در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1851

تشکر کرده: 247 مرتبه
تشکر شده: 291 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

محل سکونت

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

خواستگار، دختر مورد‌علاقه‌اش را كشت

توسط AGeNiS1 » دوشنبه 14 تیر 1389 16:23

مردي كه دختر مورد علاقه‌اش را بعد از پاسخ منفي به قتل رسانده بود ، در دادگاه كيفري استان تهران محاكمه مي‌شود.

به گزارش فارس، ساعت 23، 6 مرداد سال 88 ، مأموران كلانتري 111 هفت چنار از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران بزرگ از وقوع يك درگيري منجر به ضرب و جرح باخبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه واقع در خيابان قزوين متوجه شدند زن جواني به نام راحله 30 ساله به همراه مرد جواني به شدت مجروح شده و راحله قبل از رسيدن بيمارستان به قتل رسيده است.

بررسي از شاهدان نشان داد راحله به همراه برادرش در حال عبور از خيابان بوده است كه يك موتورسيكلت پس از تعقيب، به آنها نزديك شده و با جسمي شبيه به قمه اين 2 نفر را زخمي كرده است.

تحقيقات از خانواده راحله آغاز شد تا اينكه اعضاي اين خانواده مدعي شدند فرد ضارب مجيد نام داشته است كه پس از شنيدن جواب منفي از راحله وي را تهديد به قتل كرده است.

مجيد شناسايي شد و تحقيقات براي شناسايي محل اختفاي وي و بازداشت او آغاز شد تا اينكه 4 روز بعد از قتل، اين فرد به پليس آگاهي تهران بزرگ مراجعه كرد و خود را به مأموران تحويل داد.

مجيد مدعي شد از چند سال قبل با راحله ازدواج موقت كرده است تا اينكه يك ماه قبل مدت اين ازدواج به پايان رسيده و راحله نيز حاضر به تمديد ازدواج نشده است.

وي افزود: روز حادثه با پدر راحله درگيري لفظي پيدا كردم و از او خواستم تا در زندگي راحله دخالت نكند و اجازه دهد، وي تصميم صحيحي بگيرد و با من زندگي‌اش را ادامه دهد.

متهم همچنين مدعي شد پول وديعه مسكن را به اتفاق مقتول تهيه كرده بود و به خاطر اعتمادي كه به مقتول داشته است،‌ قولنامه به نام مقتول امضا شده بود اما بعد از اتمام مدت قرارداد پدر و برادر مقتول قصد تصاحب آن پول را داشتند.

با اعتراف متهم به ارتكاب قتل همسرش، قرار مجرميت وي از سوي دادسراي جنايي تهران صادر و پرونده براي رسيدگي به دادگاه كيفري استان تهران ارجاع داده شد تا بعد از تعيين وكيل براي وي، زمان رسيدگي به آن مشخص شود.
  
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب AGeNiS1 تشکر کرده اند:
MOHAMMAD JAFAR, Mahdi1944, Reza6662

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان