در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
941

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 فروردین 1385 14:41

شیراز

آرشيو سپاس: 79 مرتبه در 43 پست

توسط Elahe » سه شنبه 10 مرداد 1385 00:55

DJ.HAMED, عزيز منم اول تو سايت www.p30mobile.com فعاليت ميکردم که يه روز حس فضوليم گرفت که هر کاربر سايت مورد علاقه اش چيه که بعد از کلي جيلون زدن تو سايت هاي مختلف به نام کاربري  اقا مهدي رسيدم و اومدم تو اين سايت و خيلي خوشم اومد و .... و الان در خدمتتون هستم جالبيش اينجاست ديگه به اونجا سر نزدم :?  :::P  :)  :grin:  :-)
اگر کسی احساس کند که در زندگیش هیچ اشتباهی را نکرده است، به این معنی است که هیچ تلاشی در زندگی خود نکرده.

If someone feels that they had never made a mistake in their life, then it means they had never tried a new thing in their life

Captain II

Captain II

no avatar
5147

تاريخ عضويت

شنبه 30 اردیبهشت 1385 14:30

گشتم نبود نگرد نیست.

آرشيو سپاس: 152 مرتبه در 103 پست

توسط DJ.HAMED » سه شنبه 10 مرداد 1385 01:02

خدا رو شکر شما محلي به من گذاشتيد :grin:  :)

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4104

تشکر کرده: 229 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » سه شنبه 10 مرداد 1385 01:18

elahe,
خانم الهه از کابران متين،‌ موقر و مودب اين سايت هستن و مايهء‌ افتخار همهء ما. :o
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
941

تاريخ عضويت

شیراز

توسط Elahe » سه شنبه 10 مرداد 1385 01:55

Reza6662, اين نظر لطف شماست بخدا دارم خجالت ميکشم اينقدر شرمندم نکنين خودتون گلين همه رو هم مثل خودتون ميبينين :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:
اگر کسی احساس کند که در زندگیش هیچ اشتباهی را نکرده است، به این معنی است که هیچ تلاشی در زندگی خود نکرده.

If someone feels that they had never made a mistake in their life, then it means they had never tried a new thing in their life

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 10 مرداد 1385 04:19

آقايون و خانومها كنار بريد لطفا !!
نوبت منه كه بگم چه جوري اومد اينجا.
راستش رو بخواهيد من داشتم از اينجا رد مي شدم! ديدم اينجا عضو گير دارن منم اومدم عضو شدم! و شما ها رو از نعمت وجود خودم بهرمند كردم! و در واقعه بدون من اين سايت اصلا جذابيتي نداشت!!!!!!! و بايد درش رو تخته مي كردن!!!! و من اومدم و كلي اينجا پيشرفت كرد! ( يادتون باشه كه نه اين سايت سنترال و كلا اينترنت بدون من هيچ لذتي ندارد!)
:::P
خارج از شوخي من از اعضاي انجمن هوا فضا بودم(حالا هم هستم) كه يكي از دوستان اين سايت به من پي ام داد كه بيام اينجا هم فعاليت كنم كه منم اومدم و حالا شما ها مجبوريد كه منو تحمل كنيد!
اما CentralClubs مستقل هست

مهدي جان منظور شما از اينكه مي گوييد سنترال مستقله يعني چي؟ اينها كه هيچ فرقي با هم ندارن! :?
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » سه شنبه 10 مرداد 1385 12:10

elahe, Mohammad 1985 به شما دوستان عزيز هم خوش آمد ميگم و خوشحاليم که شما به اين مجموعه آمديد  :razz:

Captain II

Captain II

no avatar
5147

تاريخ عضويت

شنبه 30 اردیبهشت 1385 14:30

گشتم نبود نگرد نیست.

آرشيو سپاس: 152 مرتبه در 103 پست

توسط DJ.HAMED » سه شنبه 10 مرداد 1385 13:17

خوب مي بينم دوباره داريد پست مي زنيد  :grin:  :)  :)  :)
خوشحال شدم ديدم اين قدر اين تاپيک طرفدار داره  :smile:  :smile:  :(  :(  :grin:  :)

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
941

تاريخ عضويت

شیراز

توسط Elahe » سه شنبه 10 مرداد 1385 18:02

Farhad3614, مرسي از لطف شما مدير عزيز :razz:

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4104

تشکر کرده: 229 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » سه شنبه 10 مرداد 1385 18:27

ضمن تشکر از DJ.HAMED, عزيز
بايد عرض کنم، من در اين فروم فقط دوستي و اخلاق و رفتار انساني ديدم. با اکثر کاربران،
که سليقه ها و عقايد گوناگوني دارند، با محبت و مهرباني برخورد مي شود.
شانس خوب من بود که با آقامهدي در فروم . . . آشنا شدم. من به دليل عقب ماندگي ذهني
مديران آن سايت و تنگ نظري در ايجاد موضوعات جديد، از آن فروم اخراج شدم و آقا مهدي عزيز
با اينکه هيچ دخالتي در اين امر نداشتند از من عذرخواهي کردند و مرا به اين فروم راهنمايي کردند.
در اينجا نيز با آقافرهاد عزيز آشنا شدم که بايد عرض کنم انسان فهميده و بسيار با اخلاقي هستند.
من در اين سايت، دوستان خوبي پيدا کردم؛ دوستاني که نمونء خوبي از اخلاف و رفتار انساني هستند.
همين جا از همگي کاربران عزيز تشکر مي کنم.
:o  :)
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 مرداد 1385 19:02

Reza6662 ممنون از شما و همه‌ي دوستان عزيز ديگري که به بنده و سايت خودشون لطف دارند (محمد عزيز، الهه خانم و ديگر دوستان عزيز  :) )
من هم به داشتم چنين دوستاني افتخار مي‌کنم  :o
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
941

تاريخ عضويت

شیراز

توسط Elahe » سه شنبه 10 مرداد 1385 19:18

Mahdi1944, ما هم به مديران با تدبيري مثل شما افتخار مي کنيم :razz:  :razz:

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3049

تشکر کرده: 26 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 اسفند 1384 03:45

آرشيو سپاس: 1566 مرتبه در 615 پست

توسط Dr.Akhavan » سه شنبه 10 مرداد 1385 20:52

ما بايد به چنين دوست خوبي مثل مهدي افتخار كنيم
راستي من هم از طريق مهدي خان به اينجا آمدم :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :)  :)  :)  :)  :)

قبليبعدي