سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

سلام

مدير انجمن: شوراي نظارت

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 خرداد 1389 16:45

آرشيو سپاس: 13151 مرتبه در 1830 پست

سلام

توسط رونین » جمعه 25 تیر 1389 09:57

با عرض سلام  
بنده یکسری مطلب در مورد سخنان بزرگان و شخص آدولف هیلتر فرستاده بودم اما اکنون معلوم نیست چه بلایی سرشون اومده.اگه حذف شدند به چه دلیل؟اگر نه که چی شدند؟
اگه کسی پیداشون کرد به ما هم بگه چون بنده به شخص پیشوا به دلیل احترام و علاقه ای که ایشون به مادر بزرگوارشون داشتند علاقه مند هستم واز حذف مورد فرستاده شده اصلا خوشم نمیاد. با تشکر
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
          زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
                          اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
                                                   مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب رونین تشکر کرده اند:
basiran

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: سلام

توسط Mahdi1944 » جمعه 25 تیر 1389 18:47

رونین,
اگر قوانين انجمن رو مطالعه بفرماييد موضوع کاملا روشن هست
اگر صرفا برخي سخنان اين فرد بوده، که بسياري از اونها قبلا ارسال شده و ممکنه تکراري بوده باشه، اگر تکراري نبوده، شما تاپيکهاي غير مرتبط زيادي در بخش گياه پزشکي ارسال کرده بوديد که واضح هست چرا حذف شده

اگر حمايت و طرفداري از جنايتکاران تاريخ هست، هم مطلقا حمايت از اين گروهک‌ها، فرقه‌ها اشخاص و رژيمها منفور مانند صهيونيسم، نازيسم، فراماسون، بعث و امثال اون در اين انجمن مجاز نبوده و به شدت با چنين مواردي برخورد خواهد شد

موفق باشيد :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
nt, oweiys, sokuteasemuni, SAMAN, sinaset, shola, achachi98, ARafiee, CAPTAIN PILOT

Major

Major

نماد کاربر
1885

تاريخ عضويت

پنج شنبه 23 مهر 1388 18:31

آرشيو سپاس: 2891 مرتبه در 1282 پست

توسط misam5526 » جمعه 25 تیر 1389 19:35

باورکردنی نیست.....

جناب رئیس بزرگ چهار خط توضیح داند وتازه تاپیک رو هم ممهور نفرمودند؟؟!! $-)  $-)  $-)  $-)

رونین برو که شانست آورده ! زمان ما که فقط با دو کلمه "تاپیک قفل شد "روبرو می شدیم.  :sad:

البته آقای مدیر هم رو شانسه که کاربر میلاد این دورو ورا نمیاد و گرنه این تغییر روحیه رو یه بررسی روانشناختی میکرد(اونم به سبک آبادانی) آخرش هم نتیجه میگرفت که بله پای یه زن درمیونه!!!  :)  :)

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تاريخ عضويت

توسط رونین » يکشنبه 27 تیر 1389 08:56

سلام misam5526
ممنون از شما که به فکر من هستی این محبت شمارو میرسونه ولی میدونی رونین یعنی چه؟؟؟؟؟

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تاريخ عضويت

توضیح در مورد عقیده

توسط رونین » يکشنبه 27 تیر 1389 09:03

با سلام خدمت تمامي دوستان
بنده طرف دار هيچ فرقه اي نيستم وکاري هم به افکارشون ندارم من فقط عقيده دارم صفات خوب رو از هر شخص حتي اگه بد يا منفور باشه بايد ياد گرفت من به هر شخصي که به مادرش احترام بذاره احترام ميذارم مي خواد هيتلر باشه يا هر شخص ديگه اين عقيده من هست و کسي اجازه توهين به عقيده منو نداره حالا هر کي مي خواد باشه.نمی دونم چرا یک طرفه سکه همیشه دیده میشه ما قصد دفاع از هیچ شخص منفوری رو نداریم چون خودش باید از خودش در پیشگاه عدل الهی دفاع کنه و اینکه مگه نشنیدین یک گنه کار رو هیچ گاه ذلیل و خوار ندون شاید عملی داشته باشه که در پیشگاه خدا از تو برتر باشه...

زیبنده
.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب رونین تشکر کرده اند:
Reza6662, HORLIKAN, achachi98

Major II

Major II

نماد کاربر
260

تشکر کرده: 50 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 آبان 1388 12:11

آرشيو سپاس: 1258 مرتبه در 200 پست