در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

نماد کاربر
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 تیر 1385 21:26

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشگل آمدن تصوير قفل بر روي صفحه

توسط bijan666 » دوشنبه 9 مرداد 1385 22:02

سلام
مدتی یکی از دوستان از امدن تصویر قفل باز در موقعی که ارتباط برقرار میشه روی صفحه موبایل خود شاکی بود تا موقعی که من گوشی رو دییدم چک کردم حتی رسیت کردم اما قفله نرفت که نرفت جالبه روی گوسی من که 1100 هیت چنین مشگلی نیست روی 7610 بود روی 6680 بود روی چند گوشی دیگه  نبود . ایا این مشگل از طرف مخابرت است یا نه جالبتر اینکه عده ای  میگن از طرف مخابرات خط طرف کنترل میشه ایا هوچین چیزی وجود داره ؟ ایا شما هم چنین چیزی دیدید یا نه
دقیقا هنگام شماره گرفتن در گوشیهای نوکیا عکس یه گوش کوچیک روی صفحه میاد وقتی اولین بوق برقراری ارتباط شنیده میشه عکس یه قفل باز روی صفحه پیذا میشه
خیلی ممنون از همه

New Member

نماد کاربر
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 تیر 1385 21:26

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط bijan666 » سه شنبه 10 مرداد 1385 17:56

خواهش مي کنم به سوال بنده رسيدگي شود

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 مرداد 1385 18:38

bijan666 جان
به احتمال قوي تاين موضوع به تنظيمات Call Barring مربوط مي‌شه که مديريت اجازه‌ي تماسها رو مي‌ده (بين شهري و بين الملل و ....) که نشون مي‌ده براي يکي از اينها محدوديت اعمال شده و چون براي اين نوع تماس اجازه داده شده قفل رو باز نشون مي‌ده
براي غير فعال کردن اون هم بايد به Settings>>Call Barrings رفته و Option رو بزنيد و Cancel all call barring.... رو بزنيد و بعد کد call barring از شما خواسته ميِ‌شه که براي هر خط متفاوت هست و شما بايد با بردن سند سيمکارت به مخابرات درخواست اين کد رو بکنيد
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد