در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

New Member

no avatar
10

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 آذر 1390 22:04

آرشيو سپاس: 22 مرتبه در 6 پست

Re: ایران برای جنگ با اسرائیل آماده میشود!

توسط mohamadmahdi » پنج شنبه 17 فروردین 1391 18:58

arman F14 نوشته است:ضمن تشکر از گفته های دوستان و تایید کردن تمام حرفها ناگفته نماند یکی از دلایل مهم پا به عرصه گذاشتن اسرائیل از خود عربها متاثر میشه چون اونها به خاطر عدم اینده نگری و فروختن ممالکشون به یهودیها به خاطر طمع و همچنین بی کفایتی شیوخ ها و سران عرب باعث شد تا کشور اسرائیل به وجود بیاد و در مورد وضعیت رفتار غربها فقط به یک نکته اشاره می کنم یکی از دوستان ما پزشک جراح هست می گفت چند سال پیش چندتا فلسطینی رو آورده بودند برای مداوا بعد دیدم اونی که من می خواستم مداوا کنم داره داد می زنه و به عربی صحبت می کنه بعد فهمیدم که می گفته اگر یک ایرانی شیعه به من دست بزنه من خودم رو می کشم ............ هر چند که ما از این عربها دل خوشی نداریم و همه جوری می خواهند که ایران نابود بشه اما خوب وظیفه ایجاب می کنه که در حد توان حمایت کنیم .

ولی من توی سفر عمره با تعداد زیادی فلسطینی روبرو شدم که تا می فهمیدن ایرانیم با شور و شعف و ابراز محبت فوق العاده زیاد برخورد می کردن و کاملا قدردان حمایت های ایران بودن و توی صحبت هاشون حتی یک بارم اشاره ای به اختلافات شیعه و سنی نشد.
دوست عزیز لطفا هر شنیده ای رو بلافاصله باور و تکرار نکنید تا به دست خودتون عامل انتشار شایعات دروغ مزدوران داخلی اسرائیل (همون قاتلین دانشمندان هسته ای کشورمون) نشده باشید
مقاومت کنید تا قدرتمند شوید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohamadmahdi تشکر کرده اند:
FREE MAN, Mahdi1944, CentralWeb, oweiys, victory67, HASAN BARATY, reza9710, babak1985, mehdighorbani, Sami 1993, nasir irani

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » پنج شنبه 17 فروردین 1391 19:58

سلام
بنده خیلی علاقه ای به حضور در این بحثها ندارم ولی:

همون طور که همه می دونید در فلسطین فعلی دو گروه سیاسی عمده و اصلی وجود داره به نام حماس و فتح. این دو گروه با هم یک سری اختلافات ریشه ای دارند و تکلیفشون با خودشون روشن نیست. تا زمانی که یکی با اسراییلی ها مذاکره می کند و دیگری به اسراییلی ها شلیک می کند همین آش و همین کاسه ادامه دارد. این مردم و بزرگانشان هنوز تکلیف خودشان را با خودشان مشخص نکرده اند. و مطمئن باشید چه دخالت ما و چه ترکها تا زمانی که این فلسطینی ها اینچنین از هم گسیخته هستند هیچ کمکی به آنها نمی کند.
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Ruozbeh, nasir irani, DJ Dani, Present

New Member

no avatar
10

تاريخ عضويت

شنبه 26 آذر 1390 22:04

آرشيو سپاس: 22 مرتبه در 6 پست

توسط mohamadmahdi » جمعه 18 فروردین 1391 15:03

typhoon نوشته است:سلام
بنده خیلی علاقه ای به حضور در این بحثها ندارم ولی:

همون طور که همه می دونید در فلسطین فعلی دو گروه سیاسی عمده و اصلی وجود داره به نام حماس و فتح. این دو گروه با هم یک سری اختلافات ریشه ای دارند و تکلیفشون با خودشون روشن نیست. تا زمانی که یکی با اسراییلی ها مذاکره می کند و دیگری به اسراییلی ها شلیک می کند همین آش و همین کاسه ادامه دارد. این مردم و بزرگانشان هنوز تکلیف خودشان را با خودشان مشخص نکرده اند. و مطمئن باشید چه دخالت ما و چه ترکها تا زمانی که این فلسطینی ها اینچنین از هم گسیخته هستند هیچ کمکی به آنها نمی کند.

تایفون عزیز این جور اختلافات توی همه کشورها وجود داره و کاملا طبیعیه به طور مثال قضیه هسته ای خودمون، توی ایران هم گروه وجود دارن که یکی خواستار پافشاری بر حق مسلم هسته ای و ایستادگی مقابل زورگویی امریکاست و گروه دیگه میگه تسلیم امریکا بشیم و سانتریفیوژ هامونو با چند تا بویینگ دست دوم عوض کنیم
فقط چون فلسطینی ها دولت مستقر تمام عیار ندارن اختلافاتشون ظهور و بروز بیشتری داره همین
مقاومت کنید تا قدرتمند شوید.

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
171

تاريخ عضويت

سه شنبه 8 شهریور 1390 16:37

آرشيو سپاس: 442 مرتبه در 152 پست

توسط aliamous » جمعه 18 فروردین 1391 18:12

SORENA نوشته است:
shafagh 2 نوشته است:چرا ما باید کاسه داغ تر از آش باشیم؟

خيلي ساده هستش .
چون امنيت ما در گرو نا امن بودن اسرائيل هستش
هستم اگر نيستم     گر نروم ميروم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب aliamous تشکر کرده اند:
Present

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
20

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 آبان 1389 22:48

آرشيو سپاس: 134 مرتبه در 16 پست

توسط alendark » جمعه 18 فروردین 1391 22:31

mohamadmahdi نوشته است:
arman F14 نوشته است:ضمن تشکر از گفته های دوستان و تایید کردن تمام حرفها ناگفته نماند یکی از دلایل مهم پا به عرصه گذاشتن اسرائیل از خود عربها متاثر میشه چون اونها به خاطر عدم اینده نگری و فروختن ممالکشون به یهودیها به خاطر طمع و همچنین بی کفایتی شیوخ ها و سران عرب باعث شد تا کشور اسرائیل به وجود بیاد و در مورد وضعیت رفتار غربها فقط به یک نکته اشاره می کنم یکی از دوستان ما پزشک جراح هست می گفت چند سال پیش چندتا فلسطینی رو آورده بودند برای مداوا بعد دیدم اونی که من می خواستم مداوا کنم داره داد می زنه و به عربی صحبت می کنه بعد فهمیدم که می گفته اگر یک ایرانی شیعه به من دست بزنه من خودم رو می کشم ............ هر چند که ما از این عربها دل خوشی نداریم و همه جوری می خواهند که ایران نابود بشه اما خوب وظیفه ایجاب می کنه که در حد توان حمایت کنیم .

ولی من توی سفر عمره با تعداد زیادی فلسطینی روبرو شدم که تا می فهمیدن ایرانیم با شور و شعف و ابراز محبت فوق العاده زیاد برخورد می کردن و کاملا قدردان حمایت های ایران بودن و توی صحبت هاشون حتی یک بارم اشاره ای به اختلافات شیعه و سنی نشد.
دوست عزیز لطفا هر شنیده ای رو بلافاصله باور و تکرار نکنید تا به دست خودتون عامل انتشار شایعات دروغ مزدوران داخلی اسرائیل (همون قاتلین دانشمندان هسته ای کشورمون) نشده باشید

خوب این چه ربطی به منافع ملی ما داره ایا اسرایل به اایران ادعای ارضی داره این که چند تا فلسطینی شما رو ببیند وابراز احساسات کنند منافع ملی ما رو تامین می کنه اگه بحث مظلوم و متجاوز باشه فکر کنم ما بیشتر باید نگران چچن باسشم که روزگاری جز کشور ما بودند وحالا مردمش توسط کشور دوست روسیه قتل وعام میشند پس می بیند که علت دشمنی ما با اسراییل سیاسی هست ودلیل منطقی پشتش نیست همین بشار اسد قاتل تا حالا دیدید که حتی یه گلوله در جولان به سمت اسراییل شلیک کنه امن ترین مرز اسراییل همین مرز جولان هست یا حق

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 18 فروردین 1391 01:01

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط KGH-LANCER » جمعه 18 فروردین 1391 23:03

ببینید اینی که میگم واقعیت داره
زمان جنگ 22 روزه اسراییل با غزه ایران کانتینر کانتینر خون میفرستاد واسه فلسطینیا اما شاید باورتون نشه
تو اون شرایط سخت که داشتن ازکمبود خون در بیمارستانها می مردن اما دست به کانتینرهای خون که ایران فرستاده بود نزدن و همشون رو پس فرستاده بودن

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 23:54

جبهه ی جنگ

آرشيو سپاس: 2640 مرتبه در 654 پست

توسط mojtabba » يکشنبه 20 فروردین 1391 13:09

alendark نوشته است:
mohamadmahdi نوشته است:

خوب این چه ربطی به منافع ملی ما داره ایا اسرایل به اایران ادعای ارضی داره این که چند تا فلسطینی شما رو ببیند وابراز احساسات کنند منافع ملی ما رو تامین می کنه اگه بحث مظلوم و متجاوز باشه فکر کنم ما بیشتر باید نگران چچن باسشم که روزگاری جز کشور ما بودند وحالا مردمش توسط کشور دوست روسیه قتل وعام میشند پس می بیند که علت دشمنی ما با اسراییل سیاسی هست ودلیل منطقی پشتش نیست همین بشار اسد قاتل تا حالا دیدید که حتی یه گلوله در جولان به سمت اسراییل شلیک کنه امن ترین مرز اسراییل همین مرز جولان هست یا حق

ببخشید
دوست عزیز شما ساکن کدوم کشور هستین که دارین به این سادگی از سازش با اسراییل و پرداختن به موضوع چچن صحبت میکنید
در ضمن اگه قرار در مورد کفیت رئسای جمهور با تعداد کشتن مردم نظر بدیم جرج بوش از همشون قاتل تره چون خیلی از مردم عراق و افغانستان رو به کام مرگ کشید و باعث عقب افتادگی این کشور ها و بویژه ما شد
در مورد دشمنی با اسراییل هم فکر کنم تا حالا قرآن نخواندین که می گه با کفار و دشمنان خدا و مشرکان خدا و ظالمین سازش نکنید
روسیه هم یکی از اوناست و یه زمانی هم موقع اون میرسه که بهاونهم اعتراض کنیم و چون حالا در مورد اسراییل پشتیبان ماست هنوز به بزرگیه خودمون و بنا به مسایلی هیچی بهش نمیگیم
بشار اسد یکی از متحدین ماست و تو جنگ اسراییل هم خط مقدم جنگ خواهد بود و تا ایران کاری نکرده و دستوری نداده بشار اسد گلوله که سحله یه سنگ هم به طرف اسراییل پرتاب نخواهد کرد
از دوستان خواهش میکنم بدون مطالعه حرفی نزنند چه موافق باشند و چه مخالف
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mojtabba تشکر کرده اند:
sghanbare1, Sami 1993, victory67

قبلي