سلام

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11866 بار

سلام

پست توسط رونین » جمعه 25 تیر 1389, 10:57 am

با عرض سلام
بنده یکسری مطلب در مورد سخنان بزرگان و شخص آدولف هیلتر فرستاده بودم اما اکنون معلوم نیست چه بلایی سرشون اومده.اگه حذف شدند به چه دلیل؟اگر نه که چی شدند؟
اگه کسی پیداشون کرد به ما هم بگه چون بنده به شخص پیشوا به دلیل احترام و علاقه ای که ایشون به مادر بزرگوارشون داشتند علاقه مند هستم واز حذف مورد فرستاده شده اصلا خوشم نمیاد. با تشکر
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

Re: سلام

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 25 تیر 1389, 7:47 pm

,
اگر قوانين انجمن رو مطالعه بفرماييد موضوع کاملا روشن هست
اگر صرفا برخي سخنان اين فرد بوده، که بسياري از اونها قبلا ارسال شده و ممکنه تکراري بوده باشه، اگر تکراري نبوده، شما تاپيکهاي غير مرتبط زيادي در بخش گياه پزشکي ارسال کرده بوديد که واضح هست چرا حذف شده

اگر حمايت و طرفداري از جنايتکاران تاريخ هست، هم مطلقا حمايت از اين گروهک‌ها، فرقه‌ها اشخاص و رژيمها منفور مانند صهيونيسم، نازيسم، فراماسون، بعث و امثال اون در اين انجمن مجاز نبوده و به شدت با چنين مواردي برخورد خواهد شد

موفق باشيد :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 2859 بار

پست توسط misam5526 » جمعه 25 تیر 1389, 8:35 pm

باورکردنی نیست.....

جناب رئیس بزرگ چهار خط توضیح داند وتازه تاپیک رو هم ممهور نفرمودند؟؟!! $-) $-) $-) $-)

رونین برو که شانست آورده ! زمان ما که فقط با دو کلمه "تاپیک قفل شد "روبرو می شدیم. :sad:

البته آقای مدیر هم رو شانسه که کاربر میلاد این دورو ورا نمیاد و گرنه این تغییر روحیه رو یه بررسی روانشناختی میکرد(اونم به سبک آبادانی) آخرش هم نتیجه میگرفت که بله پای یه زن درمیونه!!! :) :)
[img]http://www.beiragh.com/images/1006.jpg[/img]

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط رونین » یک شنبه 27 تیر 1389, 9:56 am

سلام misam5526
ممنون از شما که به فکر من هستی این محبت شمارو میرسونه ولی میدونی رونین یعنی چه؟؟؟؟؟

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

توضیح در مورد عقیده

پست توسط رونین » یک شنبه 27 تیر 1389, 10:03 am

با سلام خدمت تمامي دوستان
بنده طرف دار هيچ فرقه اي نيستم وکاري هم به افکارشون ندارم من فقط عقيده دارم صفات خوب رو از هر شخص حتي اگه بد يا منفور باشه بايد ياد گرفت من به هر شخصي که به مادرش احترام بذاره احترام ميذارم مي خواد هيتلر باشه يا هر شخص ديگه اين عقيده من هست و کسي اجازه توهين به عقيده منو نداره حالا هر کي مي خواد باشه.نمی دونم چرا یک طرفه سکه همیشه دیده میشه ما قصد دفاع از هیچ شخص منفوری رو نداریم چون خودش باید از خودش در پیشگاه عدل الهی دفاع کنه و اینکه مگه نشنیدین یک گنه کار رو هیچ گاه ذلیل و خوار ندون شاید عملی داشته باشه که در پیشگاه خدا از تو برتر باشه...

زیبنده
.

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1137 بار
سپاس‌های دریافتی: 1124 بار

پست توسط salam_2407 » یک شنبه 27 تیر 1389, 10:10 am

فکر میکنم شوالیه بدون ارباب باشه :?
آخر من از گیسوی تو ، خود را بیاویزم به دار

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”