جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: شلیک پدافند هوایی پایگاه نهم شکاری بندر عباس

توسط Solver » جمعه 18 تیر 1389 04:49

آقا خبر کشته و زخمی شدن از کجا منتشر شده . یکی به ما سر نخ را بدهد ...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
رضاخان, Mahdi1944, yasermym, sinaset, sokuteasemuni

Major II

Major II

نماد کاربر
260

تشکر کرده: 50 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 آبان 1388 12:11

آرشيو سپاس: 1258 مرتبه در 200 پست

توسط salam_2407 » يکشنبه 27 تیر 1389 10:34

والا این خیر که مثل بمب تو بندر عباس پیچید چون پایگاه تقریبا تو شهره خیلی از مردم که ساکن محله ای توحید نبوت و حتی گلشهر و نخل ناخدا صداشو شنیدند و به خاطر اینکه شب هم بود گلوله ها رو تو آسمون دیدند . نمونه اش هم خودم که با چشم خودم دیدم الان از تعداد دقیق کشته ها خبر ندارم ولی 2 رو زبعد حادثه از یکی از همسایه هامون که تو بیمارستان شهید محمدی دکتره شنیدم که 2 نفر درجا کشته شدند و 6 نفر هم زخمی شدند
آخر من از گیسوی تو ، خود را بیاویزم به دار

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب salam_2407 تشکر کرده اند:
kandoo, alirezak2

Captain II

Captain II

نماد کاربر
965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

توسط victory67 » يکشنبه 27 تیر 1389 12:24

دوست عزیر  شهید محمدی کجا  نیرو هوایی کجا تو باوار امام حسین که بیمارستان هست اگر کسی زخمی شده بود بیمارستان نزدیک میبوردن بیمارشتان دیگی هم هست تو مسیر خو   :-x
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد

Major II

Major II

نماد کاربر
260

تشکر کرده: 50 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 آبان 1388 12:11

آرشيو سپاس: 1258 مرتبه در 200 پست

توسط salam_2407 » يکشنبه 27 تیر 1389 17:38

بیمارستان شهید محمدی با اینکه اسمش بد در رفته و به عنوان کشتارگاه ازش یاد میشه اما امکانات خیلی خوبی داره و احتمالا با وضع بد اونها نمیشده جای دیگه ببرنشون
آخر من از گیسوی تو ، خود را بیاویزم به دار

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 18 دی 1395 11:24

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط Bakhtiyari86 » شنبه 18 دی 1395 11:30

salam_2407 نوشته است:
من پنجشنبه شب مهمون خونه داییم بودم و شب همون جا موندم . خونه داییم کنار پایگاه نهم شکاری بندر عباس است .
دقیقا ساعت 3.15 دقیقه شب بود با صدای مهیبی از خواب بیدار شدیم اومدیم بیرون داییم که سابقه جبهه داشت گفت صدای ضد هوایی است گلوله ها آسمون رو روشن کرده بودند.  من خیلی جا خوردم فکر  کردم  که حتما آمریکا یا اسراییل حمله کردند صدای واقعا وحشتناکی بود گلوله ها رو تو آسمون میدیم که یه دیوار درست کرده بودند زن داییم با 110 تماس گرفت و گفت صدای تیر اندازی شنیدیم اپراتور 110 گفت مثل اینکه تو پایگاه هوایی اشتباها پدافند شلیک کرده.

من یکی از زخمی ها بودم

IrIsT از این پست سپاسگزاري کرده است

Major II

Major II

no avatar
422

تشکر کرده: 75 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 6 تیر 1389 19:04

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 2 پست

توسط IrIsT » جمعه 24 دی 1395 11:14

سلام و درود.
منم پام ترکش خورده.تو خواب هم آسایش نداریم.اما خوبه.هاست رایگان بهمون میدن :D :D :D
آقا شایعه نیست یک موقع؟اینکه کشته و زخمی داده باشیم؟اگر واقعیت داشته باشه,افسر شیفت و اون طرف و همرو به باد میدن.کشتن که عمدا و سهوی باشه اونم با شلیک این همه گلوله,کم جرمی نداره و کم دردسری برای خیلیا ایجاد نمیکنه.
اینکه کشته شده باشن و اینکه واقعیت داشته باشه,مطمین باشید توی همه خبرگزاری های خارجی میگن و اینکه خیلی جاها پخش میشه.
اما اینکه انجام شده باشه رو نمیدونم و دوستان دیگه گفتن انجام شده.احتمالا اهداف پرنده ای رو دیدن و اینکه این موقع این کار انجام شده باشه,زیاد هستش.چون این موقع,برای دشمن ها زمان طلایی هستش.چون شب هستش و .....
کسی دلیل رسمی اینو میدونه.آیا واقعا اشتباهی بوده یا اینکه هدفی رو دیدن و زدن پرپر کردنشون؟
)

آیدی تلگرام : [url]@AmirAm67[/url]    -   ایمیل :  iedb.team@gmail.com

قبلي