در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
14

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 شهریور 1387 11:49

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 4 پست

راهنمایی برای راه اندازی یک سایت

توسط Ali Reza66 » چهارشنبه 5 خرداد 1389 13:57

سلام !
من با زبان برنامه نویسی تحت وب آشنایی ندارم. اما میخواهم یک سایت ( نه وبلاگ) در اینترنت راه اندازی کنم. هدفم قرار دادن اخبار و مقالات میباشد. در واقع یه سایت خبری تحلیلی ساده و جمع و جور. میخواستم بدانم که چه قالب هایی مناسب است و از کجا باید دانلود کنم.
در ضمن چگونه میتونم سایتم رو به گوگل و سایر موتورهای جستجو معرفی کنم.
اگر در این زمینه راهنمایی بفرمایید کمک بزرگی به من کردید.
با تشکر

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ali Reza66 تشکر کرده اند:
airplane

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: راهنمایی برای راه اندازی یک سایت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 5 خرداد 1389 14:22

Ali Reza66,  
با توجه به نياز و توضيحات شما، بهترين انتخاب wordpress هست که ميتونيد به صورت مجاني و فارسي نيز از اينترنت دانلود کنيد
همچنين پلاگين و قالبهاي فراوان و گوناگوني هم براي اون عرضه شده که به راحتي ميتونيد با اون کار و سايت مورد نظر خودتون رو ايجاد کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
oweiys, SAMAN, Ali Reza66, mohammad1365, sokuteasemuni, un4given.1991, nt, wild-bear, @lirez@, airplane

Captain I

Captain I

نماد کاربر
346

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 مهر 1388 17:44

آرشيو سپاس: 1597 مرتبه در 276 پست

توسط mohammad1365 » جمعه 27 اسفند 1389 17:44

با سلام به اساتید محترم
دوستانی که در زمینه طراحی سایت مهارت و تجربه دارند لطفا" راهنمایی کنند
من قصد دارم یک سایت راه اندازی کنم اما به جز دامین از هیچ چیز دیگرش خبر ندارم میشه راهنمایی کنید که به جز دامین به چه چیز هایی نیاز داره و اینکه با مبلغ 100000 تومان میشه یک سایت راه اندازی کرد یا نه ؟

ای خدای مهربان ....
تو چه گسترده و بی صدا می بخشی و ما چه حسابگرانه تسبیح می گوئیم

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
254

تشکر کرده: 34 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 18 مرداد 1388 21:12

آرشيو سپاس: 366 مرتبه در 97 پست

توسط MRSTAR » سه شنبه 20 اردیبهشت 1390 00:08

mohammad1365 نوشته است:با سلام به اساتید محترم
دوستانی که در زمینه طراحی سایت مهارت و تجربه دارند لطفا" راهنمایی کنند
من قصد دارم یک سایت راه اندازی کنم اما به جز دامین از هیچ چیز دیگرش خبر ندارم میشه راهنمایی کنید که به جز دامین به چه چیز هایی نیاز داره و اینکه با مبلغ 100000 تومان میشه یک سایت راه اندازی کرد یا نه ؟

آره دوست عزیز چرا نشه؟
اول به یکی از سایت های زیر برو یه دامین انتخاب کن بهد یه هاست (فضای میزبانی )بخر بعد هم باید یه خورده زحمت بکشی و سایت رو بسازی من وردپرس رو بهت پیشنهاد میکنم که آسون تره

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد    یه دامین com بخر 10 تومان یه فضای 50 مگابایتی رایگان لینوکس هم بهت میده البته توش نمی تونی وردپرس رو راه اندازی کنی چون دیتا بیس نداره میتونی 10 تا 15 تومان دیگه بدی یه فضای 100 مگابایتی بخری که وردپرس رو هم توش نصب کنی

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد     اینم خوبه 50 مگ فضا با گارانتی بازگشت وجه با دیتابیس و ...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد    تو اینم می تونی یه فضای 50 مگ بخری با کلی امکانات نامحدود دیتا بیس هم داره

پیشنهاد میکنم حتما هاست لینوکس بخری چون خیلی ارزون تر از ویندوزه نیازی هم نداری خودت لینوکس بلد باشی لینوکس روی سرور اجرا میشه و سایتت امنیت بالاتری داره

برای یادگیری ورد پرس هم میتونی این  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  دانلود کنی یا به  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  مراجعه کنی

میتونی راه اندازی  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  به اینجا بدی
زندگی همش زنگ تفریح نیست
                                                         ساعت بعد حساب داریم  ...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MRSTAR تشکر کرده اند:
mohammad1365