اوباما حمله به کاروان آزادی را فرصتی برای صلح دانست

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1858
تاریخ عضویت: یک شنبه 23 اسفند 1388, 3:42 pm
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10771 بار
سپاس‌های دریافتی: 12373 بار
تماس:

اوباما حمله به کاروان آزادی را فرصتی برای صلح دانست

پست توسط AGeNiS1 » جمعه 14 خرداد 1389, 11:51 am

رئیس جمهوری آمریکا در سخنانی متناقض ضمن تاسف بار خواندن حمله صهیونیستها به کاروان فعالان صلح در آبهای غزه گفت که از آن می توان بعنوان فرصتی برای صلح در خاورمیانه بهره گرفت.

به گزارش مهر، "باراک اوباما" رئیس جمهوری آمریکا در گفتگو با شبکه تلویزیونی سی ان ان از اقدامات وحشیانه صهیونیستها در محاصره غزه و ممانعت از رسیدن کمکهای انساندوستانه به مردم این منطقه دفاع کرد.

وی با حضور در برنامه "لری کینگ" به توجیه جنایتهای صهیونیستها پرداخته و گفت: اسرائیل نگرانیهای امنیتی مشروعی در مورد نوار غزه دارد. به ادعای اوباما محاصره همه جانبه نوار غزه تنها موجب فشار اقتصادی به مردم این منطقه شده و فرصتهای فعالیت اقتصادی را از آنان گرفته است.

این در حالی است که مقامها و سازمانهای بین المللی با وخیم خواندن اوضاع مردم غزه در مورد بروز فاجعه انسانی در این منطقه ابراز نگرانی کرده اند. در همین حال "بان کی مون" دبیر کل سازمان ملل پس از حمله نظامیان صهیونیست به کاروان آزادی خواستار پایان هر چه سریعتر محاصره غزه شده است.

رئیس جمهوری آمریکا در ادامه سخنان خود حمله خونین به کاروان آزادی را که طی آن 19 نفر کشته و نزدیک به 50 تن مجروح شدند، یک "واقعه غمبار" توصیف کرده و مدعی شد که از این واقعه می توان برای از سرگیری مذاکرات سازش و ایجاد صلح در خاورمیانه بهره گرفت.

در بین قربانیان حمله روز دوشنبه گذشته رژیم صهیونیستی به کاروان آزادی یک شهروند 19 ساله آمریکایی نیز دیده می شود. هر چند مقامهای آمریکایی با خوش خیالی در مورد امکان ادامه مذاکرات سازش سخن می گویند، تحلیلگران حمله به کاروان آزادی را عاملی برای متوقف شدن این مذاکرات ارزیابی می کنند.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!
 

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”