شعب زنان بانك ملي در تمام استان‌ها افتتاح مي‌شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1858
تاریخ عضویت: یک شنبه 23 اسفند 1388, 3:42 pm
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10771 بار
سپاس‌های دریافتی: 12373 بار
تماس:

شعب زنان بانك ملي در تمام استان‌ها افتتاح مي‌شود

پست توسط AGeNiS1 » جمعه 11 تیر 1389, 4:13 pm

فارس: مديرعامل بانك ملي ايران از افتتاح شعب زنان اين بانك در مراكز تمامي استان‌هاي كشور تا پايان سال جاري خبر داد.محمودرضا خاوري اظهار داشت: يكي ازاقدامات بانك ملي افتتاح شعب زنان بوده كه نخستين شعبه در مشهد افتتاح شدهو دومين شعبه نيز در اصفهان آماده بهره‌برداري است.

وي ادامه داد: تا پايان سال سعي ما بر اين است كه در تمامي مراكز استان‌ها، افتتاح اين شعبه را داشته باشيم.

مديرعامل بانك ملي ايران تصريح كرد: در شعب زنان بانك ملي بحث تفكيكجنسيتي مطرح نيست بلكه موضوع احترام به زنان است زيرا زنان نيمي از جامعهما را تشكيل مي‌دهند و سعي بر اين است زمينه‌اي فراهم كنيم تا به زناني كهبا پايبندي به دين، حجاب را انتخاب كردند، احترام به خواسته‌هاي آنانگذاشته شود.

وي در ادامه با اشاره به تأثيرناپذير بودن تحريم‌ها در حركت بانك ملياظهار داشت: با وجود تحريم ولي ما در بانك ملي بحث توسعه شبكه را در ديگركشورهاي خواهيم داشت زيرا در تحريم اتفاق نظر وجود نداشته است و در بحثتحريم حتي سازمان ملل رأي مخالف و ممتنعه داشتيم اين نشان مي‌دهد كه برخيكشورها با ما همواره هستند.

خاوري اعلام كرد: بنابراين در كشورهايي كه با ما همراه هستند، توسعه شبكه بانكي ادامه دارد و اقدامات لازم در حال انجام است.

وي در خصوص مطالبات بانكي يادآور شد: هيچ بانكي بدون مطالبات در دنيا نيست و اين مطالبات در بانك ملي خوشبختانه كاهش پيدا كرده است.

مديرعامل بانك ملي ايران عنوان داشت: مطالبات معوق بانك ملي در حالوصول و ساماندهي بوده و به تدريج در حال وصول است و اميدواريم تا پايانسال به استانداردهاي بين‌المللي برسيم.
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!
 

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”