جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد
Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

6535

تشکر کرده: 1661 مرتبه
تشکر شده: 8087 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

خريد بالگرد امداد و نجات براي اصفهان

توسط sinaset » سه شنبه 8 تیر 1389 17:52

سرپرست سازمان آتش‌نشاني شهرداري اصفهان خبر داد:
خريد بالگرد امداد و نجات براي اصفهان
خبرگزاري فارس: سرپرست سازمان آتش‌نشاني شهرداري اصفهان گفت: مذاكرات خريد يك فروند بالگرد براي سازمان آتش‌نشاني شهرداري اصفهان با وزارت كشور در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌اي روابط عمومي شهرداري اصفهان، بهزاد بزرگزاد گفت: اين سازمان در حال شناسايي پدهاي پروازي بالگرد است و تاكنون چند پد پروازي شناسايي كرده است.
وي با بيان اينكه سازمان آتش نشاني براي خريد يك فروند بالگرد با وزارت كشور مذاكراتي انجام داده است، بيان داشت: هنوز مكاتبات انجام شده نهايي نشده، اما اميدواريم هرچه سريع‌تر موافقت‌هاي لازم صورت گيرد.
سرپرست سازمان آتش‌نشاني شهرداري اصفهان ادامه داد: ‌امكانات ايستگاه امداد و نجات سازمان آتش نشاني شهرداري اصفهان برابر استانداردهاي بين‌المللي است و در صدد هستيم با خريد بالگردهاي امداد و نجات، تجهيزات خود را كامل‌تر كنيم.
وي اظهار اميدواري كرد كه به‌زودي اين سازمان به بالگرد امداد و نجات مجهز شود تا سازمان آتش‌نشاني بتواند خدمات اطفاي حريق و امداد و نجات را به نحوه احسن ارائه دهد.
بزرگزاد با بيان اينكه در حال حاضر امكانات سازمان آتش‌نشاني شهرداري اصفهان جوابگوي اين كلان شهر در هنگام مقابله با حوادث است، اظهار داشت: ضروري است اين سازمان از سوي مسئولان كشوري و استاني به تجهيزات پيشرفته و به روز دنيا از جمله بالگرد مجهز شود تا به عنوان معين تهران جوابگو باشد.
منبع:خبرگزاری فارس
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, SAMAN, Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان