در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث مرتبط با تاريخ جهان به بحث بپردازيد
Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

6829

تشکر کرده: 1684 مرتبه
تشکر شده: 8486 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

مسلمان شدن نامزد بازیکن تیم فوتبال آلمان

توسط sinaset » پنج شنبه 10 تیر 1389 19:25

مسلمان شدن نامزد بازیکن تیم فوتبال آلمان
پیش از این که گرویدنش به دین اسلامی را اعلام کند، من فهمیده بودم که به این دین نزدیک شده زیرا مدتی بود که دیگر گوشت خوک نمی‌خورد و به خواندن قرآن اهمیت می ورزید.به گزارش شیعه آنلاین، روزنامه پرفروش «بیلد» چاپ آلمان روز پنج شنبه گذشته با انتشار خبری بر روی پایگاه اینترنتی خود، از مسلمان شدن خانم «ماریا کنر» 28 ساله، نامزد «مسعود آوزیل» بازیکن ترک تبار تیم فوتبال آلمان خبر داد.

این روزنامه آلمانی در ادامه نوشت: خانم «ماریا کنر» که هفت سال از نامزدش بزرگ تر است، از تابستان سال گذشته به نامزدی وی در آمده است. او خبر مسلمان شدنش را پیش از سفر همسرش به آفریقای جنوبی برای شرکت در مسابقات جام جهانی فوتبال 2010، اعلام کرد.

گفتنی است «ماریا کنر» که در گذشته از مسیحیان پروتستانت بوده خواهر «سارا کنر» خواننده نسبتا سرشناس آلمانی نیز است. «ماریا» طی مراسمی خاصی گرویدنش به دین مبین اسلام را اعلام کرد و نام خود را از «ماریا» به «ملک» تغییر داد.

مادر «ماریا کنر» در مورد مسلمان شدن دخترش می‌گوید: پیش از این که گرویدنش به دین اسلامی را اعلام کند، من فهمیده بودم که به این دین نزدیک شده زیرا مدتی بود که دیگر گوشت خوک نمی‌خورد و به خواندن قرآن اهمیت می ورزید.

ناگفته نماند خانواده «ماریا کنر» پس از اعلام شدن خبر مسلمان شدن وی، بحث و جدل زیادی با او داشتند، اما در نهایت به تصمیم دخترانشان قانع شده و مخالفتی با اعلام این خبر نکردند. حتی «سارا» که خواننده است می‌گوید: با خواهرم خیلی حرف زدم، اما در نهایت وقتی دیدم که در تصمیم خود مصمم شده، به رأی و نظرش احترام می‌گذارم.

شایان ذکر است «مسعود آوزیل» روز چهارشنبه گذشته با زدن یک گل زیبا به تیم غنا که تک گل بازی بود، موجب صعود تیم ملی فوتبال آلمان به مرحله دوم شد.
منبع:شیعه انلاین
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
Mahdi1944, 1373, ARafiee, رونین, oweiys, yasermym

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان