در خواست كمك براي دو مشكل

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 57 بار

در خواست كمك براي دو مشكل

پست توسط milad1378 » دو شنبه 20 اردیبهشت 1389, 1:01 pm

1-در gmail من امكان پيوست نمودن مدارك به يك ايميل وجود ندارد.(مدارك ضميمه نمي شوند)راهي براي حل مشكل وجود دارد؟
2-درجستجوي google پس از يافتن مطالب در قالب pdf ،هنگامي كه save target as مي كنم در 95 درصد موارد،فايل pdf مربوطه دانلود نمي شود و تنها لينك آن با اسم url دانلود مي شود.چرا؟چطور مي توان اين مشكل را حل كرد؟

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9178 بار
سپاس‌های دریافتی: 20969 بار
تماس:

Re: در خواست كمك براي دو مشكل

پست توسط sinaset » دو شنبه 20 اردیبهشت 1389, 1:12 pm

milad1378 نوشته شده:-

2-درجستجوي google پس از يافتن مطالب در قالب pdf ،هنگامي كه save target as مي كنم در 95 درصد موارد،فايل pdf مربوطه دانلود نمي شود و تنها لينك آن با اسم url دانلود مي شود.چرا؟چطور مي توان اين مشكل را حل كرد؟

سلام دوست من
می تونید در رابطه با مورد دوم بیشتر توضیح بدید؟!!
==
شما باید اول ادرس فایل pdf را پیدا کنید ، بعد لینک فایل PDF را به ادرس بار ،دانلود منیجر خودتون بدید تا براتون دانلود کند
(اخر فایل PDF برای دانلود،داریه پسوند pdf. است )
باتشکرتصویر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 780 بار
سپاس‌های دریافتی: 791 بار
تماس:

پست توسط arashtabaie » دو شنبه 20 اردیبهشت 1389, 4:10 pm

milad1378 نوشته شده:1-در gmail من امكان پيوست نمودن مدارك به يك ايميل وجود ندارد.(مدارك ضميمه نمي شوند)راهي براي حل مشكل وجود دارد؟

مورد اول که بر میگرده به مشکلات اینترنت کشور، مثل terminate شدن connection در هنگام استفاده از پهنای باند upstream و ... تا جایی که می تونید از حجم مستنداتتون کم کنید، احتمال موفقیت بیشتر میشه!!!!

در مورد دوم هم میتونید اول فایل مورد نظر رو با کلیک کردن روی لینک باز کنید، بعد اون رو save کنید ، در تمام ورژن های Adobe Reader دکمه ی save در سمت چپ بالا موجود هست.

Major I
Major I

پست توسط milad1378 » پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 7:24 am

سلام و تشكر از sinaset وarashtabaie وساير دوستان :razz:
1-در مورد مشكل اول من در يك شركت دولتي كار مي كنم و قبلاً مشكل الحاق ضمائم به gmail رو نداشتم و ضمائم را با توجه به حجم آنها در زمان متناسب به ايميل پيوست مي كردم و اخيراً چند ماهي هست كه اين مشكل رو پيداكردم و حالا مجبورم از ايميل ياهو براي ارسال ضمائم استفاده كنم.شايد بخش I T شركت اين محدوديت رو ايجاد كرده باشه. بهرحال با اين توضيحات باز هم اگر موردي به نظر شما مي رسه ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
2-در مورد مشكل دوم،من اكروبات 6 و 9 رو سيستم دارم،اگر بخواهم در محيط وب آكروبات را باز كنم و بعد اونو ذخيره كنم،سيستم من با اكروبات 6 مي ره براي باز كردن ،اما بعد پيغام مربوط به قديمي بودن ورژن اكروبات و نياز به اكروبات 8 يا9 براي باز كردن صفحه رو مي ده و صفحه باز نمي شه،تا چند وقت پيش من اين مشكل رو با گزينه SAVE TARGET AS حل مي كردم(يعني اول فابل PDF مورد نظر رو SAVE مي كردم و بعد اونوباز مي كردم)اما اخيراً حتي با اين ترفند هم فايل PDF ذخيره نمي شه و بجاش يك لينكurl با ظرفيت 4تا5كيلوبايت ذخيره مي شه كه هيچ استفاده اي نداره.لطفاً اگر راه حلي بنظرتون مي رسه كمك كنيد.البته پيشنهاد حذف اكروبات 6 از روي سيستم رو نديد چرا كه به اون خيلي نياز دارم.باز هم سپاسگزارم :razz: :razz:

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sinaset » پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 11:24 am

milad1378 نوشته شده:سلام و تشكر از sinaset وarashtabaie وساير دوستان :razz:

2-در مورد مشكل دوم،من اكروبات 6 و 9 رو سيستم دارم،اگر بخواهم در محيط وب آكروبات را باز كنم و بعد اونو ذخيره كنم،سيستم من با اكروبات 6 مي ره براي باز كردن ،اما بعد پيغام مربوط به قديمي بودن ورژن اكروبات و نياز به اكروبات 8 يا9 براي باز كردن صفحه رو مي ده و صفحه باز نمي شه،تا چند وقت پيش من اين مشكل رو با گزينه SAVE TARGET AS حل مي كردم(يعني اول فابل PDF مورد نظر رو SAVE مي كردم و بعد اونوباز مي كردم)اما اخيراً حتي با اين ترفند هم فايل PDF ذخيره نمي شه و بجاش يك لينكurl با ظرفيت 4تا5كيلوبايت ذخيره مي شه كه هيچ استفاده اي نداره.لطفاً اگر راه حلي بنظرتون مي رسه كمك كنيد.البته پيشنهاد حذف اكروبات 6 از روي سيستم رو نديد چرا كه به اون خيلي نياز دارم.باز هم سپاسگزارم :razz: :razz:

سلام دوست من
در رابطه با مشکل دومتون
شما لینک یا سایتی که ازش پی دی اف می گیرید رو اینجا قرار بدید ،تابتوانیم بهتر راهنمایتون کنیم
باتشکرتصویر

Major I
Major I

پست توسط milad1378 » پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 2:15 pm

sinaset نوشته شده:

سلام دوست من
در رابطه با مشکل دومتون
شما لینک یا سایتی که ازش پی دی اف می گیرید رو اینجا قرار بدید ،تابتوانیم بهتر راهنمایتون کنیم
باتشکرتصویر

سلام و خسته نباشيد
نمونه لينك [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
با سپاس ويزهتصویر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sinaset » پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389, 2:33 pm

milad1378 نوشته شده:
sinaset نوشته شده:

2 :razz: :razz:

سلام دوست من
در رابطه با مشکل دومتون
باتشکرتصویر

سلام و خسته نباشيد
نمونه لينك [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

با سپاس ويزهتصویر

سلام دوست من
فایلی که دادید مشکله خاصی ندارد
فقط باید ، لینک رو در Address bar دانلود منیجر خودتون قرار بدید و بعد دانلودش کنید
پیشنهاد می کنم از دانلود منیجر (IDM ( internet download manger استفاده کنید
باتشکرتصویر

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”