در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 4 تیر 1389 14:29

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

خدمت مدیریت محترم سایت

توسط fantoom1982 » جمعه 4 تیر 1389 14:46

با سلام
اول خواستم با اکانت خودم وارد بشم که دیدم متاسفانه بر خلاف روال معمول اکنت بند شده یا پاک شده  من هستم
میبخشد که مستقیم مزاحم شما شدم آقا مهدی
آقا من به یک  مشکل برخوردم چون ۲ سال گذشته توی  انجمن نبودم صلاح دیدم از خودتون اول کمک بگیرم در صورت لزوم شما با آشنایی که با بچه های فریوم دارید منو به نفری که بتونه کمک بکنه معرفی کنید
من یک فایل pdf داشتم به زبان فارسی که اینرو تبدیل کردم به فایل ورد کاملا فارسی متن خوب تبدیل شد بدون هیچ تغیری نرم افزار تبدیل کننده یک سری فونت هم داد که با اضافه کردنشون به فونتهای ویندوز کلا مشکل روی کامپیوتر من حال شد مشکل اینجاست که با فرستادن این فایل روی  وب یا ایمیل یا کامپیوتر دیگه متن بهم میریزه چون فونتها یونیک نیستند میخواستم ببینم راهی به ذهن شما میرسه که بشه این مشکل رو حال کرد یادر اصل تبدیل به یک فایل ورد با فونت  یونیک  کرد متن رو  که دیگه در موقع ترانسفر این مشکل پیش نیاد
پیشاپیش از  وقتی که گرفتم ازتون عذر  میخوام و ممنونم
عذر میخوام فراموش کردم که بگم فایل بود در ابتدا

میبخشد که به این صورت مجبور شدم از شما سوال بپرسم چون متاسفانه با پاک شدن اکانتم به ایمیل شما هم دسترسی نداشتم و نه به  ایمیل هیچ کدوم از بچه های شورای نظرات سایت

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: خدمت مدیریت محترم سایت

توسط Mahdi1944 » جمعه 4 تیر 1389 19:42

fantoom1982,  
من اکانت fantoom121 رو بررسي کردم، مشکلي وجود نداره، احتمالا پسورد رو فراموش کرديد که ميتونيد در سيستم درخواست پسورد جديد بديد تا با استفاده از ايميل پسورد جديدي براي شما ارسال بشه

در مورد برنامه فکر ميکنم برنامه مورد نظر شما PDFGrabber هست که در اين صورت تنها راه کپي تمام فونتها در کنار خود فايل هست، من به هر شکلي که فکر کنيد اين کدينگ رو تست کردم، متاسفانه هيچ راهي فعلا وجود نداره براي تبديل به يونيکد

موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
sinaset, Shahbaz, Mahdi Mahdavi, AGeNiS1, SAMAN, Reza6662, SadafG, ARafiee, shola, oweiys, Present, CAPTAIN PILOT

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 4 تیر 1389 14:29

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

Re: خدمت مدیریت محترم سایت

توسط fantoom1982 » جمعه 4 تیر 1389 22:10

با سلام
مهدی جان ممنونم از جوابت بله همون برنامه هستش منم هنوز نتونستم کاریش بکنم متاسفانه
من قبلش درخواست دادم که رمز عبورو فراموش کردم و ارسال مجدد خواستم اما متاسفانه جواب میده که همچین اکانتی وجود نداره اما وقتی خواستم دوباره  یک  اکانت با نام کاربری گذشته ام ایجاد کنم  گفت این نام کاربری قبلا ایجاد شده  و بازم نشد ؛( به هر صورت ممنون میشم مشخصات کابری قبلیمو بتونم داشته باشم چون سنترال کلوب میتونم بگم یک  قسمت شیرین از گذشته من و شاید خیلی دیگه  از دوستان باشه
با تشکر

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب fantoom1982 تشکر کرده اند:
Present