نجات عجیب دختر جوان از دنیای مردگان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1927
تاریخ عضویت: سه شنبه 24 فروردین 1389, 9:01 pm
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2141 بار
سپاس‌های دریافتی: 7624 بار
تماس:

نجات عجیب دختر جوان از دنیای مردگان

پست توسط HORLIKAN » جمعه 4 تیر 1389, 11:20 am

قاسمي تصريح كرد: در اعترافات متهم مشخص شد يكي از عواملي كه باعث وسوسه وي براي ارتكاب جرم شده، عدم رعايت حجاب از سوي دختر 18 ساله بوده است!
جواني كه پس از ارتباط خياباني با يك دختر و آزار شيطاني ، او را از پنكه سقفي به دار آويخته بود ، دستگير شد.

سرهنگ قاسمي، رئيس اداره اجتماعي پليس آگاهي ناجا در اين باره به «جام‌جم» گفت: چند روز پيش صاحب يك خانه متروكه هنگام سركشي به ملك خود، در يكي از اتاق‌ها با مشاهده جسد دختري كه با طناب از پنكه سقفي آويزان شده بود، موضوع را به مركز فوريت‌هاي پليسي 110 گزارش كرد.

دقايقي پس از اين تماس، ماموران با عزيمت به محل متوجه شدند هنوز علائم حياتي در جسم دختر 18 ساله وجود دارد كه بلافاصله عوامل اورژانس با حضور در محل، وي را به بيمارستان انتقال دادند و اين دختر به طرز معجزه‌آسايي از مرگ حتمي نجات يافت.

رئيس اداره اجتماعي پليس آگاهي افزود: پس از معالجه اين دختر پرونده‌اي در اين ارتباط تشكيل و تحقيق از وي 4 روز پس از بي‌هوشي آغاز شد.

وي در شرح شكايت خود گفت: چندي پيش با جواني كه مرتب سر راهم قرار مي‌گرفت، آشنا شدم. او با بيان اين كه قصد ازدواج دارد، مرا فريب داد و يك روز به بهانه اين‌كه قصد دارد همسر آينده‌اش را به خانواده‌اش نشان دهد، مرا به خانه متروكه كشاند و پس از آزار و اذيت و سرقت طلاهايم مرا با طناب به پنكه سقفي آويزان كرد و زماني به هوش آمدم كه متوجه شدم در بيمارستان هستم.

قاسمي افزود: پس از اظهارات دختر جوان، موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران قرار گرفت و مشخص شد جواني كه مرتكب اين جرم شده، يك متهم سابقه‌دار است كه پيش از اين به اتهام ضرب و جرح با چاقو و سرقت موتورسيكلت دستگير و تحويل مراجع قضايي شده است.

رئيس اداره اجتماعي آگاهي كشور اضافه كرد: پس از تحقيقات گسترده، متهم در يكي از استان‌هاي كشور دستگير شد و پس از انتقال به پليس آگاهي، به جرم خود اعتراف كرد.

قاسمي تصريح كرد: در اعترافات متهم مشخص شد يكي از عواملي كه باعث وسوسه وي براي ارتكاب جرم شده، عدم رعايت حجاب از سوي دختر 18 ساله بوده است و آنها به دور از چشم خانواده ماه‌ها با يكديگر در ارتباط بوده‌اند.

وي افزود: خانم‌ها بايد توجه داشته باشند كه نوع پوشش و رفتار آنها در جامعه، در تامين امنيت آنها از اهميت ويژه‌اي برخوردار است، ‌اما متاسفانه برخي خانم‌ها بدون توجه به عرف حاكم بر جامعه، با پوشش نامناسب عملا زمينه مزاحمت افراد لاابالي را فراهم مي‌كنند و افراد سودجو نيز با وعده‌هاي فريبنده آنها را اغفال و مشكلات فراواني را برايشان ايجاد مي‌كنند كه نمونه آن را در اين پرونده شاهد هستيم.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”