در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
44

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اردیبهشت 1386 14:01

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

Re: مشکل در بازکردن بعضی از فولدر ها از طریق اینترنت در ویند

توسط hamed_1990 » شنبه 12 تیر 1389 13:49

توی ویندوز ویستا با هارد خارجی ظاهرا واسه یکی این اتفاق افتاده اما زبانم زیاد خوب نیست نفهمیدم چیکار گفتن بکنه.
http://www.d-a-l.com/help/windows-vista ... tings.html
از فایرفاکس موزیلا هم استفاده کردم جواب نداد.
با نهایت تشکر از وقتی که گذاشتین  :razz:

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » شنبه 12 تیر 1389 15:01

سلام...خب توی اون لینکی که شما دادی ،لینکی هست که برای من باز نشد...اما از صحبتاشون میشه فهمید راه حل این بوده و انگار کار کرده:
شما باید با اکانت  ادمین سیستمون که به صورت پیش فرض غیر فعال هست وارد بشید و میتونید مشکلاتتون رو حل کنید..
البته نکته که هست مشکل شما با اون لینک کمی متفاوته...شما گفتید به صورت عادی می تونید وارد فولدر بشید و اروری نداری (البته اگر درست متوجه شده باشم!)
خوب راه حل اون لینک به فارسی:
شما باید اکانت ادمین رو فعال کنید که من راه دیگه میگم که راحت تره:
شما برو در مسیر زیر:
controlpanel->administratve tools->computer managment
در سمت چپ گزینه local user and group رو انتخاب کنید.
وارد پوشه users بشید.
یوزر admin رو که احتمالا روش یک فلش به سمت پایین هست رو با سمت راست کلیک و زدنproperties و برداشتن تیک disable account،یوزر را فعال کنید.
حالا برای محکم کاری هم password یوزر ادمین رو هم reset کنید(سمت راست کلیک روی یوزرو ردن reset pass) تا مشکل ندونستن پسورد و... نداشته باشید.

حالا از استارت switch user  بزنید و با یوزر admin وارد بشید...فولدر مورد نظرتون رو تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.
:razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
Solver, sokuteasemuni, Mahdi1944, arashtabaie, SAMAN, hamed_1990, CAPTAIN PILOT, sinaset

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 12 تیر 1389 16:04

hamed_1990,  
در حال حاضر چه سيستم امنيتي روي سيستمتون نصبه؟
مشکل براي يک فايل يا فولدر خاص هست، يا براي تمام سيستم اين مشکل وجود داره؟
فايل مورد نظر رو در مسير ديگه‌اي کپي ميکنيد باز همين وضعيت وجود داره؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SAMAN, hamed_1990, CAPTAIN PILOT, sinaset, sokuteasemuni

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
44

تاريخ عضويت

توسط hamed_1990 » شنبه 12 تیر 1389 19:43

برای آقا شهرام:قبلا ادمینستراتور رو فعال کردم نتیجه نداده، حالا که گفتید فهمیدم که مشکل اون فرق میکنه من تو حالت عادی همه ی فایلها رو می تونم باز کنم، فقط نمی تونم فولدر جدید بسازم. و واسه اینکار تو یه جای دیگه میسازم بعد کپی می کنم تو اونجا.
و آقا مهدی: ESET smart security البته قبل از اینکه اینو نصب کنم همین مشکل وجود داشت. که فکر می کردم از ویروسه و نمی زاشت اینو نصب کنم از کاسپراسکای استفاده کردم ویروساش و شناسایی کرد بعد کاسپراسکای رو پاک کردم اینو زدم آپدیت هم شد و الانم هست.
بجز به آخرین فولدری که تو هر پارتیشن وجود داره همه ی فولدرها اینجورین.
کپی می کنم یه جای دیگه رفع میشه.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 14 تیر 1389 20:15

hamed_1990,
با توجه به توضيحات شما احتمالا اثرات يک ويروس هست، بهتره Kaspersky PURE رو از سايت kaspersky.com دانلود و آپديت کنيد، سپس کل سيستم رو با اون اسکن کرده و بعد از اسکن،‌از امکان my system tune-up قسمتهاي microsoft windows settings troubleshooting و tune up your browser settings سعي کنيد اثرات مخرب ويروس رو تصحيح کنيد

نتيجه رو اعلام کنيد :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Solver, sokuteasemuni, hamed_1990, arashtabaie, CAPTAIN PILOT, sinaset, SAMAN, SHAHRAM

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
44

تاريخ عضويت

توسط hamed_1990 » پنج شنبه 17 تیر 1389 22:39

سلام
گل بود به سبزه نیز آراسته شد!
همه ی اینایی رو که گفتین انجام دادم مشکل خاصی پیدا نکرد و همچنان مشکل اصلی باقیه که هیچ الان هر چی عکس تو صفحه ی ایمیلمه باز نمیشه.  :???:
یه چیز دیگه که امروز متوجه شدم. تو قسمت پروپرتیش این فایل ها گزینه ی هیدن خاموشه اصلا نمیشه فعالش کرد اون بالیی هم تو همش روشنه(رید اونلی رو می گم). این شاید کمکتون کنه.

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » جمعه 18 تیر 1389 06:35

چند بار قصد ورود به مبحث را داشتم با دیدن نام آقا مهدی و شهرام گفتم حتما مشکل حل شده.

نخست اینکه من تمام پست های قبل را با دقت تمام خواندم، و مطالبی که مطرح میکنم اگر تکراری بود هدف تاکید هست نه اینکه بی اطلاع هستم قبلاً به شما توصیه شده است.

1. بارها اشاره کردم، بسیاری از ویروس ها اثرات تخریبی روی فایل میزارن، و نصب آنتی ویروس تنها مانع آلوده شدن باقی فایلها میشود و کمکی به ترمیم اون فایل های آسیب دیده نمیکند. ممکنه این فایل ها مربوط به یک نرم افزار باشند مثلا مرورگرهای شما، ممکن هم هست همون فایل های هدف باشه که تخریب شده. با نصب آنتی ویروس، ویروس حذف شده اما این فایل ها ترمیم نشده باشند. برای همین بد نیست زمان استفاده از آنتی ویروس در زمان های بحرانی، اگر ویروسی از روی هارد یافته شد تحقیق بکنیم که اساسا این ویروس چه نوع تخریبی در سیستم داشته و آیا آن اثرات ترمیم شده است یا خیر؟

2. امکان انتقال فایل ها را دارید یا خیر، این نکته ای است که پرسیده شده بود اما جوابی بهش داده نشده بود، اگر امکانش هست فایل ها را به یک سیستم دیگه منتقل کرده و آزمایش کنید.

البته با این اطلاعات و با توجه به این مورد:
اینا رو از یه ویندوز دیگه با فلش آوردم زدم البته فکر نکنم مشکل از اون باشه چون اوایل مشکلی نبود بعدا پیدا شد. یه مدت کل نمی تونستم نیو فولدر و کلا هر چی نیو هست باز کنم. با ویروس اسکن مشکل برطرف شد. اما بازم تو بعضی قسمت ها که همین مشکلو میده باز نمیشه. ویروس اسکن هم همین دیروز و امروز آپدیت کردم و امتحانشون کردم. چیزی نشون نمیده.

خوب شما ویروس را حذف کردی، احتمالاً این فایل ها هم ترکش هایی از همون ویروس خورده اند و کسی هم ترمیمش نکرده!

بعضی ویروس ها انحصاری یک نرم افزار جهت ترمیم فایل های تخریب شده توسطشون دارند. اگر نام ویروس ها را به خاطر دارید یا در فایل log آنیت ویروس هست بیان کنید شاید مفید باشد. ضمنا جواب سوال 2 هم گره گشاه خواهد بود.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
sokuteasemuni, Mahdi1944, arashtabaie, hamed_1990

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
44

تاريخ عضويت

Re: مشکل در بازکردن بعضی از فولدر ها از طریق اینترنت (حل شد)

توسط hamed_1990 » جمعه 18 تیر 1389 16:15

1- ویروس که یکی نبود، چند تا بود از چند نوع اسمشاشم یادم نمیاد. یه روز فلش آوردم که به کامپیتر دانشگاه وصل کرده بودم یادمم رفته بود که ویروس اسکنمو پاک کردم خلاصه همه چی رو بهم زد. ویروس اسکن جدید هم اجازه نمیداد بزنم ولی نمی دونم چطور شد این کاسپراسکای زده شد و ... . خلاصه قابل استفاده شد و تنها این مشکل باقی مونده بود.
2- با وجود اینکه الان دیگه مشکل از نظر من به دلیلی که می گم حل شدس اما اینو امتحان می کنم می گم تا چند روز بعد.
قبلا که یه فایل جدیدی می ساختم حتی بعد از زدن ویروس اسکن های قبلی، فایلهای قبلی به این حالت در میومدن. اما امروز متوجه شدم شاید به خاطر کارهای دیروز خلاصه یه اتفاقی افتاده که وقتی یه فایل جدید می سازم و محتوای کا یه فایل خراب رو به اون منتقل می کنم دیگه سالم سالم میشه. البته خیلی زیادن و به مرور زمان باید با هر کدومش کارم افتاد همین کارو بکن.
خلاصه به لطف دوستان این مشکل حل شد. آهان راستی اون قضیه ی ایمیل هم فکر کنم از سرویس دهنده بود چون درست شد.
از همهتون ممنونم به خاطر وقتی که گذاشتید و به خاطر مشکلی که حل کردید. :razz: :razz: :razz:

