجم آنها در زمان متناسب به ايميل پيوست مي كردم و اخيراً چند ماهي هست كه اين مشكل رو پيداكردم و حالا مجبورم از ايميل ياهو براي ارسال ضمائم استفاده كنم.شايد بخش I T شركت اين محدوديت رو ايجاد كرده باشه. بهرحال با اين توضيحات باز هم اگر موردي به نظر شما مي رسه ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
2-در مورد مشكل دوم،من اكروبات 6 و 9 رو سيستم دارم،اگر بخواهم در محيط وب آكروبات را باز كنم و بعد اونو ذخيره كنم،سيستم من با اكروبات 6 مي ره براي باز كردن ،اما بعد پيغام مربوط به قديمي بودن ورژن اكروبات و نياز به اكروبات 8 يا9  براي باز كردن صفحه رو مي ده و صفحه باز نمي شه،تا چند وقت پيش من اين مشكل رو با گزينه SAVE TARGET AS حل مي كردم(يعني اول فابل PDF مورد نظر رو SAVE مي كردم و بعد اونوباز مي كردم)اما اخيراً حتي با اين ترفند هم فايل PDF ذخيره نمي شه و بجاش يك لينكurl با ظرفيت 4تا5كيلوبايت ذخيره مي شه كه هيچ استفاده اي نداره.لطفاً اگر راه حلي بنظرتون مي رسه كمك كنيد.البته پيشنهاد حذف اكروبات 6 از روي سيستم رو نديد چرا كه به اون خيلي نياز دارم.باز هم سپاسگزارم :razz:  :razz:

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5576

تاريخ عضويت

توسط sinaset » پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389 10:24

milad1378 نوشته است:سلام و تشكر از sinaset وarashtabaie وساير دوستان :razz:

2-در مورد مشكل دوم،من اكروبات 6 و 9 رو سيستم دارم،اگر بخواهم در محيط وب آكروبات را باز كنم و بعد اونو ذخيره كنم،سيستم من با اكروبات 6 مي ره براي باز كردن ،اما بعد پيغام مربوط به قديمي بودن ورژن اكروبات و نياز به اكروبات 8 يا9 براي باز كردن صفحه رو مي ده و صفحه باز نمي شه،تا چند وقت پيش من اين مشكل رو با گزينه SAVE TARGET AS حل مي كردم(يعني اول فابل PDF مورد نظر رو SAVE مي كردم و بعد اونوباز مي كردم)اما اخيراً حتي با اين ترفند هم فايل PDF ذخيره نمي شه و بجاش يك لينكurl با ظرفيت 4تا5كيلوبايت ذخيره مي شه كه هيچ استفاده اي نداره.لطفاً اگر راه حلي بنظرتون مي رسه كمك كنيد.البته پيشنهاد حذف اكروبات 6 از روي سيستم رو نديد چرا كه به اون خيلي نياز دارم.باز هم سپاسگزارم :razz: :razz:

سلام دوست من
در رابطه با مشکل دومتون
شما لینک یا سایتی که ازش پی دی اف می گیرید رو اینجا قرار بدید ،تابتوانیم بهتر راهنمایتون کنیم
باتشکر

milad1378, Mahdi1944

Major I

Major I

no avatar
287

تاريخ عضويت

توسط milad1378 » پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389 13:15

sinaset نوشته است:

2-در مورد مشكل دوم،من اكروبات 6 و 9 رو سيستم دارم،اگر بخواهم در محيط وب آكروبات را باز كنم و بعد اونو ذخيره كنم،سيستم من با اكروبات 6 مي ره براي باز كردن ،اما بعد پيغام مربوط به قديمي بودن ورژن اكروبات و نياز به اكروبات 8 يا9 براي باز كردن صفحه رو مي ده و صفحه باز نمي شه،تا چند وقت پيش من اين مشكل رو با گزينه SAVE TARGET AS حل مي كردم(يعني اول فابل PDF مورد نظر رو SAVE مي كردم و بعد اونوباز مي كردم)اما اخيراً حتي با اين ترفند هم فايل PDF ذخيره نمي شه و بجاش يك لينكurl با ظرفيت 4تا5كيلوبايت ذخيره مي شه كه هيچ استفاده اي نداره.لطفاً اگر راه حلي بنظرتون مي رسه كمك كنيد.البته پيشنهاد حذف اكروبات 6 از روي سيستم رو نديد چرا كه به اون خيلي نياز دارم.باز هم سپاسگزارم :razz: :razz:

سلام دوست من
در رابطه با مشکل دومتون
شما لینک یا سایتی که ازش پی دی اف می گیرید رو اینجا قرار بدید ،تابتوانیم بهتر راهنمایتون کنیم
باتشکر

سلام و خسته نباشيد
نمونه لينك http://www.shell.com/static/envirosoc-e ... manual.pdf
با سپاس ويزه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب milad1378 تشکر کرده اند:
sinaset

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5576

تاريخ عضويت

توسط sinaset » پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389 13:33

milad1378 نوشته است:
sinaset نوشته است:

2 :razz: :razz:

سلام دوست من
در رابطه با مشکل دومتون
باتشکر

سلام و خسته نباشيد
نمونه لينك http://www.shell.com/static/envirosoc-e ... manual.pdf

با سپاس ويزه

سلام دوست من
فایلی که دادید مشکله خاصی ندارد
فقط باید ، لینک رو در Address bar دانلود منیجر خودتون قرار بدید و بعد دانلودش کنید
پیشنهاد می کنم از دانلود منیجر (IDM ( internet download manger استفاده کنید
باتشکر

Mahdi1944