در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

2371

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 24 فروردین 1387 22:03

آرشيو سپاس: 11729 مرتبه در 2040 پست

اطلاعات ارزشمندي از سازمان اطلاعات آمريكا توسط اميري به ايرا

توسط yasermym » چهارشنبه 30 تیر 1389 13:49

يك منبع آگاه در گفت‌وگو با فارس:

اطلاعات ارزشمندي از سازمان اطلاعات آمريكا توسط اميري به ايران منتقل شد
خبرگزاري فارس: يك منبع مطلع جزئياتي از اطلاعات منتقل شده از سازمان اطلاعات مركزي آمريكا توسط شهرام اميري به كشورمان را تشريح و 2 شماره پلاك متعلق به خودروهاي سيا را نيز اعلام كرد.يك مقام آگاه در گفت‏وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس با اشاره به بازگرداندن شهرام اميري پژوهشگر ايراني به كشور و شكست مفتضحانه دستگاههاي اطلاعاتي و رسانه‌اي اين كشور در اين موضوع گفت: اين يك جنگ اطلاعاتي بين سازمان اطلاعات مركزي آمريكا و ما بود كه طراحي و مديريت آن توسط ايران انجام شد.

وي يادآور شد: ما در طراحي اين جنگ هدف‌گذاري اطلاعاتي مختلفي را ديده بوديم و به فضل خدا به همه اهداف خود در اين جنگ دست يافتيم بدون آنكه حريف ما هيچ پيروزي واقعي را به دست بياورد.

اين مقام آگاه، يكي از اين پيروزي‌ها را همين اظهارات مسئولان امنيتي آمريكا دانست كه گفته بودند " اطلاعات اميري نزد ماست و خود او در ايران ".

وي در تشريح اين موضوع گفت: ما در هدف‌گذاري خود به دنبال اين بوديم كه از درون سازمان اطلاعات مركزي آمريكا اطلاعات خوبي را به‏دست بياوريم و در مقطعي كه آقاي شهرام اميري در آمريكا بود، توانستيم ارتباطي را با وي در سال 88 برقرار كنيم و اطلاعات بسيار ارزشمندي از اين طريق به دست آمد و در عين حال ايشان مديريت و راهنمايي نيز شدند.

" به دليل آنكه اطلاعات شهرام اميري به خاطر فشردگي زماني و ملاحظات خاص از طريق ارتباط از راه دور قابل دريافت نبود، در بازگشت به ميهن اسلامي اين اطلاعات منتقل شد و دستگاههاي اطلاعاتي جمهوري اسلامي ايران هم اكنون جزئيات ارزشمندي از سازمان اطلاعات مركزي آمريكا در اختيار دارند كه پيروزي بسيار بزرگي است. "

* كشف ليست مورد نظر سيا براي ربايش

وي در خصوص نوع اطلاعاتي كه هم اكنون در اختيار نيروهاي اطلاعاتي كشورمان است نيز گفت: ‌اين اطلاعات هدف‌گذاري شده در حوزه‌هاي مختلفي است؛ اولاً مشخص شد سيا در مقابل كلاهبرداران حرفه‌اي باز هم فريب اطلاعاتي خورده است و برخي سازمان‌هايي كه براي سيا كار جمع‌آوري اطلاعات انجام مي‌دهند چون فهميده‌اند اين سازمان در مورد فعاليت صلح آميز هسته‌اي كشورمان جهت‌گيري مشخصي دارد و فقط بر گزينه انحرافي تاكيد مي‌كند، با گرفتن پول‌هاي كلان، اطلاعات كاملا منحرف و غلطي به آنها منتقل كرده‌اند كه اين اطلاعات هم اكنون در اختيار ما به طور كامل قرار گرفته است و آنها توانسته‌اند از اين طريق يك كلاهبرداري حرفه‌اي را انجام دهند كه يكي از آنها، سازمان تروريستي منافقين است.

وي همچنين ادامه داد: ما توانستيم اين موضوع را بفهميم كه آمريكائيها براي تكميل سناريوي فريبكارانه خود، در پي چه اقدامات ديگري بوده و به دنبال چه نفراتي براي ربايش و مستندسازي جعلي هستند.

به گفته اين كارشناس مسائل بين‌الملل، چون سيا اصرار داشته كه همين جهت‌گيري را داشته باشد، با اتكا به اطلاعات غلط راه‌هايي را پيموده و ادعاهايي را مطرح كرده است و حتي به آژانس بين‌المللي انرژي اتمي فشار وارد كرده بود اما براي اثبات اين ادعاهاي واهي دنبال آدم‌ربايي و تكميل مستندات براي فريب‌كاري بودند و بر همين اساس به آقاي اميري پيشنهاد دادند با به‏عهده گرفتن جزئيات و اسناد دروغين يك لپ‌تاپ موهوم از مواهب مادي كلاني برخوردار شود.

اين مقام مطلع با تاكيد بر اينكه اگرچه آمريكائيها بعدها فهميدند فريب خورده‌اند اما به خاطر تكرار ادعاهاي كذب، راهي جز ادامه همين مسير را نداشتند، اضافه كرد: اطلاعات و جزئيات فراواني در خصوص اين فريب خوردگي آمريكا موجود است كه در صورت نياز جزئيات آن مطرح مي‌شود.

* راه‌هاي نفوذ و ضربه پذيري سازمان اطلاعات مركزي آمريكا را تكميل كرديم

وي در خصوص ديگر اطلاعات هدف‌گذاري شده كه توسط شهرام اميري در اختيار جمهوري اسلامي ايران قرار گرفته است نيز گفت: ما همچنين راه‌هاي نفوذ و ضربه پذيري سازمان اطلاعات مركزي آمريكا را تكميل كرديم و برخي مكان‌ها، افراد و مرتبطين آنها نيز شناسايي شد.

اين منبع آگاه تصريح كرد: علاوه بر آنكه شيوه‌ها و روش‌هاي فعاليت‌هاي آنها در صحنه مشخص شد، موضوعات جزئي‌تر مانند خودروهاي آنها نيز مورد شناسايي قرار گرفت كه در صورت نياز جزئيات بيشتر آن اعلام مي شود.

* اعلام شماره‌هاي 2 خودرو متعلق به سازمان اطلاعات مركزي امريكا

وي افزود: براي تنوير افكار عمومي جهان و رسانه‌هاي علاقمند به پيگيري ربايش شهروند ايراني، شماره پلاك دو خودروي متعلق به سازمان اطلاعاتي آمريكا را اعلام مي‌كنيم تا خبرنگاران آزاد تمام دنيا بتوانند اين موضوع را پيگيري كنند. دولت آمريكا نيز بايد شرايط تحقيق را فراهم كند تا نتيجه اين موضوع كاملا مشخص شود.

"يكي از اين خودروها تويوتا كرم‌رنگ به شماره XXE60006 و ديگري شورولت مدل SUV آبي تيره به شماره XUK6939 كه اسم رمز آن SPIT FIRE است؛ هر دوي اين خودروها متعلق به ايالت ويرجينيا هستند. "

* گفت‏وگوي صميمانه اميري با خانواده؛ شكست سناريوي امريكائي‌ها

اين مقام آگاه در پاسخ به سؤال ديگر خبرنگار فارس در خصوص اظهار نظر برخي مقامات آمريكايي در خصوص تحت فشار گذاشتن اميري از طريق تهديد خانواده وي نيز گفت: اگر مواضع مختلف مقامات امنيتي، وزير خارجه و سخنگوي آمريكا مورد بررسي قرار بگيرد، نوعي آشفتگي و بيان حرف‌هاي متناقض مشهود خواهد بود كه يكي از آخرين موضوعات همين مسئله تهديد خانواده آقاي اميري است.

وي خاطرنشان كرد: پس از ارتباطي كه در سال 88 با روش‌هاي مختلف اطلاعاتي بين ما و شهرام اميري برقرار شد، وي گفت‌وگويي نيز با همسر خود داشتند و در همين فيلم كه هم اكنون نيز موجود است، آقاي اميري و همسرشان در يك گفت‌وگوي صميمانه با همديگر در خصوص موضوعات مختلف سخن مي‌گويند و همسر ايشان به وي اعلام مي‌كند كه در سلامت و وضعيت خوبي به سر مي‌برند و از وي مي‌خواهد مقاومت كرده و با آرامش براي بازگشت به ميهن تلاش كند.

اين منبع مطلع در پايان اعلام كرد: همانطور كه به طور گسترده در محافل آمريكايي و ساير كشورهاي غربي نيز گفته شده، ربايش آقاي اميري و بازگرداندن ايشان به ايران، شكست فاحشي براي سازمان اطلاعات مركزي آمريكا در جنگ با ايران بوده و بهتر است آنها اين شكست را بپذيرند وگرنه اطلاعات فراواني در اختيار ايران است كه در صورت لزوم منتشر خواهد شد.

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
                                                           دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

                                                                                            
                                                         
==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
==================================

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب yasermym تشکر کرده اند:
Mahdi1944, sinaset, un4given.1991, Persian Cat

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

837

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 19 اردیبهشت 1388 17:10

آرشيو سپاس: 2090 مرتبه در 595 پست

Re: اطلاعات ارزشمندي از سازمان اطلاعات آمريكا توسط اميري به

توسط میهن پرست » چهارشنبه 30 تیر 1389 22:58

این سازمان مخوف اطلاعاتی امنیتی که در فیلم های هالیوودی میبینیم عملا چیزی جز یک نام بزرگ با بودجه های نجومی نیست و بیشتر به نظر میرسه یک مشت احمق درون این سازمان هستند تا عده ای نابغه.به هر حال هر جور حساب کنی این شکست اطلاعاتی یک رسوایی فاحش برای سازمان سیا بود.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 7 مهمان