تصاویری(عکس)از تجهیزات نظامی ایران پخش شد از شبکه المنار

در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي نظامي را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9217 بار
سپاس‌های دریافتی: 21333 بار
تماس:

تصاویری(عکس)از تجهیزات نظامی ایران پخش شد از شبکه المنار

پست توسط sinaset » پنج شنبه 10 تیر 1389, 2:43 pm

بسم الله الرحمن الرحیم   بنام خدا    دوستان    المنار حدود چند سال پیش تصاویری از تجهیزات نظامی ایران را پخش کرد    یکی از دوستان خوبمون اقایی "Fariborz" اون را در این تاپیک قرار   ====   تصمیم گرفتم تصاویری از اون کلیپ رو به صورت عکس در این تاپیک قرار    این کار اینست که ، بعضی از تجهیزات که در ان کلیپ ها به نمایش در اماده بود ،عکس هاشون ،کمتر تویه سطح اینترنت یافت میشود.   عکس ها باشید.  تصویر 
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

Re: تصاویری(عکس)از تجهیزات نظامی ایران پخش شد از شبکه المنار

پست توسط sinaset » پنج شنبه 10 تیر 1389, 3:24 pm

سری اول

(برای دیدن تصاویر با رزولیشن 512X384 روی عکس مد نظر خود کلیک فرمایید.)

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
  تنظیم،اپلودعکس:sinaset  

New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

پست توسط Sasan89 » پنج شنبه 10 تیر 1389, 4:43 pm

با سلام و پوزش تصویر
گویا در آخرین عکس اشتباهی تصویر اف-18 متعلق به گروه موسوم به blue angels بجای هواپیمای صاعقه گذاشته شده.منتهی چون تصویر زیاد واضح نیست من هم اولش فکر کردم که صاعقه های خودمونه ولی با توجه به فرم کاکپیت و ورودیهای هواو...متوجه شدم که صاعقه نیست.البته دوستان دیگه هم نظر بدن شاید من اشتباه میکنم.

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

پست توسط @lirez@ » پنج شنبه 10 تیر 1389, 5:50 pm

سینا جان ممنون
این عکس رو مطمئنی صاعقه هست؟

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
آخرین ويرايش توسط 1 on @lirez@, ويرايش شده در 0.

Senior Poster
Senior Poster
سپاس‌های ارسالی: 326 بار
سپاس‌های دریافتی: 1085 بار

پست توسط HITMAN_KU » پنج شنبه 10 تیر 1389, 6:13 pm

@lirez@ نوشته شده:سینا جان ممنون

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

پیوستن جنگنده هایF-18 تیم آکروجت بلو انجلز(فرشتگان آبی) نیروی دریایی آمریکا رو به نیروی هوایی ایران تبریک میگم.
تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: واوان
سپاس‌های ارسالی: 3246 بار
سپاس‌های دریافتی: 2180 بار
تماس:

پست توسط Ruozbeh » پنج شنبه 10 تیر 1389, 7:01 pm

sinaset نوشته شده:
@lirez@ نوشته شده:سینا جان ممنون

سلام دوست گلم
بله ، تازه من فکر می کنم الان باید دو برابر این رو احتمالا داشته باشیم .
باتشکرتصویر

بابا سینا جان، عزیز من ، برادر بزرگتر من ، استاد من، بیخیال شو! تصویر
این بدبختا هورنت هستند نه صاعقه.
دوست گل من ، این آمریکای جهانخوار کلی زحمت کشیده این خوشگلا رو ساخته اونوقت شما مطمئنی که ایرانی هستند؟!! تصویر
فکرکن طراح هورنت یا فرمانده ی نیروی هوایی آمریکا با دیدن این صفحه چه حالی پیدا می کنه!=> تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sinaset » پنج شنبه 10 تیر 1389, 7:27 pm

سلام دوستان
قبل از هر چیز از اقا ساسان پوزش می طلبم،چون من پست ایشون رو ندیدمتصویر

در رابطه با عکس بالا ، من دو عکس از صاعقه دارم که دقیقه به همین شکل رنگ امیزی شدن که دوستان خودشون می تونند روش نظر بدهند(خودم نظری خاصی ندارم)

تصویر

برای دیدن عکس در حالت بزرگ نمایی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] فرمایید.

تصویر

برای دیدن عکس در حالت بزرگ نمایی[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] فرمایید

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sinaset » پنج شنبه 10 تیر 1389, 7:55 pm

سلام دوستان
اول از همه بابت دادن تو پست طی مدت زمان کم پوزش می طلبم
نکته بعد من اگر همون اول پست اقا Sasan89 رو میدیدم ، اون پاسخ رو نمی دادم ، چون خودم هم زیاد دقت نکردم بود رویه تصویر، فکر می کردم صاعقه باشه
من هم نمی دونم این تصویر چه هواپیمای هست
==
ولی تویه کلیپ موقعه که تصویر رویه این هواپیما می اید ، گویند نام "شفق" را به زبان می اورد .
که می تونه دلیلی مختلفی داشته باشه ، و از اونجایی که من از زبانی عربی سر در نمی اورم ، دقیقا نمی دونم منظور گوینده چی بود.
با هر حال به خاطره این اشتباه از همه دوستان پوزش می طلبم
باتشکروعرض پوزش

New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

پست توسط Sasan89 » پنج شنبه 10 تیر 1389, 8:02 pm

sinaset نوشته شده:سلام دوستان
قبل از هر چیز از اقا ساسان پوزش می طلبم،چون من پست ایشون رو ندیدمتصویر

از این بایت که پست من رو ندیدید تقصیری متوجه شما نیست چون خودم هم معمولاً پست های ارسالیم رو با چند ساعت تاخیر بر روی سایت می بینم که جا ی کمی گلگی از مدیریت محترم سایت داره.
اما در مورد این عکس واقعاً شباهت زیادی بین تصویر اونها وجود داره بخصوص بخاطر رنگ آمیزی صاعقه منتهی همونطور که در پست قبلی هم عرض شد اگه دقت کنید متوجه میشید که فرم کاکپیت و محل قرار گرفتن ورودی هوای موتور,برآمدگی بدنه در قسمت بین ریشه بال و کاکپیت و قطورتر بودن قطر قاعده دماغه در اف-18 نسبت به صاعقه در تصاویر مشخصه.ولی خوب بهر حال از این اشتباهات زیاد پیش میاد من خودم گاهی تصویر یه میگ-29 رو با سوخو 27 اشتباه می گیرم.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sinaset » پنج شنبه 10 تیر 1389, 10:44 pm

سلام دوستان
سری دوم عکس ها

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  تنظیم اپلودعکس:sinaset

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sinaset » شنبه 12 تیر 1389, 3:22 pm

بسم الله الرحمن الرحیم
بنام خدا
سری سوم
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
  و تنظیم:sinaset  

Senior Poster
Senior Poster
سپاس‌های ارسالی: 326 بار
سپاس‌های دریافتی: 1085 بار

پست توسط HITMAN_KU » شنبه 12 تیر 1389, 5:10 pm

عزیز میشه لینک دانلود فیلمهاشونو بزارین.

ارسال پست

بازگشت به “گالري نظامي”