در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

6798

تشکر کرده: 1682 مرتبه
تشکر شده: 8423 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

تهدید خبرنگاران به تجاوز ج ن س .ی از سوی پلیس کانادا

توسط sinaset » جمعه 1 مرداد 1389 17:16

تهدید خبرنگاران به تجاوز جن**سی از سوی پلیس کانادا
افكار نيوز: یکی از خبرنگاران بازداشت شده در جریان تظاهرات سراری کانادا، از قرار گرفتن خود به همراه ۲۵ زن دیگر در یک قفس آهنی خبر داد و ...

افكار نيوز: یکی از خبرنگاران بازداشت شده در جریان تظاهرات سراسری کانادا، از قرار گرفتن خود به همراه ۲۵ زن دیگر در یک قفس آهنی خبر داد و تاکید کرد که ماموران به وی گفته‌اند در صورت ادامه پوشش خبری اعتراضات در کانادا، وی را مورد تجاوز جن***سی قرار خواهند داد.
به گزارش افكار نيوز به نقل از پایگاه خبری آمریکایی "اکنون دموکراسی"، پس از برگزاری تظاهرات گسترده در سراسر کانادا و دستگیری نزدیک به هزار نفر که هفته گذشته علیه برگزاری نشست G۲۰ در این کشور صورت گرفت، برخی از بازداشت‌شدگان که پس از چندین روز از سوی پلیس کانادا آزاد شده‌اند، از رفتار غیرانسانی، شکنجه و تهدید به تجاوز از سوی پلیس این کشور مدعی حقوق بشر در مدت بازداشت خبر می‌دهند.
پایگاه اینترنتی "اکنون دموکراسی" در ادامه گزارش خود آورده است: "امی میلر" خبرنگار مستقل که در جریان این تظاهرات‌ بازداشت شده بود، پس از آزادی اعلام کرد که افسران پلیس ضمن آزار و اذیت وی، او را بارها به تجاوز جن*&سی نیز تهدید کرده‌اند.
در فیلمی که از اظهارات این خبرنگار تهیه شده، وی اعلام می‌دارد: به من اعلام شد که با من مانند گروه‌های تبهکاری برخورد خواهد شد و اگر بخواهم دوباره به عنوان یک خبرنگار در این زمینه فعالیت داشته باشم، مطمئناً در زندان بارها مورد آزار و اذیت و تجاوز جن*&*&سی قرار خواهم گرفت.
وی همچنین افزود: در جریان درگیری‌ها، نیروهای پلیس کانادا مرا که با کارت خبرنگاری در حال تهیه خبر بودم، بازداشت کردند و در یک قفس آهنی انداختند. آنها مرا به قسمت شرقی شهر بردند و به مدت سیزده ساعت، به همراه ۲۵ زن دیگر نگهداری کردند.
با این اظهارات و دیگر اظهارات مشابه در خصوص نحوه برخورد پلیس کانادا با معترضان، تهدید آنها به آزار جن*&*&سی و همچنین بازرسی عریان تعدادی از دختران جوان با هدف تحقیر آنها توسط ماموران مرد، درخواست‌ها از پلیس تورنتو برای تحقیق در این خصوص افزایش یافته است.
کانادا از جمله کشورهایی است که خود را پیشرو و مدعی رعایت حقوق بشر در جهان می‌داند و کشورهای در حال توسعه را مدام به نقض حقوق بشر متهم می‌کند.
منبع افکار نیوز
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
AGeNiS1, Mahdi1944, yasermym, oweiys

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان