در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain I

Captain Ino avatar
پست ها

820

تشکر کرده: 189 مرتبه
تشکر شده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 18 مرداد 1386 23:58

آرشيو سپاس: 2263 مرتبه در 462 پست

نتانياهو روانپزشك خود را كشت

توسط حسن2568 » سه شنبه 1 تیر 1389 21:40

نتانياهو روانپزشك خود را كشت
يك يادداشت خودكشي در كنار وي يافت شد كه در آن نوشته شده بود كه "بنيامين نتانياهو "، نخست‌وزير رژيم صهيونيستي كه در 9 سال گذشته بيمار وي بوده است، "عمر مرا به پايان رساند
روانپزشك نخست‌وزير رژيم صهيونيستي پس از خودكشي يادداشتي را برجاي گذاشت كه در آن "بنيامين نتانياهو " را عامل پايان دادن به زندگي خود معرفي كرد.

به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري الجزيره به قلم "مايكل اسميت "، "موشه ياتوم " روانپزشك برجسته اسرائيلي كه انواع مختلف بيماري‌هاي رواني را در طول دوره اشتغال خود درمان كرده بود، در 13 ژوئن (23 خردادماه) در خانه خود در تل‌آويو در حالي پيدا شد كه ظاهراً بر اثر شليك گلوله به خود، خودكشي كرده بود.

يك يادداشت خودكشي در كنار وي يافت شد كه در آن نوشته شده بود كه "بنيامين نتانياهو "، نخست‌وزير رژيم صهيونيستي كه در 9 سال گذشته بيمار وي بوده است، "عمر مرا به پايان رساند "

وي در اين يادداشت نوشته بود: من ديگر نمي‌توانم بيش از اين تحمل كنم. سرقت، رستگاري است، آپارتايد، آزادي است، فعالان صلح، تروريست‌ هستند، قاتل، خودپدافند است. سرقت ادبي، قانوني است. فلسطينيان، اهل اردن هستند، ضميمه سازي، نجات است. پاياني براي اين تناقضات وجود ندارد. فرويد قول داد كه عقلانيت در نفس غريزي حكمراني كند اما وي هرگز با بنيامين نتانياهو ملاقاتي نداشته است. اين فرد [نتانياهو] مي‌گويد كه گاندي، پنجه بوكس را اختراع كرد.

بر اساس اين گزارش، روانپزشكان با گرايش بشر به پردازش حقيقت به منظور جلوگيري از تقابل احساسي با موضوعات مشكل‌زا آشنا هستند اما ياتوم ظاهراً از چيزي شگفت‌زده شده بود كه وي "آبشار دروغ‌ " ناميد كه اين آبشار از برجسته‌ترين بيمار خود [نتانياهو] فوران مي‌شد.

دفترچه يادداشت ياتوم از هم پاشيدگي پي در پي شخصيت اين روانپزشك اسرائيلي كه زماني شكست‌ناپذير بود و تحت سيل توجيهات عقلاني نتانياهو، دچار شكست شخصيتي شد را به طور جزئي توضيح مي‌داد.

"يوسي بيچر " همسايه ياتوم كه خانواده وي اغلب با اين روانپزشك اسرائيلي سفر مي‌كردند، گفت: من كاملا شگفت‌زده شدم. موشه انساني با شخصيت كاملي بود و قبل از آنكه كار درماني نتانياهو را آغاز كند چندين بيمار اسكيزوفرني را درمان كرده بود. هيچ‌گونه اشاره‌اي به اين مطلب نكرده بود كه بنيامين با ديگر بيمارانش متفاوت است.
اين گزارش مي‌افزايد، اما گويي اين مورد با بقيه موارد بيماران متفاوت بوده است. ياتوم از آنجايي‌كه نمي‌توانست بنيامين نتانياهو را به درك واقعيت سوق دهد و پيشرفتي در اين زمينه حاصل آورد، به طرز فزاينده‌اي افسرده ‌شد و نهايتاً زماني‌كه تلاش مي‌كرد تا افكار نتانياهو را كه وي در يادداشت‌هاي خود از آنها به عنوان "حفره‌ سياه تناقض‌گويي " نام برده بود، درك كند، چندين بار سكته كرد.

اولين سكته ياتوم زماني رخ داد كه نتانياهو اعلام كرد كه حمله يازدهم سپتامبر به واشنگتن و نيويورك خوب بود. دومين سكته وي متعاقب آن در جلسه‌اي رخ داد كه نتانياهو اصرار داشت كه ايران و نازي‌ها يكسان و برابر هستند و سكته سوم زماني رخ داد كه نخست‌وزير رژيم صهيونيستي برنامه هسته‌اي ايران را يك "اتاق گاز فرّار " خواند و اعلام كرد كه تمامي يهوديان سراسر جهان به طور دائمي در "آشوويتس " به سر مي‌برند.

تلاش‌هاي ياتوم براي آرام كردن حملات عصبي نتانياهو منجر شد تا ياتوم در تنگنا قرار گيرد و فشار زيادي را تحمل كند و نهايتاً اين تلاش‌ها با شكست مواجه مي‌شد.

در يكي ديگر از يادداشت‌هاي ياتوم آورده شده بود كه بهانه‌هاي نتانياهو هميشه مشابه بود. نتانياهو مي‌گفت يهوديان در شرف نابودي به دست‌هاي نژادپرست غيريهوديان هستندو تنها راه اين مشكل به وسيله يك قتل عام نهايي حاصل مي‌شود.

بر اساس اين گزارش، ظاهراً ياتوم در تلاش بود تا يادداشت‌هاي خود درباره نتانياهو را به صورت يك كتاب درآورد. چندين فصل از اين دست‌نوشته‌هاي ناتمام با عنوان Psychotic On Steroids (ديوانه استروئيدي) در مطالعات وي يافت شد. گزيده‌اي از اين يادداشت‌ها در خصوص ذهن و افكار نتانياهو در زير آورده شده است.

دوشنبه، 8 مارس

"بنيامين، براي جلسه بعدازظهرش ساعت 15:00 آمد. در ساعت 16:00 وي از رفتن امتناع كرد و مدعي شد كه خانه من براي اوست. سپس او مرا در طول شب در زيرزمين زنداني كرد در حاليكه با دوستان خود در طبقه بالا به خوشگذراني گذراند. وقتي تلاش كردم تا فرار كنم، مرا تروريست خطاب كرد و به من دستبند زد. من از او خواستار بخشش شدم اما او به من گفت كه هرگز نمي‌تواند به كسي كه وجود خارجي ندارد و هرگز وجود نداشته است، چنين لطفي كند.

"مايكل اسميت " نويسنده "تصاوير امپراطوري " و "ديوانگي شاه جرج " از انتشارات " Common Courage " است. شما مي‌توانيد از طريق proheresy@yahoo.com، با وي ارتباط برقرار كنيد. لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
باآزمايش hla وثبت نام در پايگاه پيوند مغز استخوان كشور در بيمارستان شريعتي شانس زندگي را در بيماران سرطان خون و... افزايش دهيد    لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب حسن2568 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, MOHAMMAD JAFAR, sinaset, Reza6662, CAPTAIN PILOT, oweiys, hesperus, AGeNiS1, FREE MAN

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان