سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 خرداد 1389 16:45

آرشيو سپاس: 13151 مرتبه در 1830 پست

سوال و پیشنهاد

توسط رونین » دوشنبه 28 تیر 1389 23:18

با سلام
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
خدمت شما عرض کنم
1-بنده یکسری مطالب در مورد مسائل زناشویی و موارد مربوط به ان"مسئل جنسی هم مربوط به اقایان و خانوم ها"مسئال مربوط به اناتومی اسپرم"بیماری و غیره دارم ایا مجازه ارسال کنم یا خیر؟ضمنا این موارد از مقالات خارجی و داخلی بوده و بنده در مورده انها فقط اطلاع داشته و صاحب نظر نیستم.
2-بنده تعداد زیادی کتب تاریخی دارم از سرگذشت گرفته تا.....هم مربوط به پادشاهان جهانه و هم مربوط به پادشاهان کشور عزیز خودمان ایران البته از سخنان شخصییت های منفور به قول دوستان هم هست به طور کل همه افراد بزرگ گذشته "مذهبی یا غیره مجازه بیارم یا نه؟
3-قوانین این انجمن خیلی طولانی هست بهتره کوتاه باشند تا بشه خوندشون !
4-بهتره کلیه موارد در یک صفحه کد بندی شده تا راحت تر بتوان انجمن مورد نظر را انتخاب کرد یه جدول خودم درست میکنم میفرستم بعد نظر بدید.
5-این سایت و انجمن بسیار مفید هستند و لی یه عیبی که داره زیاد رو مخ تازه واردا راه میره بهتره یکسری  قوانین کلی ولی کوتاه برای هر کاربر ارسال بشه تا دچار مشکل نشه که هر کسی از راه برسه یه حرفی بزنه!بعد در وقت مناسب کلیه قوانین رو بخونه!
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
          زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
                          اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
                                                   مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: سوال و پیشنهاد

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 29 تیر 1389 02:50

رونین جان
1- ارسال مطالب مورد نظر شما طبق قوانين انجمن مجاز نيست
2- اگر کتابهاي معتبري هستند، با ذکر منبع ميتونيد در بخش تاريخ قرار بديد
3- به هر حال اداره‌ي يک محيط بدون وجود قوانين جامع و کامل امکان پذير نيست، اما با پيشنهاد ارسال قوانين مهمتر و کليدي که اغلب کاربران تازه وارد با اونها احتمالا برخورد خواهند داشت موافقم، ايده‌ي مناسبي هست که بررسي خواهد شد
4- اين مورد رو متوجه نشدم منظور شما چه بوده
5- از ابراز لطف و علاقه‌ي شما به انجمن خودتون سپاسگزارم، در مورد ارسال قوانين هم پيشنهاد مفيدي هست و احتمالا انجام خواهد شد

موفق باشيد :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
yasermym, @lirez@, sinaset, CAPTAIN PILOT, achachi98, AGeNiS1, Shahbaz, nt, ARafiee

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
198

تاريخ عضويت

يکشنبه 19 اردیبهشت 1389 22:51

خانه

آرشيو سپاس: 646 مرتبه در 144 پست

توسط kandoo » يکشنبه 3 مرداد 1389 12:33

با سلام خدمت کاربران گرامی‌ و مدیریت محترم سایت
یک پیشنهاد دارم:

با وجود حجم بالای ارسال روزانه اخبار و حوادث، بسیاری از موضوعات و بحثهای تحلیلی از دید کاربران، پنهان می‌ماند " در قسمت نمایش موضوعات فعال صفحه نخست انجمن "
آیا میشود تغییری صورت داد و " نمایش موضوعات فعال" را به دو قسمت تبدیل کرد و نمایش اخبار و حوادث را از بقیه موضوعات جدا کرد؟
با سپاس

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب kandoo تشکر کرده اند:
nt, SHAHRAM, CAPTAIN PILOT, AGeNiS1

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 3 مرداد 1389 15:21

kandoo,

اين ايده قبلا هم مطرح شده، شايد در آينده يک اسکرول در پايين انجمن نيز اضافه شود که اخبار در اون نمايش داده شود، اما به طور کلي نبايد به اسکرول به عنوان يک ابزار کاربري نگاه کرد، يلکه صرفا يک ويترين براي ديدن عناوين جديد، در انجمن امکانات بسيار مناسبي براي ديدن تمامي موضوعات خوانده نشده و فعال انجمن وجود داره که در بالاي انجمن قابل دسترسي هست، مانند: مشاهده پست هاي خوانده نشده که با اون ميتونيد تمامي تاپيکهايي که در انجمن توسط شما مشاهده نشده رو ديد و بر اساس تاريخ مرتب ميشوند، به هر حال انجمن در حال بزرگ شدن هست و نميشه بخشي رو مجبور به کم کاري کرد تا ديگر بخشها پر رنگ تر شوند، شايد نياز هست دوستان عادت خودشون رو عوض کنند، دير يا زود هر چه ديگر بخشها کنترل شوند، محدوديت 30 يا حتي 100 تاپيک در ليست اسکرول تمام فعاليتهاي انجمن رو پوشش نخواهد داد و ....
منطقي هم نيست،‌ فعاليتها رو محدود کنيم، در حال بررسي يک بخش مخصوص مقالات استاندارد و تاليفي يا ترجمه شده هستيم که فکر ميکنم در صورت عملي شدن (امکان عملياتي شدن وجود داشته باشه) بسيار مفيد خواهد بود

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

sinaset, SHAHRAM, un4given.1991, kandoo, @lirez@, AGeNiS1, Ruozbeh, nt, CAPTAIN PILOT, HORLIKAN

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6423

تشکر کرده: 1655 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » يکشنبه 3 مرداد 1389 15:49

Mahdi1944 نوشته است:kandoo,
اين ايده قبلا هم مطرح شده، شايد در آينده يک اسکرول در پايين انجمن نيز اضافه شود که اخبار در اون نمايش داده شود، اما به طور کلي نبايد به اسکرول به عنوان يک ابزار کاربري نگاه کرد، يلکه صرفا يک ويترين براي ديدن عناوين جديد، در انجمن امکانات بسيار مناسبي براي ديدن تمامي موضوعات خوانده نشده و فعال انجمن وجود داره که در بالاي انجمن قابل دسترسي هست، مانند: مشاهده پست هاي خوانده نشده که با اون ميتونيد تمامي تاپيکهايي که در انجمن توسط شما مشاهده نشده رو ديد و بر اساس تاريخ مرتب ميشوند، به هر حال انجمن در حال بزرگ شدن هست و نميشه بخشي رو مجبور به کم کاري کرد تا ديگر بخشها پر رنگ تر شوند، شايد نياز هست دوستان عادت خودشون رو عوض کنند، دير يا زود هر چه ديگر بخشها کنترل شوند، محدوديت 30 يا حتي 100 تاپيک در ليست اسکرول تمام فعاليتهاي انجمن رو پوشش نخواهد داد و ....
منطقي هم نيست،‌ فعاليتها رو محدود کنيم، در حال بررسي يک بخش مخصوص مقالات استاندارد و تاليفي يا ترجمه شده هستيم که فکر ميکنم در صورت عملي شدن (امکان عملياتي شدن وجود داشته باشه) بسيار مفيد خواهد بود

سلام اقا مهدی
حرف شما کاملا به منطق نزدیک تر است
مثلا انجمن مثلی پسی ورد ، روزانه شاید بیش از 500 پست ارسالی داشته باشد ، وبیش از  100 کاربر فعال ...

به نظر من  شما 5 گزینه "مشاهده پست های بدون جواب ، نمایش موضوعات فعال، مشاهده پست های خوانده نشده و مشاهده پست های جدید و نمایش پست های شما"
را وسط چین کرده و فونت ان را کمی بزرگ تر و رنگ ان ها را هم کمی پرنگ تر کنید

به نظر من در اینده با شلوغ تر شدن مباحث انجمن ، اسکرول را کاملا برداشته یا که فقط مخصوص موضوعی خاصی کنید ( همان موضوعی که خود شما با ان اشاره کردید)

باتشکر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
AGeNiS1, nt, Ruozbeh, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 3 مرداد 1389 16:32

sinaset,  
بزرگ کردن لينکها شايد مفيد واقع شود،‌اما بيش از اون نياز به فرهنگ سازي هست، من با حذف اسکرول موافق نيستم و تا زماني که از نظر فني امکان اون وجود داشته باشه اون رو حفظ خواهم کرد، چون به ضرورت اون اعتقاد دارم (بر اساس تجربه‌اي که دارم)، به همين دليل هم مدتي پيش بسياري از اجزاي انجمن بازنويسي شد که از جمله اونها اسکرول بود که کاملا از نو بازنويسي و بهينه سازي شد تا هم ضعفهاي اون در مقابل ddos رفع شود و هم لود غير عادي ايجاد نکند (سيستمهاي متداول با بزرگ شدن انجمن، جستجو را دشوار و باعث ايجاد فشار روي سرور ميشوند و به همين دليل اغلب انجمنهاي بزرگ مجبور به حذف اون ميشوند و ...)

به هر حال باز تاکيد ميکنم، بايد از ابرازهاي کاربردي تري که در بالاي انجمن قرار داده شده استفاده کرد :D

nt, sinaset, AGeNiS1, CAPTAIN PILOT

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6423

تشکر کرده: 1655 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » يکشنبه 3 مرداد 1389 16:40

Mahdi1944 نوشته است:sinaset,  
بزرگ کردن لينکها شايد مفيد واقع شود،‌اما بيش از اون نياز به فرهنگ سازي هست، من با حذف اسکرول موافق نيستم و تا زماني که از نظر فني امکان اون وجود داشته باشه اون رو حفظ خواهم کرد، چون به ضرورت اون اعتقاد دارم (بر اساس تجربه‌اي که دارم)، به همين دليل هم مدتي پيش بسياري از اجزاي انجمن بازنويسي شد که از جمله اونها اسکرول بود که کاملا از نو بازنويسي و بهينه سازي شد تا هم ضعفهاي اون در مقابل ddos رفع شود و هم لود غير عادي ايجاد نکند (سيستمهاي متداول با بزرگ شدن انجمن، جستجو را دشوار و باعث ايجاد فشار روي سرور ميشوند و به همين دليل اغلب انجمنهاي بزرگ مجبور به حذف اون ميشوند و ...)

به هر حال باز تاکيد ميکنم، بايد از ابرازهاي کاربردي تري که در بالاي انجمن قرار داده شده استفاده کرد :D

سلام اقا مهدی
ممنون بابت پاسخ گویی
==
به هر حال شما مدیر اینجا هستید، و تصمیم نهایی با شماست .
به هر حال باز تاکيد ميکنم، بايد از ابرازهاي کاربردي تري که در بالاي انجمن قرار داده شده استفاده کرد
در رابطه با این موضوع با شما کاملا موافق هستم
من به شخصه خیلی وقته دیگه از اسکرول بار استفاده نمی کنم ،و همیشه از امکان "مشاهد پست ها جدید " و "نمایش پستهای شما" استفاده می کنم
اینطوری کلیه پست ها تویه زاویه دید هر کاربری قرار می گیرید.
باتشکر از شما
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
Mahdi1944, AGeNiS1, nt

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
198

تاريخ عضويت

يکشنبه 19 اردیبهشت 1389 22:51

خانه

آرشيو سپاس: 646 مرتبه در 144 پست

توسط kandoo » يکشنبه 3 مرداد 1389 17:31

Mahdi1944نوشته:
شايد در آينده يک اسکرول در پايين انجمن نيز اضافه شود که اخبار در اون نمايش داده شود

من با این روش موافق هستم که اسکرول اخبار و حوادث کاملا جداگانه نمایش داده شود
من با حذف اسکرول موافق نيستم و تا زماني که از نظر فني امکان اون وجود داشته باشه اون رو حفظ خواهم کرد، چون به ضرورت اون اعتقاد دارم (بر اساس تجربه‌اي که دارم)

حق با شماست ،من به واسطه همین اسکرول جذب این سایت شدم
در انجمن امکانات بسيار مناسبي براي ديدن تمامي موضوعات خوانده نشده و فعال انجمن وجود داره که در بالاي انجمن قابل دسترسي هست، مانند: مشاهده پست هاي خوانده نشده که با اون ميتونيد تمامي تاپيکهايي که در انجمن توسط شما مشاهده نشده رو ديد و بر اساس تاريخ مرتب ميشوند،

بله این درسته ولی‌ متأسفانه بسیاری از موضوعات خیلی‌ جذاب هستند که با توجه به تاریخ نگارش آن بایستی ۱۵ الی ۲۰ صفحه از پستهای مربوطه را ورق زد تا آن را مشاهده کرد " به عنوان مثال بخش سایر گفتگوها دارای بیش از ۹۵ صفحه میباشد " شاید بتوان موضوعاتی را که تعداد زیادی از کاربران به آن علاقه نشان داده و پاسخ گفته‌اند را نیز در میان ابزارهای کاربردی بالای انجمن قرار داد " فرضا تحت عنوان بحثهای داغ "
به هر حال باز تاکيد ميکنم، بايد از ابرازهاي کاربردي تري که در بالاي انجمن قرار داده شده استفاده کرد  :D

کاملا صحیح پس لطفا اگر مقدور بود " بحثهای داغ " رو هم به آنها اضافه کنید ^:)^

با سپاس

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب kandoo تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT