خريد بالگرد امداد و نجات براي اصفهان

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7374
تاریخ عضویت: سه شنبه 26 آذر 1387, 4:20 pm
سپاس‌های ارسالی: 9246 بار
سپاس‌های دریافتی: 21578 بار
تماس:

خريد بالگرد امداد و نجات براي اصفهان

پست توسط sinaset » سه شنبه 8 تیر 1389, 6:52 pm

سرپرست سازمان آتش‌نشاني شهرداري اصفهان خبر داد:
خريد بالگرد امداد و نجات براي اصفهان
خبرگزاري فارس: سرپرست سازمان آتش‌نشاني شهرداري اصفهان گفت: مذاكرات خريد يك فروند بالگرد براي سازمان آتش‌نشاني شهرداري اصفهان با وزارت كشور در حال انجام است.
 تصویر 
به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌اي روابط عمومي شهرداري اصفهان، بهزاد بزرگزاد گفت: اين سازمان در حال شناسايي پدهاي پروازي بالگرد است و تاكنون چند پد پروازي شناسايي كرده است.
وي با بيان اينكه سازمان آتش نشاني براي خريد يك فروند بالگرد با وزارت كشور مذاكراتي انجام داده است، بيان داشت: هنوز مكاتبات انجام شده نهايي نشده، اما اميدواريم هرچه سريع‌تر موافقت‌هاي لازم صورت گيرد.
سرپرست سازمان آتش‌نشاني شهرداري اصفهان ادامه داد: ‌امكانات ايستگاه امداد و نجات سازمان آتش نشاني شهرداري اصفهان برابر استانداردهاي بين‌المللي است و در صدد هستيم با خريد بالگردهاي امداد و نجات، تجهيزات خود را كامل‌تر كنيم.
وي اظهار اميدواري كرد كه به‌زودي اين سازمان به بالگرد امداد و نجات مجهز شود تا سازمان آتش‌نشاني بتواند خدمات اطفاي حريق و امداد و نجات را به نحوه احسن ارائه دهد.
بزرگزاد با بيان اينكه در حال حاضر امكانات سازمان آتش‌نشاني شهرداري اصفهان جوابگوي اين كلان شهر در هنگام مقابله با حوادث است، اظهار داشت: ضروري است اين سازمان از سوي مسئولان كشوري و استاني به تجهيزات پيشرفته و به روز دنيا از جمله بالگرد مجهز شود تا به عنوان معين تهران جوابگو باشد.
منبع:خبرگزاری فارس
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”