در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1924

تشکر کرده: 23 مرتبه
تشکر شده: 90 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

محل سکونت

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

ربودن دختر21ساله‌توسط اراذل درتهران

توسط HORLIKAN » دوشنبه 17 خرداد 1389 10:55

اراذل و اوباشي كه عصر روز گذشته اقدام به ربودن دختر جواني در خيابان وليعصر كرده بودند ، با عمليات تعقيب و گريز توسط ماموران يگان امداد دستگير شدند.

سرهنگ قاسم‌لويي ، معاون عمليات پليس امنيت تهران بزرگ در گفتگو با ايسنا، در رابطه با جزييات اين حادثه گفت: دو نفر از اراذل و اوباش در ساعت 19:10 روز سه‌شنبه 11 خردادماه در ملا عام خانم 21 ساله‌اي را در خيابان وليعصر (عج) بالاتر از پل پارك وي با تهديد و گذاشتن قمه بر روي پهلوي اين دختر جوان به زور سوار موتورسيكلت خود كردند.

وي با اشاره به اين كه اين دختر مابين اين دو نفر اراذل و اوباش بر روي موتور قرار گرفته بود ، افزود: دختر جوان در طول مسير اقدام به فرياد زدن و تقاضاي كمك از مردم مي‌كرد كه مردم با ديدن اين صحنه سعي كردند كه جلوي اين اراذل و اوباش را بگيرند اما يكي از اين اراذل با چرخاندن قمه اقدام به ترساندن مردم كرد و آنها از صحنه متواري شدند.

به گفته معاون عمليات پليس امنيت تهران بزرگ گشت‌هاي يگان امداد پليس در اين لحظه افراد مورد نظر را مشاهده كرد و در حين تعقيب آنها به موتورسيكلت مورد نظر دستور ايست دادند.

وي تصريح كرد: اين اراذل و اوباش در حالي كه به سمت پل پارك وي حركت كرده بودند مسير خود را در اتوبان مدرس ادامه دادند كه در آن زمان به دليل داد و فريادهاي دختر جوان يكي از آنها با قمه ضربه‌اي را به سر اين دختر وارد كرد كه منجر به بيهوش شدن وي شد.

سرهنگ قاسم‌لويي خاطرنشان كرد: در ادامه ماموران پليس در حين تعقيب اين افراد در منطقه دوربرگردان اتوبان صدر زماني كه دستور ايست به اين اراذل و اوباش دادند يكي از اراذل و اوباش اقدام به كشيدن اسلحه به سمت ماموران پليس كرد. در نتيجه پليس نيز ابتدا با شليك چند تير هوايي و دادن اخطار يك تير را به پاي يكي از اراذل كه هدايت موتورسيكلت را برعهده داشت شليك كرد كه در نهايت موتورسيكلت مورد نظر متوقف شد و پس از لحظاتي هر دو فرد مورد نظر دستگير شدند.

وي با اشاره به اين كه زمان تعقيب و گريز اين افراد از سوي پليس 10 دقيقه به طول انجاميد ، گفت: دختر مورد نظر در پي توقف شديد موتورسيكلت و ضربه وارد شده از سوي يكي از متهمان از ناحيه گردن و سر به شدت مصدوم شد. همچنين يكي از اراذل و اوباش به نام محسن 23 ساله، دليل پرت شدن از موتور از ناحيه پا مصدوم و متهم ديگر هم به نام اكبر 29 ساله كه در اثر شليك گلوله از ناحيه پا مجروح شده بود به بيمارستان منتقل شدند كه حال عمومي هر سه نفر خوب است.

معاون عمليات پليس امنيت تهران بزرگ خاطرنشان كرد: اكبر يكي از اراذل و اوباش سطح يك است كه سه سال پيش از سوي پليس دستگير و روانه زندان شده بود كه پس از گذراندن دوران محكوميت بعد از آزادي مجددا اقدام به انجام اين شرارت كرده است.

وي با بيان اين كه پرونده قضايي در اين رابطه تشكيل شده و به مراجع قضايي ارسال مي‌شود ، خاطرنشان كرد: بررسي در رابطه با اين پرونده از سوي پليس همچنان ادامه دارد.

سرهنگ قاسم‌لويي همچنين يادآور شد: سردار عليپور ، جانشين فرمانده انتظامي تهران بزرگ نيز روز گذشته در صحنه حادثه حضور داشت.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________

  کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
حسن2568, adorer, RAHVAR, CAPTAIN PILOT, SAMAN, yasermym, Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان