در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Posterنماد کاربر
پست ها

87

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 تیر 1388 15:54

آرشيو سپاس: 145 مرتبه در 66 پست

پور نجاتی بازیگران "ساعت خوش" را ممنوع‌الکار کرد

توسط farshad49 » دوشنبه 20 اردیبهشت 1389 22:29

این روزها احمد پور نجاتی فعال سیاسی اصلاح طلب در یادداشتها واظهار نظرهای خود سعی می‌کند چهره ای آزاد اندیشانه از خود نشان دهد ولی ممکن است بسیاری متوجه نباشند که آقای پور نجاتی در سالهای نه چندان نزدیک چه تفکرات وعملکردی داشته است .
پور نجاتی از فعالان فرهنگی و سیاسی است که از یادداشت نویسان ثابت روزنامه توقیف شده اعتماد ونشریه های ایران دخت و شهروند امروز بوده وهمواره در مطالب خود به حمایت از اصلاح طلبان پرداخته است بررسی آرشیو مطبوعات در سالهای دهه هفتاد نشان می دهد همانطور که خود او در سخنانی در آن سالها عنوان کرده نقش بسیار مهمی در ممنوع الکار کردن بازیگران سریال ساعت خوش و سانسور فیلم از کرخه تاراین داشته است!

دراوائل دهه هفتاد آقای پورنجاتی معاون سیمای سازمان صداو سیما بود وبراساس گزارشی که در ماهنامه گزارش فیلم در شماره 71و سال ششم این ماهنامه مشاهده شده ،پورنجاتی نقش بسیاری در ممنوع الکاری بازیگران سریال ساعت خوش و سانسور فیلم از کرخه تاراین داشته است .

براساس گزارش ماهنامه گزارش فیلم ،پورنجاتی در سخنانی در جلسه انجمن هنرمندان مسلمان بااشاره به ممنوع الکار شدن بازیگران ساعت خوش ضمن دفاع از این اقدام به تشریح آن می پردازد ومی گوید :درباره تعدادی از عوامل اصلی این برنامه تصمیم گرفته شد که فعلا از وجود آنها در تلویزیون استفاده نشود و با صحبتهایی که با مسئولان سینمایی شده قرار براین شد که این ممنوعیت در سینماهم اعمال شود!

اودرباره فیلم از کرخه تاراین که در آن زمان باسانسور از تلویزیون پخش شد نیز گفته است :این فیلم آنچنان که در برخی جاها عنوان می شد نکات منفی نداشته است . به خصوص که در پخش تلویزیونی آن هم اصلاحاتی صورت گرفته و زهر کار گرفته شده است وشخصیت نسبتا منفی آن به نام نوذر تقریبا به طور کلی حذف شد .شخصیت اول آن هم یک شخصیت مثبت بود و برای پخش مشکلی نداشت!

منبع:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد .
کوروش بزرگ

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب farshad49 تشکر کرده اند:
حسن2568

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 11 مهمان