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » شنبه 19 تیر 1389 02:37

hamed_1990,  

:-) بنابراین اساس مشکل نه به ویندوز مربوط بود، نه به مرورگرها .. فقط ویروس که طبیعی ترین مشکلی هست که برای یک سیستم پیش میاد. بهتره عبرت بگیرید و از این به بعد به نام ویروس ها توجه بکنید و بررسی کنید. البته من تعجبم شما از کجا متوجه شدید اصلا این فایل ها ویروس هستند که کاسپر یا ... گرفته است؟ چون در موارد زیادی این آنتی ویروس ها اشتباه میکنند. بنابراین بهتره همیشه نام ویروس را مورد توجه قرار بدهید.  :-)
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi1944, hamed_1990

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
44

تاريخ عضويت

توسط hamed_1990 » يکشنبه 20 تیر 1389 11:51

سلام
من زیاد سر در نمیارم. فقط هر بار که یه فلشو به کامپیترای دانشگاه وصل می کردیم و بعد با ویروس اسکن پاکش می کردیم یه سه چهار تایی قرمز نشون میداد. ویروس اسکنم خودم فقط نود دارم بقیشو دوستم کینگ داشت از اون گرفتم یکی یکی پاک کردم و زدم که کاسپرسای فقط زده شد.
موفق باشید

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » شنبه 26 تیر 1389 08:50

سلام
متاسفانه چند روز پيش به اصرار برادرم، WIN XP SP3 و هارد GB 200 خود را با Win7 و هارد 500 عوض كردم. مشكلي اصلي من دو چيز است:
كاركرد مرورگر IE8 واقعن اسفناك است. براي مثال در همين سنترال، چند تاپيك را از روي اسكرول باز مي كنم، اول اينكه اصلن هيچكدام باز نمي شوند و به چند بار Refresh نياز دارند و دوم اينكه به هيچ عنوان، نام كاربري و پسورد مرا حفظ نمي كنند و تمامي صفحات را گويي براي مهمان باز كرده اند. همچنين سرعت باز شدن صفحات در IE8 از IE7 كندتر است و جالبتر اينكه IE7 نيز از IE6 كندتر است. هم IE7 و IE8 هر دو مشكل بازكردن pop up دارند. حال بنده عطاي IE8 را به لقايش بخشيدم و سراغ Opera رفتم. بدبختانه  Opera از همگي اينها كندتر عمل مي كند، ضمن اينكه براي مثال، براي انتخاب يك موضوع روي اسكرول متحرك سنترال، اسكرول از حركت نمي ايستد و كاربر بايد همانند هفت تيركشهاي تگزاس، به سرعت و دقت، يكي از موضوعات متحرك روي اسكرول را هدف قرار دهد!

براي اينكه مثل روزهاي عادي و با آرامش با شبكه كار كنم، سراغ يكي از CD هاي قديمي كه روي آن IE6 قرار داشت رفتنم كه متاسفانه ويندوز 7 مي گويد نمي تواند ورژن قديمي را به جاي جديد جايگزاري كند.

سؤالات
1) آيا راهي براي حذف IE8 و نصب IE6 در Win7 وجود دارد؟
2) هيچكدام از مترجم هاي نارسيس ازجمله ورژن  5 نيز بر روي Win7 به هيچ صراطي مستقيم نيستند و نصب نمي شوند؛ آيا راهي هست؟

توصيه اخلاقي:
قدر Win XP را بدانيد.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Reza6662 تشکر کرده اند:
Ruozbeh, SAMAN, sinaset, CAPTAIN PILOT

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6427

تشکر کرده: 1655 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » شنبه 26 تیر 1389 12:24

Reza6662 نوشته است:سؤالات
1) آيا راهي براي حذف IE8 و نصب IE6 در Win7 وجود دارد؟
2) هيچكدام از مترجم هاي نارسيس ازجمله ورژن  5 نيز بر روي Win7 به هيچ صراطي مستقيم نيستند و نصب نمي شوند؛ آيا راهي هست؟

توصيه اخلاقي:
قدر Win XP را بدانيد.

سلام اقا رضا
من خودم شخصآ با اینکه سیستم خیلی خوبی دارم (الحمدالله)، ولی سراغ Seven و Vista برای مدت زمان طولانی نرفتم .
من که با همین Xp3 خیلی راحت تر هستم .

اما در پاسخ به سوالات شما
1- احتمالا Ie 6 رویه ویندوز 7 نصب نمی شه ( به دلیلی چون عدم هماهنگی)
2-سایت نرم افزار مورد نظرتون رو چک کردم ، در سایت بیان شده که نسخه 5 با XP,Vista هماهنگ شده ، پس احتمالا نباید با Seven هم مشکلی داشته باشه .!!
پیشنهاد من اینکه به سایت نارسیس لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ، مراجعه کنید ، و در قسمت خدمات به راهنمای  رفع مشکل بروید و چک کنید ببیند ایا مشکل شما هم در لیست انها موجود هست یا که نه( برای دیدن این صفحه لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد و نوع مشکل خود را از میان دو گزینه انتخاب کنید)

====
در رابطه با مرورگر ، پیشنهاد من استفاده از مرورگر سریع و سیر گوگل کروم می باشد که می توانید لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  دانلودش کنید.
باتشکر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
Reza6662

قبليبعدي