در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1851

تشکر کرده: 247 مرتبه
تشکر شده: 291 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

محل سکونت

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

رادان:اول مبارزه با اراذل،سوم مبارزه بابدحجابی

توسط AGeNiS1 » دوشنبه 17 خرداد 1389 08:49

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تشکیل جلسه این کمیسیون با حضور مسئولان نیروی انتظامی و وزارت کشور و بررسی طرح های امنیت عمومی و حجاب و عفاف خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کاظم جلالی در خصوص جلسه امروز یکشنبه کمیسیون امنیت ملی گفت: در جلسه امروز با حضور سردار رادان فرماندهی نیروی انتظامی، سردار ساجدی نیا فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، آقایان افشار و محمدی فر معاونین اجتماعی و پارلمانی وزارت کشور طرح "صیانت از امنیت عمومی و حقوق شهروندان" مورد بررسی قرار گرفت.

به گفته وی در ابتدای جلسه نیروی انتظامی گزارشی از اجرای طرح عفاف و حجاب ارائه کرد و در این گزارش بیان شد که طی نظر سنجی از مردم تهران در خصوص دغدغه های جدی آنها و مطالبه آنها از نیروی انتظامی مشخص شد که اولین مطالبه آنها مبارزه با اراذل و اوباش و دومین مطالبه مبارزه با مواد مخدر و سومین خواسته مردم برخورد با مزاحمان خیابانی و بدپوشی و بدحجابی بوده است.

جلالی افزود: در ادامه افشار معاون اجتماعی وزیر کشور نیز برنامه های ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی را تبیین کرد.

جلالی خبر داد که اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در بیان نظرات خود در این جلسه تاکید کردند که بی تردید اجرای طرح عفاف و حجاب یک ضرورت جدی است و مبارزه با اراذل  و اوباش و بدپوششی و بدحجابان و مزاحمان خیابانی که نوامیس مردم را به مخاطره می اندازند طبعا یک خواست و مطالبه جدی همگانی و در راستای دفاع از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی می باشد.

وی گفت: آنچه مهم است این است که دولت خود باید پیشگام حجاب و عفاف باشد و مجموعه تحت مسئولیت دولت باید در این بخش حرکت جدی را انجام دهد. البته در اینجا منظور ازدولت صرف قوه مجریه نیست بلکه مجموعه کسانی که در نهادها و سازمان های حکومتی فعال هستند اعم از وزارخانه ها، سالزمان ها، نهادها، صدا و سیما، شرکت های دولتی، قوای قضائیه و مقننه .

جلالی افزود: بی تردید اگر به هشدارهای مقام معظم رهبری در مقوله فرهنگ، تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، غارت فرهنگی و ناتوی فرهنگی توجه جدی می شد امروز ما شاهد چنین وضعیتی نبودیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید دارد که رویکرد دولت ها در سالیان پس از دفاع مقدس رویکردی مبتنی بر توجه جدی به فرهنگ اصیل دینی و اسلامی نبوده است.

جلالی گفت: کمیسیون بر مبارزه جدی با پدیده شیطان پرستها، مواد مخدر، شیشه و روان گردان ها تاکید کرد.

www.asriran.com
  
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب AGeNiS1 تشکر کرده اند:
SAMAN, adorer

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان