مخابرات تماس های شما رو کنترل می کند

در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

مدیران انجمن: SHAHRAM, شوراي نظارت

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

مخابرات تماس های شما رو کنترل می کند

پست توسط مرتیکه کچل » جمعه 13 مرداد 1385, 1:09 am

مخابرات تماس های شما رو کنترل می کنید

تصویر

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED » جمعه 13 مرداد 1385, 1:12 am

چه با حال :::P چه طوري :-(

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 147 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 » جمعه 13 مرداد 1385, 1:20 am

اين کار که کاري نداره به راحتي شما را از طريق شماره تلفن با ip همسان ميکنند و نتايج شما را در اينترنت ميتوانند بررسي
کنند يکي از اهداف اينترنت ملي (چه مسخره) اينکه اشخاص را کاملا کنترل کنند و به هر نفر فقط يک خط اينتر نت بدهد دقيقا مثل موبايل :-o
 تصویر

تصویر

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر

پست توسط مرتیکه کچل » جمعه 13 مرداد 1385, 1:31 am

این کار یعنی وارد شدن تو حریم خصوصی مردم

یادمه تو روزنامه خوندم همشهری بودآمریکه 6 ماه پیش قرار بود همچین کاری کنند که بوش دستور داده بود اما با مقاومت شدید مردم روبرو شد وحتی عذر خواهی کرد اما اینجا افسوس ! :x

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 13 مرداد 1385, 3:24 am

مرتیکه کچل
عکسي که گذاشتيد قابل رويت نيست
اگر مدرکي در اين زمينه داريد لطفا اعلام کنيد
در هر صورت شنود مکالمات در مواردي خاص که به امنيت ملي يک کشور مربوط باشه صورت مي‌گيره، و البته با مجوز سازمانهاي مربوطه و در اين جاي هيچ بحثي هم نيست، چرا که بايد صورت بگيره
اما اگر شنود مکالمات بدون هدف و به صورت گسترده هست بايد عرض کنم چنين ضرفيت ذخيره سازي اطلاعاتي در اين ارگانها وجود نداره که مکالمات 60 ميليون نفر رو کنترل کنند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 147 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 » جمعه 13 مرداد 1385, 3:37 am

Mahdi1944 نوشته شده:مرتیکه کچل
در هر صورت شنود مکالمات در مواردي خاص که به امنيت ملي يک کشور مربوط باشه صورت مي‌گيره، و البته با مجوز سازمانهاي مربوطه و در اين جاي هيچ بحثي هم نيست، چرا که بايد صورت بگيره
اما اگر شنود مکالمات بدون هدف و به صورت گسترده هست بايد عرض کنم چنين ضرفيت ذخيره سازي اطلاعاتي در اين ارگانها وجود نداره که مکالمات 60 ميليون نفر رو کنترل کنند

این نامه را من 1 ماه پیش دریافت کردم نامه کاملاگویای ورود به حریم شخصی است متاسفانه آنرا پیدا نکردم تا بزارم البته با حرف شما هم موافقم نمی شود همه را کنترل کرد ولی .....
 تصویر

تصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: بزقوش?؟قافلانکوه
سپاس‌های ارسالی: 2945 بار
سپاس‌های دریافتی: 2309 بار

پست توسط achachi98 » جمعه 13 مرداد 1385, 12:08 pm

نخير اينطوري هم نيست
باباي من مخابراته
ميگه بايد از اطلاعات نامه بدن که تلفن کيو تو کنترل بزاريم بدن
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Atlantis اگر اومدی به من pm بده منتظرتمتصویر

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر

پست توسط مرتیکه کچل » جمعه 13 مرداد 1385, 2:03 pm

Kingman_62 نوشته شده:
Mahdi1944 نوشته شده:مرتیکه کچل

این نامه را من 1 ماه پیش دریافت کردم نامه کاملاگویای ورود به حریم شخصی است متاسفانه آنرا پیدا نکردم تا بزارم البته با حرف شما هم موافقم نمی شود همه را کنترل کرد ولی .....

بله کاملا با نظر شما موافق هستم

با نظر جناب مهدی بسیار بسیار مخالف :-o

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 17 بار
سپاس‌های دریافتی: 19 بار

پست توسط akhmail » جمعه 13 مرداد 1385, 2:17 pm

به نظر منم كنترل 70 ميليون نفر يا بهتر بگيم n ميليون خط مخابراتي كار مشكلي هست و از عهده’ اينها خارجه!
بيستون را عشق کند و شهرتش فرهاد برد.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 13 مرداد 1385, 3:32 pm

مرتیکه کچل عکس شما قابل نمايش هست، لطفا از شايعه پراکني خودداري کنيد
اين نامه هيچ ربطي به شماره تلفنهاي شخصي نداره و تنها براي کنترل ف_ * ل*_ ت ر اينترنت هست
اگر کمي به شبکه آشنا باشيد خيلي ساده متوجه خواهيد شد که ثبت اطلاعات به صورت لوگ تنها براي تجزيه و تحليل اطلاعات هست که اون هم جنبه امنيتي داره و در هر کشوري انجام مي‌شه، و نه ضبط ارتباطهاي صوتي که حجم بسيار بالاتري خواهد داشت، لطفا در آينده اينگونه مسائل که ناشي از ضعف اطلاعاتي هست رو مطرح نکنيد :x
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر

پست توسط مرتیکه کچل » جمعه 13 مرداد 1385, 4:32 pm

Mahdi1944,

بله حتما :razz: :-)

ولی شایعه پرانی رو نمی تونم قبول کنم ! :?

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2886 بار

پست توسط SHAHRAM » جمعه 13 مرداد 1385, 8:12 pm

خيل بعيده..يعني اصلا امکان نداره اين همه شماره....
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

ارسال پست

بازگشت به “شبکه”