در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد
Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
139

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 23 فروردین 1389 16:52

آرشيو سپاس: 508 مرتبه در 96 پست

مشکل روآ

توسط azarbod » يکشنبه 2 خرداد 1389 10:30

با سلام من یک خودروی روا دوگانه سوز دارم وبه خاطر وجود کپسول گاز درعقب خودرو وقتی که دونفر درعقب میشینه قسمت عقب خودرو میخابه وقسمت جلوش میاد بالا وواقعا قیافه خودرو خیلی زشت وبیکلاس میشه وگاها هم در جاده ناصاف چرخ عقب خودرو به شاسی میخوره هرکی اشنایی داره منو راهنمایی کنه چطور میتونم این مشکلو حل کنم.وهزینش چقدره.

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اردیبهشت 1389 18:26

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: مشکل روآ

توسط mortezaff » يکشنبه 2 خرداد 1389 13:18

اگه رینگ پژوی که بهتر در ضمن میتونی فنرای عقب ماشینو بادگیری کنی تا بیاد بالا

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
73

تاريخ عضويت

چهارشنبه 19 دی 1386 00:27

آرشيو سپاس: 54 مرتبه در 22 پست

توسط arash1468 » يکشنبه 2 خرداد 1389 13:30

با سلام
به نظر من با تعویض و تقویت کمک فنرهای عقب خودرو مشکل باید حل بشه.
البته شرکت ایران خودرو وظیفه داشته که کمکهایی طراحی بکنه که بتواند وزن اضافی حاصل از کپسول گاز در عقب خودرو را تحمل کند اما چون مهندسان عزیز این شرکت سرشان بسیار شلوغ است و وقت کافی و امکانات در اختیارشان نیست زحمت این طراحی به عهده خریدار گذاشته شده است.
من  همین جا از دوستان عزیزی که رشته مکانیک خوانده اند تقاضا می کنم که زحمت این کار را بکشند ؟
اجرتان با خداوند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب arash1468 تشکر کرده اند:
azarbod

Major I

Major I

نماد کاربر
124

تاريخ عضويت

دوشنبه 11 خرداد 1388 13:30

آرشيو سپاس: 367 مرتبه در 109 پست

توسط simab1348 » يکشنبه 2 خرداد 1389 15:04

متاسفانه این نقص روآ باعث شد تا هزینه زیادی بابت گیر کردن اگزز به دست اندازهای مصنوعی بپردازم . البته با اضافه کردن فنر تاحدود زیادی مشکل رفع شد. و فعلا مشکلی ندارم . این مشکل ضمنا باعث شده بود بدلیل بالا آمدن سر ماشین هنگام رانندگی در اتوبان باد جلوی سرعت ماشین را بگیرد که بعداز اضافه کردن یک لایه فنر این مشکل نیز رفع شد .ضمنا بابت اضافه کردن فنر حدودا 35000 تومان هزینه کردم .
لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب simab1348 تشکر کرده اند:
azarbod

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

پنج شنبه 11 شهریور 1389 20:20

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط joseph_fj70 » پنج شنبه 11 شهریور 1389 20:31

azarbod نوشته است:با سلام من یک خودروی روا دوگانه سوز دارم وبه خاطر وجود کپسول گاز درعقب خودرو وقتی که دونفر درعقب میشینه قسمت عقب خودرو میخابه وقسمت جلوش میاد بالا وواقعا قیافه خودرو خیلی زشت وبیکلاس میشه وگاها هم در جاده ناصاف چرخ عقب خودرو به شاسی میخوره هرکی اشنایی داره منو راهنمایی کنه چطور میتونم این مشکلو حل کنم.وهزینش چقدره.

ba salam
shoma mitavanid ba taghyire fanarhaye ghesmate jolo be fanare  estandarde sport ertefae ghesmate jolo ra kootah nemaid
va ba taghyire fanarhaye ghesmate aghab be fanare estandarde sport ba ertefae addi in moshkel va moshkele handling e khodro ra bartaraf namaid