در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث مرتبط با تاريخ جهان به بحث بپردازيد
Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

5234

تشکر کرده: 17 مرتبه
تشکر شده: 353 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 25 خرداد 1385 14:47

محل سکونت

http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php

آرشيو سپاس: 4023 مرتبه در 1451 پست

اهانت به واقعه کربلا در آزمون یک دبیرستان در پاکستان

توسط ganjineh » چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389 16:30

بهگزارش شیعه آنلاین، در اقدامی مشکوک و در آزمون متوسطه «انجمن آموزشی حیدرآباد پاکستان» به واقعه کربلا که از مقدسات و ارزش‏های مسلم شیعه و اسلاماست، اهانت گردید. جامعه مسلمانان پاکستان که از حملات تروریستی علیهمسلمانان خصوصا در مناسبت‏های مذهبی صدمات زیادی را متحمل شده است، اینبار در یک توطئه صهیونیستی آشکار، از توهین به مقدسات و عقاید مذهبیمسلمانان به خشم آمده است.
اهانت به مقدسات در سوالات طرح شده برایآزمون متوسطه تاریخ اسلام «انجمن آموزشی حیدر آباد پاکستان» از توطئه‏ایبی‏شرمانه خبر می‏دهد.
در سؤال هشتم این آزمون از حادثه کربلا به نام"یک وصله ناجور در تاریخ اسلام" یاد شده است. این امر باعث شده انجمنآموزشی حیدر آباد به دست داشتن در یک توطئه صهیونیستی علیه اسلام متهم شود.
اکنونجامعه شیعیان و دیگر فرقه‏های مسلمان و حتی برخی مقامات پاکستان از اینحادثه آشفته و نگران شده‏اند. در این میان «رشید رضوی» رییس «انجمن جعفریهحیدرآباد» این حرکت را محکوم کرده و آن را توطئه‏ای علیه اسلام خواند. اوهمچنین از تنظیم شکایتی علیه مسئولین این توطئه خبر داد و در عین حالبهترین راه‏کار برای جلوگیری از این حوادث را، جداکردن محتوای آموزشیدانش‏آموزان شیعه بیان کرد.
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
http://ganjineh-elahi.com/

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ganjineh تشکر کرده اند:
shola

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان