در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 2 مرداد 1389 07:13

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

راهنمایی در مورد به اشتراک گزاشتن اینترنت در هتل

توسط TEC-TEC » شنبه 2 مرداد 1389 07:17

با سلام

ما یک هتل داریم و قصد این را داریم که آنجا برای مسافرینی که لپ تاپ دارند از اینترنت هتل سرویس بدهیم(بیسیم و کابلی)  و این کار را هم می خواهیم از طریق ایجاد نام کاربری و کلمه عبور در سرور انجام دهیم که آنها توسط یک کانکشن بتوانند با دریافت این کلمه عبور و پسورد به اینترنت متصل شوند

لطفا تمامی تجهیزات مورد نیاز از قبیل سخت و نرم افزاری را بفرمایید

منتظر راه کار شما عزیزان هستم
با تشکر

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

Re: راهنمایی در مورد به اشتراک گزاشتن اینترنت در هتل

توسط SHAHRAM » شنبه 2 مرداد 1389 11:04

TEC-TEC,  عزیز در فروم دیگه هم تاپیک ایجاد کرده بودید که من اونجا هم این پاسخ رو دادم:

شما به نظر من از میکروتیک از قسمت هات اسپاتش +nttacplus استفاده کنی
به این شکل که یوزر رو با هر گونه محدودیتی که میخوا تو nttac تعریف میکنی و میکروتیک hotspot هم اینرتنت رو برات شیر میکنه...

به این صورت که هر کی اومد داخل هتل اول وصل میشه به وایرلس شما و با باز کردن یک مرورگر صفحه سوزر نیم پسورد میاد و میزنه و وارد اینترت میشه...
برای سخت افزار هم باید اطلاعات دقیقی از محیط بدی تا دوستان راهنمایی کنند مثلال چند تا اکسس پوینت میخوای و..
اطلاهاتی مثل تعداد طبقات و متزاژ هر طبقه و جنس دیوار ها و....

در صورت اطلاعات بیشتر در مورد موارد بالا اینجا(اگر لازم هست) بپرسید تا پاسخ بدم :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
AGeNiS1, Mahdi1944, oweiys, yasermym