در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي نظامي را مشاهده کنيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6433

تشکر کرده: 1655 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

تصاویری(عکس)از تجهیزات نظامی ایران پخش شد از شبکه المنار

توسط sinaset » پنج شنبه 10 تیر 1389 13:43

بسم الله الرحمن الرحیم
بنام خدا
سلام دوستان
شبکه المنار حدود چند سال پیش تصاویری از تجهیزات نظامی ایران را پخش کرد
که یکی از دوستان خوبمون اقایی "Fariborz" اون را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  قرار داد
====
امروز تصمیم گرفتم تصاویری از اون کلیپ رو به صورت عکس در این تاپیک قرار بدهم
دلیل این کار اینست که ، بعضی از تجهیزات که در ان کلیپ ها به نمایش در اماده بود ،عکس هاشون ،کمتر تویه سطح اینترنت یافت میشود.
منتظزر عکس ها باشید.
باتشکر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
1373, SAMAN, Ice_Man, CAPTAIN PILOT, kayvan6079, hesperus, oweiys, Reza6662, sokuteasemuni, Ruozbeh, mostafa 360, Norooz7032, Mahdi1944, حسن2568, رضاخان

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6433

تاريخ عضويت

Re: تصاویری(عکس)از تجهیزات نظامی ایران پخش شد از شبکه المنار

توسط sinaset » پنج شنبه 10 تیر 1389 14:24

سری اول

(برای دیدن تصاویر با رزولیشن 512X384 روی عکس مد نظر خود کلیک فرمایید.)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
تهیه تنظیم،اپلودعکس:sinaset

MOHAMMAD JAFAR, CAPTAIN PILOT, 1373, oweiys, Mahdi1944, hesperus, HITMAN_KU, رضاخان, sokuteasemuni, Ruozbeh, Reza6662, Norooz7032, SAMAN, mostafa 360, @lirez@

New Member

نماد کاربر
9

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 9 خرداد 1389 13:14

آرشيو سپاس: 26 مرتبه در 7 پست

توسط Sasan89 » پنج شنبه 10 تیر 1389 15:43

با سلام و پوزش
گویا در آخرین عکس اشتباهی تصویر اف-18 متعلق به گروه موسوم به blue angels بجای هواپیمای صاعقه گذاشته شده.منتهی چون تصویر زیاد واضح نیست من هم اولش فکر کردم که صاعقه های خودمونه ولی با توجه به فرم کاکپیت و ورودیهای هواو...متوجه شدم که صاعقه نیست.البته دوستان دیگه هم نظر بدن شاید من اشتباه میکنم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sasan89 تشکر کرده اند:
sinaset, sokuteasemuni

Captain

Captain

نماد کاربر
983

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 دی 1387 00:05

آرشيو سپاس: 7666 مرتبه در 921 پست

توسط @lirez@ » پنج شنبه 10 تیر 1389 16:50

سینا جان ممنون
این عکس رو مطمئنی صاعقه هست؟

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
آخرين ويرايش توسط @lirez@ در پنج شنبه 10 تیر 1389 17:20, ويرايش شده 1 در کل.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب @lirez@ تشکر کرده اند:
HITMAN_KU, sinaset, sokuteasemuni

Senior Poster

Senior Poster

no avatar
739

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 تیر 1388 01:26

آرشيو سپاس: 1216 مرتبه در 436 پست

توسط HITMAN_KU » پنج شنبه 10 تیر 1389 17:13

@lirez@ نوشته است:سینا جان ممنون

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

پیوستن جنگنده هایF-18  تیم آکروجت بلو انجلز(فرشتگان آبی) نیروی دریایی آمریکا رو به نیروی هوایی ایران تبریک میگم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HITMAN_KU تشکر کرده اند:
Norooz7032, Achilles

Major I

Major I

نماد کاربر
330

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 خرداد 1388 14:24

واوان

آرشيو سپاس: 2326 مرتبه در 290 پست

توسط Ruozbeh » پنج شنبه 10 تیر 1389 18:01

sinaset نوشته است:
@lirez@ نوشته است:سینا جان ممنون

سلام دوست گلم
بله ، تازه من فکر می کنم الان باید دو برابر این رو احتمالا داشته باشیم .
باتشکر

بابا سینا جان، عزیز من ، برادر بزرگتر من ، استاد من، بیخیال شو!
این بدبختا هورنت هستند نه صاعقه.
دوست گل من ، این آمریکای جهانخوار کلی زحمت کشیده این خوشگلا رو ساخته اونوقت شما مطمئنی که ایرانی هستند؟!!
فکرکن طراح هورنت یا فرمانده ی نیروی هوایی آمریکا با دیدن این صفحه چه حالی پیدا می کنه!=>

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ruozbeh تشکر کرده اند:
Norooz7032

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6433

تاريخ عضويت

توسط sinaset » پنج شنبه 10 تیر 1389 18:27

سلام دوستان
قبل از هر چیز از اقا ساسان پوزش می طلبم،چون من پست ایشون رو ندیدم

در رابطه با عکس بالا ، من دو عکس از صاعقه دارم که دقیقه به همین شکل رنگ امیزی شدن که دوستان خودشون می تونند روش نظر بدهند(خودم نظری خاصی ندارم)

برای دیدن عکس در حالت بزرگ نمایی  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  فرمایید.

برای دیدن عکس در حالت بزرگ نمایی لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  فرمایید

Sasan89, @lirez@, Reza6662, hesperus, sokuteasemuni

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6433

تاريخ عضويت

توسط sinaset » پنج شنبه 10 تیر 1389 18:55

سلام دوستان
اول از همه بابت دادن تو پست طی مدت زمان کم پوزش می طلبم
نکته بعد من اگر همون اول پست اقا Sasan89 رو میدیدم ، اون پاسخ رو نمی دادم ، چون خودم هم زیاد دقت نکردم بود رویه تصویر، فکر می کردم صاعقه باشه
من هم نمی دونم این تصویر چه هواپیمای هست
==
ولی تویه کلیپ موقعه که تصویر رویه این هواپیما می اید ، گویند نام "شفق" را به زبان می اورد .
که می تونه دلیلی مختلفی داشته باشه ، و از اونجایی که من از زبانی عربی سر در نمی اورم ، دقیقا نمی دونم منظور گوینده چی بود.
با هر حال به خاطره این اشتباه  از همه دوستان پوزش می طلبم
باتشکروعرض پوزش

Sasan89, Reza6662, @lirez@

New Member

نماد کاربر
9

تاريخ عضويت

يکشنبه 9 خرداد 1389 13:14

آرشيو سپاس: 26 مرتبه در 7 پست

توسط Sasan89 » پنج شنبه 10 تیر 1389 19:02

sinaset نوشته است:سلام دوستان
قبل از هر چیز از اقا ساسان پوزش می طلبم،چون من پست ایشون رو ندیدم

از این بایت که  پست من رو ندیدید تقصیری متوجه شما نیست چون خودم هم معمولاً پست های ارسالیم رو با چند ساعت تاخیر بر روی سایت می بینم که جا ی کمی گلگی از مدیریت محترم سایت داره.
اما در مورد این عکس واقعاً شباهت زیادی بین تصویر اونها وجود داره بخصوص بخاطر رنگ آمیزی صاعقه منتهی همونطور که در پست قبلی هم عرض شد اگه دقت کنید متوجه میشید که فرم کاکپیت و محل قرار گرفتن ورودی هوای موتور,برآمدگی بدنه در قسمت بین ریشه بال و کاکپیت و قطورتر بودن قطر قاعده دماغه در اف-18 نسبت به صاعقه در تصاویر مشخصه.ولی خوب بهر حال از این اشتباهات زیاد پیش میاد من خودم گاهی تصویر یه میگ-29 رو با سوخو 27 اشتباه می گیرم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sasan89 تشکر کرده اند:
Reza6662, alirezak2, sinaset

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6433

تاريخ عضويت

توسط sinaset » پنج شنبه 10 تیر 1389 21:44

سلام دوستان
سری دوم عکس ها

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
تهیه تنظیم اپلودعکس:sinaset

hamed_713, CAPTAIN PILOT, hesperus, alirezak2, oweiys, sokuteasemuni, Shahryar, Mahdi1944, SAMAN, FREE MAN, Reza6662, 1373, Miliali, @lirez@

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6433

تاريخ عضويت

توسط sinaset » شنبه 12 تیر 1389 14:22

بسم الله الرحمن الرحیم
بنام خدا
سری سوم
تهیه و تنظیم:sinaset

hamed_713, hesperus, un4given.1991, sokuteasemuni, Shahryar, SAMAN, Reza6662, Miliali

Senior Poster

Senior Poster

no avatar
739

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 تیر 1388 01:26

آرشيو سپاس: 1216 مرتبه در 436 پست

توسط HITMAN_KU » شنبه 12 تیر 1389 16:10

عزیز میشه لینک دانلود فیلمهاشونو بزارین.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HITMAN_KU تشکر کرده اند:
sinaset

بعدي